Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

S.O.S.!!η εφαρμογή δεν υπάρχει πλέον στο google store. Μπορώ να το δείξω σε pdf το check in ή θέλουν να τους το δείξω σε εφαρμογή(επειδή στο pdf είναι λίγο μικρό το barcode και είναι παραλληλόγραμμο, ενώ από ότι θυμάμαι στην εφαρμογή ήταν τετράγωνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

S.O.S.!!η εφαρμογή δεν υπάρχει πλέον στο google store. Μπορώ να το δείξω σε pdf το check in ή θέλουν να τους το δείξω σε εφαρμογή(επειδή στο pdf είναι λίγο μικρό το barcode και είναι παραλληλόγραμμο, ενώ από ότι θυμάμαι στην εφαρμογή ήταν τετράγωνο)

Για ποιο λόγο δεν υπάρχει η εφαρμογή;! Αν ξέρουν το θέμα μπορεί να το δεχτούν. Για σιγουριά, αν μπορείς να τα εκτυπώσεις θα είναι καλύτερα πιστεύω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει το δεχτηκαν.τωρα συνεβη το εξης τραγικο.για δευτερη φορα πηγα να βαλω την χειραποσκευη μου απο πανω και δεν μπορεσα γιατι 2 κυρατσες βαλαν τις τσαντουλες τους στην θεση που κανονικα μπαινει βαλιτσα. Την επνιξα,δε μιλησα γιατι ηρθε ο αεροσυνοδος και μου την πηγε πισω πισω.κι ενω επρεπε να κατεβω πρωτη,μιας και καθομουν τριτη σειρα,κατεληξα να περιμενω να κατεβει ολο το αεροπλανο για να παω πισω να παρω την βαλιτσα μου.παραπονεθηκα στον αεροσυνοδο κι εδειξε κατανοηση αλλα τι να το κανω. Οι κυρατσες με ειδαν να μην εχω που να βαλω την βαλιτσα μου και ουτε κουνηθηκαν.μονο εγω ο βλαξ εβαλα την τσαντα μου στα ποδια μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξίδεψα χτες με το ανανεωμένο 737 της Ryan. Όμορφο αισθητικά εσωτερικό με τη γαλάζια LED oροφή, μεγαλύτερα παράθυρα που πρσφέρουν καλύτερη θέα, νέες θέσεις και ανανεωμένα overhead lockers με το κίτρινο χρώμα να έχει (ευτυχώς) μειωθεί δραματικά. Τα controls για τους αεροσυνοδούς βρισκονται σε touchscreen.

Οι θέσεις είναι αυτές με την πολύ λεπτή (5 εκατοστά) και σκληρή πλάτη παρόμοια με κάποια μοντέλα της Λουφτχάνσα. Ίσως σε μεγάλης διάρκειας πτήσεις να μην είναι τόσο αναπαυτικές. Για το αν υπάρχει περισσότερος χώρος για τα πόδια. δεν το γνωωρίζω γιατί καθόμουν στην πρώτη σειρά.

Τα ντουλαπάκια ήταν απογοήτευση. Για να δώσουν την εντύπωση μεγαλύτερου εσωτερικού χώρου τα επανασχεδιάσανε και έτσι όταν τα ανοίγεις το πρτάκι γίνεται το δάπεδο όπου βάζεις τα πράματά σου (σαν μερικές παπουτσοθήκες αν το περιγράφω σωστά). Όμως αφενός ο ωφέλιμος όγκος είναι μικρότερος (πριν μπορούσα να χωρέσω το βαλιτσάκι μου με το μπουφάν μου ενώ τώρα όχι) και όταν κλείνεις το ντουλαπάκι όλα τα πράματα πέφτουν προς τα πίσω. Αν έχεις βαλίτσα δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά μικρές τσάντες, μπουφάν κτλ γίνονται ένα κουβάρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ryanair και άλλες αεροπορικές κλείνουμε κανονικά εισιτήρια, δέχονται τις χρεωστικές κάρτες μας? Η Ryanair ή Austrian μάλλον θα χρησιμοποιήσω

Για εισητηρια δεν ξερω αλλα για να πληρωσω extra βαρος σε μια βαλιστα δεν μου δεχτηκε Ελληνικη καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα να αγορασω κολωνια απο το αεροπλανο και δεν μου δεχτηκαν την πιστωτικη.

Δεν περνάνε οι ελληνικές κάρτες στα e-pos τους ποτέ (πιάνεται σαν ηλεκτρονική συναλλαγή και οχι πώληση pos)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περνάνε οι ελληνικές κάρτες στα e-pos τους ποτέ (πιάνεται σαν ηλεκτρονική συναλλαγή και οχι πώληση pos)

Για ryan δεν ξερω, αλλα για aegean η αδερφη μου εκανε αγορα με καρτα αναληψης της alpha νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περνάνε οι ελληνικές κάρτες στα e-pos τους ποτέ (πιάνεται σαν ηλεκτρονική συναλλαγή και οχι πώληση pos)

Έχω χρησιμοποιήσει πρόσφατα ελληνική κάρτα και πέρασε κανονικά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρομαι μονο στην Ryanair. Πετάω 2-3 φορές το μηνα και οι ελληνικές δε περνάνε με τιποτα.

Για ryan λέω κι εγώ. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έχω χρησιμοποιήσει κάρτα μέσα στο αεροπλάνο. Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να ήταν easyjet όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...