Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, mp123 είπε

Η aegean εχει πυροβολα. Αλλα δεν ειμαστε πεφτουλες. Απλος κοιταμε το ωραιο. 

εγω οταν μπορω και ειμαι free και εχω ορεξη παω και για καταδρομικη... καλυτερα να μην μετανιωνεις για πραγματα που δεν εκανες.. you never know

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, opcorsa είπε

οταν τα ειχαμε δεν ηταν αεροσυνοδος, μια απλη φοιτητρια ηταν..

και μην φανταστεις οι αεροσυνοδοι της ραυαν σχεδν ολες μετριες ειναι, ειδικα σε γραμμες αγγλιας-ιρλανδιας μεχρι και υπερβαρες βλεπεις... νταξει η δικια μου ειναι οντως μια χαρα απλα λεμε

 

Το παιρνω πισω οτι παιζεις champions league. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mp123 είπε

Το παιρνω πισω οτι παιζεις champions league. 

η δικια μου ξεχωριζει η αληθεια ειναι αλλα γενικα ειναι μετρια τα πραγματα, απλα θελουν να εισαι συνεννοησιμη και να μιλας αγγλικα για να ξεκινησεις

φαντασου εγινε και υπευθυνη καμπινας

(αυτο το υποκειμενο με χει στιγματισει, και ειναι ο λογος που δεν ξανα ερωτευομαι τυπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, opcorsa είπε

η δικια μου ξεχωριζει η αληθεια ειναι αλλα γενικα ειναι μετρια τα πραγματα, απλα θελουν να εισαι συνεννοησιμη και να μιλας αγγλικα για να ξεκινησεις

φαντασου εγινε και υπευθυνη καμπινας

(αυτο το υποκειμενο με χει στιγματισει, και ειναι ο λογος που δεν ξανα ερωτευομαι τυπε

Αισθανομαι οτι θες να μας πεις την ιστορια παιχταρα μου :)
Ανοιξε ενα θεμα να μας γραφεις τις γκομενοιστοριες σου για να σε τρολαρουμε ελευθερα χωρις να ειμαστε εκτος θεματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, opcorsa είπε

η δικια μου ξεχωριζει η αληθεια ειναι αλλα γενικα ειναι μετρια τα πραγματα, απλα θελουν να εισαι συνεννοησιμη και να μιλας αγγλικα για να ξεκινησεις

φαντασου εγινε και υπευθυνη καμπινας

(αυτο το υποκειμενο με χει στιγματισει, και ειναι ο λογος που δεν ξανα ερωτευομαι τυπε

Τιτανας. Μεγας player. Σεβομε. Εσυ και ο πρεκας. Παρε μαθηματα παιχτη απο τον δασκαλο στο πεσιμο. 

 

Επεξ/σία από mp123
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, orck είπε

Αισθανομαι οτι θες να μας πεις την ιστορια παιχταρα μου :)
Ανοιξε ενα θεμα να μας γραφεις τις γκομενοιστοριες σου για να σε τρολαρουμε ελευθερα χωρις να ειμαστε εκτος θεματος.

δεν χρειαζεται να πω τιποτα παραπανω τυπε, πολλα ειπωθηκαν για το παρελθον

η ιστορια ειναι οτι η Ryan ειναι η 5η μεγαλυτερη αεροπορικη στον κοσμο με κοντα 500 αεροπλανα και kicks asses :D

λογικη η ειρωνια αφου δεν με ξερεις αλλα οκ νο προμπλεμ

ας μεινουμε στα εισητηρια... κυνηγαω προσφορες εχει βγαλει και σε νησια απο 10 ευρουλακια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελα πλακα κανουμε. Ποτε δεν θιγουμε ατομα. 

Σοβαρα τωρα η ryan air ειναι 5η;

εγω λογο δουλειας πςταω παντα με τις γνωστες εταιριες. Τα τελευταια χρονια πολυ με qatar. Ευρωπη με lufthansa η aegean. Σκεψου το 1999 που πρωτοπεταξα καπνιζαμε στο αεροπλανο. Με αλυμπιακη. Τι ωραιες εποχες. Τσιγαρακι, full ποτα, καφες αναψυκτικα. Τωρα φτωχια. 

Επεξ/σία από mp123
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, opcorsa είπε

δεν χρειαζεται να πω τιποτα παραπανω τυπε, πολλα ειπωθηκαν για το παρελθον

η ιστορια ειναι οτι η Ryan ειναι η 5η μεγαλυτερη αεροπορικη στον κοσμο με κοντα 500 αεροπλανα και kicks asses :D

λογικη η ειρωνια αφου δεν με ξερεις αλλα οκ νο προμπλεμ

ας μεινουμε στα εισητηρια... κυνηγαω προσφορες εχει βγαλει και σε νησια απο 10 ευρουλακια..

Αλλο η πλακιτσα αλλο η ειρωνια. Τελως παντων παμε παρακατω.
Σε αρκετα νησια (και αλλους προορισμους) εχει μαλακισμενα δρομολογια που δεν βολευουν απο Αθηνα, δηλαδη πας στο νησι τερμα αργα την νυχτα και γυρνας τερμα νωρις το πρωι.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, orck είπε

Αλλο η πλακιτσα αλλο η ειρωνια. Τελως παντων παμε παρακατω.
Σε αρκετα νησια (και αλλους προορισμους) εχει μαλακισμενα δρομολογια που δεν βολευουν απο Αθηνα, δηλαδη πας στο νησι τερμα αργα την νυχτα και γυρνας τερμα νωρις το πρωι.

γνωστα αυτα...

σε αλλα νεα εκλεισα και με skyexpress ενα δρομολογιο, 27 ευρω με 2 βαλιτσες αλλα πετανε με ΑΤR ελικοφορα και στο tripadvisor λενε για απειρες καθυστερησεις κλπ..ελπιζω μην χασω το connection μονο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/4/2018 στις 9:46 ΠΜ, paylidis είπε

Στο νοτο γενικά ειμαστε ουγκανοι... σε κεντρικες-βορειες δεν νοειται να παει καποιος πονηρίδης με μπαουλο για χειραποσκευη... αυτό εχω δεί στα περιπου 500-550 ταξίδια που εχω κανει ειτε για προσωπικούς ειτε για επαγγελματικούς λόγους τα τελευταία 15 χρόνια...

Από τις ΗΠΑ πάλι , φέρνεις 120 κιλά, χωρίς πρόβλημα . Ξέρουν ότι τα έχεις σκάσει χοντρά στο κάθε woodbury , δεν πάνε να σου πάρουν ψίχουλα από τις αποσκευές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Από τις ΗΠΑ πάλι , φέρνεις 120 κιλά, χωρίς πρόβλημα . Ξέρουν ότι τα έχεις σκάσει χοντρά στο κάθε woodbury , δεν πάνε να σου πάρουν ψίχουλα από τις αποσκευές. 

Ναι αλλα το εισητηριο κανει 600 ευρω και οχι 16.99

να τα λεμε κι αυτα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, opcorsa είπε

γνωστα αυτα...

σε αλλα νεα εκλεισα και με skyexpress ενα δρομολογιο, 27 ευρω με 2 βαλιτσες αλλα πετανε με ΑΤR ελικοφορα και στο tripadvisor λενε για απειρες καθυστερησεις κλπ..ελπιζω μην χασω το connection μονο :P

Έχω πετάξει κάνα δυο φορές με αυτήν δεν είχα κάποιο θέμα ή καθυστέρηση το μόνο που μου την έσπασε κάπως είναι ότι δεν έχει web check in 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, palasd είπε

Έχω πετάξει κάνα δυο φορές με αυτήν δεν είχα κάποιο θέμα ή καθυστέρηση το μόνο που μου την έσπασε κάπως είναι ότι δεν έχει web check in 

ναι το ειδα κι εγω αυτο αλλα οκ,ποσα ατομα να εχει ουρα στο αεροδρομιο...πανω απο 20 αποκλειεται, δεν χωρανε και το αεροπλανο :P

εντωμεταξυ το σαιτ τραγικο ετσι? πρεπει να εισαι ο  ασάνζ για να κανεις κρατηση ετσι που ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πετάξεις από Αθήνα το γκισέ δεν εξυπηρετεί μόνο την πτήση σου, εγω την τελευταία φορά που πέταξα με αυτούς έχασα 35 λεπτά στην ουρά .

 

Κάτι άλλο που πραγματικά μου την σπάει πάω εγώ μια ώρα πριν την πτήση και στείνωμαι στην ουρά και περιμένω , έρχεται ο άλλος 30 λεπτά πριν την πτήση του και επειδή δεν προλαβαίνει τον βάζει μπροστά μου και όχι ένα ή δύο μιλάμε για κόσμο  όταν μετά  από καμιά δεκαριά διαμαρτυρήθηκα μου απαντήσανε και τι να κάνουν να χάσουν την πτήση. Βέβαια μετά αφήσανε ένα από τα τέσσερα γκισέ χωρίς προσπέραση .

Δηλαδή τι μας λένε είμαστε κορόιδα που πάμε μια ώρα τουλάχιστον πριν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...