Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, palasd είπε

Αν πετάξεις από Αθήνα το γκισέ δεν εξυπηρετεί μόνο την πτήση σου, εγω την τελευταία φορά που πέταξα με αυτούς έχασα 35 λεπτά στην ουρά .

Κάτι άλλο που πραγματικά μου την σπάει πάω εγώ μια ώρα πριν την πτήση και στείνωμαι στην ουρά και περιμένω , έρχεται ο άλλος 30 λεπτά πριν την πτήση του και επειδή δεν προλαβαίνει τον βάζει μπροστά μου και όχι ένα ή δύο μιλάμε για κόσμο  όταν μετά  από καμιά δεκαριά διαμαρτυρήθηκα μου απαντήσανε και τι να κάνουν να χάσουν την πτήση. Βέβαια μετά αφήσανε ένα από τα τέσσερα γκισέ χωρίς προσπέραση .

Δηλαδή τι μας λένε είμαστε κορόιδα που πάμε μια ώρα τουλάχιστον πριν .

Είναι να μη σου τύχει να αργήσεις σε πτήση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, palasd είπε

μου έχει τύχει και έβαλα μυαλό

Ε μπορει και αυτος να βαλει μυαλο μετα απο αυτην την φορα. Παντα θα υπαρχει ενας που θα αργησει, και μπορει να μην ειναι δικο του φταιξιμο. Πχ εγω φτανω 8 παρα στον Πειραια και ταξιδευω 23:15 για Θεσσαλονικη την επομενη εβδομαδα. Αν αργησει το πλοιο εγω θα φταιω? (θελω περιπου 1 ωρα να παω αεροδρομιο, οποτε ειμαι safe)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/9/2018 στις 12:19 ΠΜ, overpower είπε

Ε μπορει και αυτος να βαλει μυαλο μετα απο αυτην την φορα. Παντα θα υπαρχει ενας που θα αργησει, και μπορει να μην ειναι δικο του φταιξιμο. Πχ εγω φτανω 8 παρα στον Πειραια και ταξιδευω 23:15 για Θεσσαλονικη την επομενη εβδομαδα. Αν αργησει το πλοιο εγω θα φταιω? (θελω περιπου 1 ωρα να παω αεροδρομιο, οποτε ειμαι safe)

 

να αργήσει μια βδομάδα το πλοίο; WTF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, le vent nous porterAAAA είπε

να αργήσει μια βδομάδα το πλοίο; WTF

Επειδη μιλαω για την επομενη εβδομαδα, δεν σημαινει οτι ξεκινησα σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερίζω το thread. Ξέρει κάποιος να μου πει ακριβώς τι παίζει με την νέα πολιτική για τις αποσκευές της Ryanair? Χωρίς να χρεωθώ παραπάνω, τι μπορώ να έχω μαζί μου στην καμπίνα; Το site αναφέρει 1 μικρή αποσκευή (περίπου 40x20x20 αν θυμάμαι καλά), η οποία να χωράει κάτω από το κάθισμα. Εκτός αυτής, θα μπορώ να έχω για παράδειγμα μαζί μου ένα σακίδιο μαζί μου ή κάτι παρόμοιο ή δεν θα με αφήσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Koromaru είπε

Καλησπερίζω το thread. Ξέρει κάποιος να μου πει ακριβώς τι παίζει με την νέα πολιτική για τις αποσκευές της Ryanair? Χωρίς να χρεωθώ παραπάνω, τι μπορώ να έχω μαζί μου στην καμπίνα; Το site αναφέρει 1 μικρή αποσκευή (περίπου 40x20x20 αν θυμάμαι καλά), η οποία να χωράει κάτω από το κάθισμα. Εκτός αυτής, θα μπορώ να έχω για παράδειγμα μαζί μου ένα σακίδιο μαζί μου ή κάτι παρόμοιο ή δεν θα με αφήσουν?

  • Αν έχεις κλείσει με priority δεν αλλάζει κάτι, είσαι κομπλέ. Δικαιούσαι μια χειραποσκευή έως 10 κιλά και ένα σακίδιο.
  • Αν έχεις κάνει κράτηση πριν τις 31 Αυγούστου και δεν έχεις priority, δικαιούσαι κατ' εξαίρεση μια χειραποσκευή έως 10 κιλά και ένα σακίδιο (40x20x25cm)
  • Αν έχεις κάνει κράτηση μετά τις 31 Αυγούστου και δεν έχεις priority, δικαιούσαι μόνο ένα σακίδιο (40x20x25cm) και πρέπει να αγοράσεις priority 8€ (αν βρείς) για να έχεις και χειραποσκευή μαζί σου, αλλιώς πρέπει να αγοράσεις "δικαίωμα"  για χειραποσκευή στο αμπάρι 10€.
Επεξ/σία από kon1to
Προσθήκη Παράθεσης
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kon1to είπε
  • Αν έχεις κλείσει με priority δεν αλλάζει κάτι, είσαι κομπλέ. Δικαιούσαι μια χειραποσκευή έως 10 κιλά και ένα σακίδιο.
  • Αν έχεις κάνει κράτηση πριν τις 31 Αυγούστου και δεν έχεις priority, δικαιούσαι κατ' εξαίρεση μια χειραποσκευή έως 10 κιλά και ένα σακίδιο (40x20x25cm)
  • Αν έχεις κάνει κράτηση μετά τις 31 Αυγούστου και δεν έχεις priority, δικαιούσαι μόνο ένα σακίδιο (40x20x25cm) και πρέπει να αγοράσεις priority 8€ (αν βρείς) για να έχεις και χειραποσκευή μαζί σου, αλλιώς πρέπει να αγοράσεις "δικαίωμα"  για χειραποσκευή στο αμπάρι 10€.

άρα το 1 σακίδιο είναι αυστηρό... οκ thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Koromaru είπε

άρα το 1 σακίδιο είναι αυστηρό... οκ thanks

το 1 ναι, τώρα για το μέγεθος δεν ξέρω πόσο αυστηροί θα είναι, αν έχεις κάτι που δεν χτυπάει πολύ στο μάτι ίσως να είσαι ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...