Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

Εκανε η κοπελα μου κρατηση στην ryanair αθηνα -ρωμη.στο μειλ επιβεβαιωσης γραφεται σωστα το επιθετο κ τα δυο ονοματα MICHAILIA(καθως εχει δυο ονοματα στην ταυτοτητα) σημερα που εκανε το τσεκ ιν στο boarding pass γραφει mishailia. πως λετε να εγινε αυτο;;

Λετε να υπαρξει προβλημα;

Ευχαριστω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήγα να κλείσω εισιτήριο και να πληρώσω με την maestro κάρτα της εθνικής. Δεν δέχεται χρεωστικές κάρτες;Στις επιλογές υπήρχε και η international maestro πάντως.Ή έχει σχέση με το ότι λήγει αυτόν τον μήνα η κάρτα; Αν και προχτές έκανα κανονικά ανάληψη.Φυσικά στο 181818 της Εθνικής δεν το σηκώνουν.(επίσης ξέρετε τι γίνεται όταν λήγει η κάρτα;σου στέλνουν άλλη ή πρέπει εσύ να πας να βγάλεις άλλη;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Οι maestro έχουν συχνά θέματα με online πληρωμές, ίσως είναι ένα από αυτά.

2. Δεν έχει σχέση πότε λήγει, εκτός αν έχει ήδη λήξει, πράγμα πιθανό.

3. Σου ταχυδρομούν άλλη μόνοι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Οι maestro έχουν συχνά θέματα με online πληρωμές, ίσως είναι ένα από αυτά.

2. Δεν έχει σχέση πότε λήγει, εκτός αν έχει ήδη λήξει, πράγμα πιθανό.

3. Σου ταχυδρομούν άλλη μόνοι τους.

 

Η εθνική φταίει... Πλεοιν δεν περνάει πουθενα ηλεκτρονικά! Μεγαλυτερο κωλαδικο μα το θεο δεν εχω ξαναδει... Και αν τους παρεις για παραπονα (γιατι σε μενα το σηκωσαν) σου λενε εχουμε prepaid ηλεκτρονική (που σαε χρεωνουμε 2€ ανα φόρτιση και 1€ για κάθε συναλλαγη)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εθνοcash της εθνικής απο όσο θυμάμαι δεν ήταν ποτέ για online αγορές, δεν είναι κάτι καινούργιο

 

 

για 1.5 περιπου χρονο δουλευε κανονικά ονλαιν (οι καινουργιες με το τσιπ), τωρα εχει 3-4 μηνες...παπαλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πάντα! πώς είναι η πτήση, χρεώσεις μέσα στο αεροπλάνο (πχ άκουσα για τουαλέτα ότι πληρώνεις) και πού πληρώνουμε αυτά τα πράγματα κτλ! φοβάμαι υπερβολικά τα αεροπλάνα και μόλις έμαθα -ναι ναι, δεν το ήξερα!- ότι είναι 4 ώρες "δρόμος". 
Με έχει πιάσει ένα άγχος που δεν περιγράφεται. Ακόμα και ότι θα θέλω να πάω τουαλέτα 4 ώρες και φοβάμαι να πάω! 

 

 

πχ με Bulgarian Air που είχα κάνει ένα ταξίδι, ήταν από τα χειρότερα της ζωής μου! Με την aegean δεν είχα νιώσει τίποτα! όπως και με την ολυμπιακή. 

Αλλά έχω ακούσει τόσα για αυτή την ryan και φοβάμαι ξαφνικά τα αεροπλάνα! Ειδικά με όσα αεροπορικά έγιναν αυτό τον χρόνο είχα πει να μην ξαναταξιδέψω από το φόβο. :/ (Ξέρω, είμαι υπερβολική αλλά.... ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 χρεώσεις μέσα στο αεροπλάνο (πχ άκουσα για τουαλέτα ότι πληρώνεις) και πού πληρώνουμε αυτά τα πράγματα κτλ!

 

 

Εγω μια φορα την πατησα ετσι δεν ειχα ψιλα πανω μου και αναγκαστικα να κατουρησω εκει σε μια γωνιτσα..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πάντα! πώς είναι η πτήση, χρεώσεις μέσα στο αεροπλάνο (πχ άκουσα για τουαλέτα ότι πληρώνεις) και πού πληρώνουμε αυτά τα πράγματα κτλ! φοβάμαι υπερβολικά τα αεροπλάνα και μόλις έμαθα -ναι ναι, δεν το ήξερα!- ότι είναι 4 ώρες "δρόμος". 

Με έχει πιάσει ένα άγχος που δεν περιγράφεται. Ακόμα και ότι θα θέλω να πάω τουαλέτα 4 ώρες και φοβάμαι να πάω! 

 

να σταματησεις να τον κανεις παρεα αυτον που στα λεα αυτα γιατι σε θεωρεί χαπατο...

 

για τις χρεωσεις τιποτα παραλογο, απλα δεν σου δίνουν καφε, νερο, φαγητό κλπ και στον βασικο ναύλο δε δικαιούσαι βαλιτσα αλλα χειραποσκευη μεχρι 10 κιλα. Καλλιστα μπορεις να παρεις απο το εδαφος μαζί σου (ακομα και διπλα στην πυλή επιβιβασης εχει αυτοματους πωλητές με διάφορα) και εφόσον η χειραποσκευη σου εχει τις στανταρ διαστάσεις να μην πληρώσεις ουτε βαλιτσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τουαλετα δεν ισχυει(ελεος!!!!!!!!!) ταξιδεψα το καλοκαιρι 2 φορες με ryan (η μια για ιταλια) και ολα καλα η τουαλετα φυσικα δεν ειχε χρεωση.Απλα τα καθισμετα ειναι πολυ στενα(ειμαι 1.88) και χρεωνονται τα παντα(αναψυκτικα,φαγητο κτλ).

Κατα τα αλλα μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Pintsie

Αν διαβάσεις το topic απο την αρχή θα σου λυθούν όλες οι απορίες. Το μόνο που με ενόχλησε ήταν οτι δεν μπορούσα να κοιμηθώ σαν άνθρωπος γιατί κάθε 5 λεπτά κάτι με ξυπνούσε (ανακοινώσεις, αγοράστε λαχεία, αγοράστε αρώματα, κλπ). Τουαλέτες ειναι free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...