Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το καλοκαιρι ταξιδεψα,αθηνα θεσσαλονικη και πισω.ολα καλα και ευκολα,καμια σχεση με την τρομοκρατια που κυκλοφορει..

 

αυτο με το εισητηριο που μπορεις να τους το δειξεις μεσω κινητου,πολυ βολικο μου φαινεται,καλη φαση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βαζω και δω 

 

 

ρε σεις πα να κανω τσεκ ιν κατι εισητήρια ryanair πουκλεισα μεσω airtickets.gr και δε μαφηνει να κανω. εχω κωδικό κράτησης απ το airtickets.gr και αριθμό εισητηρίου ryanair που μου στειλανε με mail. 

 

βαζω τον κωδικό κρατησης στο airtickets.gr και μου λεες για πτησεις που η αναχωρηση εχει γινει παρτε τηλ. wtf?

 

δε μουχουνε δωσει κωδικό κράτησης ryanair για να μπω στο site της ryan να κανω απο κει. 

 

καμια ιδέα? πετάω μεθαυριο

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατός ο εντοπισμός του δρομολογίου. Τα στοιχεία που εισαγάγατε για ανάκτηση της κράτησης δεν αντιστοιχούν σε αυτά που έχουν καταχωριστεί. Βεβαιωθείτε ότι οι πληροφορίες είναι σωστές και δοκιμάστε ξανά. Λάβετε υπόψη τα εξής: Αν έχετε κάνει κράτηση μέσω της τοποθεσίας τρίτου μέρους, πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί του και να επαληθεύσετε τις πληροφορίες ασφαλείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μην τρελένεσαι.. Θα σου στείλει η airtickets το boarding pass μια μέρα πριν την πτήση. Οπότε δεν χρειάζεται εσύ να κάνεις κάτι, παραμόνο να περιμένεις και να εκτυπώσεις το email όταν έρθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκειται να ταξιδεψω πρωτη φορα με ryan και εχω 2-3ερωτησεις,ελπιζω να μην εχουν ξαναπαντηθει πολλες φορες  :-D

 

Για τα υγρα ok διαβαζα τους κανονες,ολα κατω των 100 ml σε διαφανη σακουλα επανακλειομενη (αλήθεια δίνουν τέτοιες στο αεροδρόμιο η πρέπει να βρώ?)

 

Αν θέλω στην επιστροφή απο Αθήνα να μεταφέρω καφέ φρεσκοκομμένο πακετάκι,η π.χ λουκούμια για δώρο επιτρέπεται η λόγω σκόνης δεν τα αφήνουν?

 

Και τέλος η 2η χειραποσκευή μου είναι σχολική τσάντα ωμου μεν αλλά λίγο μεγαλύτερη απο τις διαστάσεις που θέλουν 5-10 εκ.Αμα δεν την γεμισω με αποτελεσμα να συμπιεζεται ειμαι ok?Πρέπει να περάσει απο κάποιο μηχάνημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατός ο εντοπισμός του δρομολογίου. Τα στοιχεία που εισαγάγατε για ανάκτηση της κράτησης δεν αντιστοιχούν σε αυτά που έχουν καταχωριστεί. Βεβαιωθείτε ότι οι πληροφορίες είναι σωστές και δοκιμάστε ξανά. Λάβετε υπόψη τα εξής: Αν έχετε κάνει κράτηση μέσω της τοποθεσίας τρίτου μέρους, πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί του και να επαληθεύσετε τις πληροφορίες ασφαλείας.

 

Πάρε τηλέφωνο στην airtickets.

http://www.airtickets.gr/contact-help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πετάξει ποτέ με αεροπλάνο για μεταφορά σε άλλο μέρος. Δηλαδή από αεροδρόμιο πολιτικό.

Ποιες είναι οι πιθανότητες να σου ψάξουν τη βαλίτσα; Περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους.τον αλλο μηνα πεταω για πρωτη φορα με ryanair για λονδινο και εχω κλεισει τα εισιτηρια απο την airtickets.gr.τις καρτες επιβιβασης τις στελνουν αυτοι η πρεπει εγω να κανω online check in και να διαλεξω θεσεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έβγαλα άκρη παίρνοντας τηλ. οταν είχα κλείσει πτήση aegean έβαλα αυτόματο check in (0.99ευρώ) μου στείλανε κωδικους κρατησης κανονικα.

 

τωρα πουχα κλεισει επιστροφή με ryan δεν ειχα βάλει αυτόματο check in και στο τηλ μούπανε ότι θα μου ρχότανε boarding pass αυτόματα για τη ryan. 

 

παρε τηλέφωνο να βγάλει άκρη καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...