Προς το περιεχόμενο

Γυναίκα θέλει να ξαναδεί (και με το παραπάνω) χάρη σε προσθετικό μάτι


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πλάκα θα έχει αν υποστιρίζει και night vision. Θα σηκώνεται το βράδυ από τον ύπνο να παει τουαλέτα και δεν θα σκουντουφλάει ψάχνοντας το φως... :X (ο καθένας με τον πόνο του).

Πλάκα πλάκα, μας βλέπω σε λίγα χρόνια να κυκλοφορούμε με ηλεκτρονικά/μηχανικά ανταλακτικά ,για κάθε βιολογικά αναλώσιμο όργανο, τα οποία θα ποικίλουν από μοντέλο σε μοντέλο...ΠΡΟΣΟΧΗ στις απομιμησεις. :P

χαχαχαχαχαχαχαχαχα προσοχη στις απομιμησεις! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου θυμιζει το ματι του terminator θα φτιαχνει και καφε? σκετη ρομποκοπ θα λεει στο αγορι της σε ειδα να σε εχω και σε video 720p και σε φοτο 1000 mega pixel παιδια πρεπει να φοβουμαστε τωρα ποια θα μας βγαζουν φοτο η κοπελες μας με ενα κλικ με το ματι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη η γυναικα δεν εχει χασει εντελως την οραση της, απλως το ενα ματι που της λειπει θα το κανει καμερα.

 

Οποτε η συσκευη αυτή δεν βοηθαει τους τυφλους, οπως καταλαβα αρχικα απο τον τιτλο

 

νομίζω αν ερεθίσουν ένα συγκεκριμένο μέρος του μυαλού θα μπορούν να δούνε και οι τυφλοί, κάτι παρόμοιο είχε ξανά βγει εδώ στο φόρουμ που είχαν συνδέσει μια κάμερα απευθείας με εκείνο το σημείο. (μπορεί να λέω και χαζομάρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω αν ερεθίσουν ένα συγκεκριμένο μέρος του μυαλού θα μπορούν να δούνε και οι τυφλοί, κάτι παρόμοιο είχε ξανά βγει εδώ στο φόρουμ που είχαν συνδέσει μια κάμερα απευθείας με εκείνο το σημείο. (μπορεί να λέω και χαζομάρες)

θυμαμαι κατι τετοιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λεγόταν η ταινία ρε γμτ.. μια τύπισα έβγαζε το μάτι κ το πεταγε στο διάδρομο για να δει αν έρχεται κανεις να τον αποτελειώσει.. DOOMSDAY

 

έλα έτοιμο κ το διαφημιστικό..μετά το 0.40

 

http://www.youtube.com/watch?v=BdzJZ2RwMxQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυναίκα θέλει να ξαναδεί (και με το παραπάνω) χάρη σε προσθετικό μάτι

 

Ο τίτλος είναι τελείως fail, αν πρόκειται απλά για ένα gadget αντί για γυάλινο μάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα θα έχει αν υποστιρίζει και night vision. Θα σηκώνεται το βράδυ από τον ύπνο να παει τουαλέτα και δεν θα σκουντουφλάει ψάχνοντας το φως... :X (ο καθένας με τον πόνο του).

Πλάκα πλάκα, μας βλέπω σε λίγα χρόνια να κυκλοφορούμε με ηλεκτρονικά/μηχανικά ανταλακτικά ,για κάθε βιολογικά αναλώσιμο όργανο, τα οποία θα ποικίλουν από μοντέλο σε μοντέλο...ΠΡΟΣΟΧΗ στις απομιμησεις. :P

Να τι μου θυμισε εμενα..

 

Nαι, κάπου το ειχα δει και εγω αυτο.

Επισης πιο προσφατα, ειχα δει μια άλλη συσκευη που η κάμερα εστελνε πληροφοριες σε ενα μηχανιμα που ηταν τοποθετημενο στη γλωσσα του τυφλου το οποιο είχε πολλες μικρες κουκιδες και ο τυφλος αισθανόταν το χώρο μεσω της αφης.

http://www.youtube.c...h?v=OKd56D2mvN0

 

Αυτο όμως δεν έχει σχεση με το ματι καμερα που θελει να φτιαξει η κοπελα.

Με τη συσκευη αυτη ΔΕΝ θα εχει την οραση του superman, ουτε θα βλεπει καλυτερα. Απλως θα μπορει να τα καταγραφει σε εξωτερικη συσκευη

Συγνωμη τυφλος ειναι.. χερια εχει.. τι να την κανει την αφη στην γλωσσα..

μου θυμισες εκεινο το ανεκδοτο που μπαινει ενας μουγκος και ενας τυφλος σε ενα φαρμακειο.. ο μουγκος με νοηματα λεει τι θελει.. ο τυφλος πως θα το πει...?:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποστήριξη με ipad θα έχει; :devil:

 

Σίγουρα θα έχει υποστήριξη eye-pad. Θα βγάζει το eye και θα το αφήνει πάνω σε ένα pad όταν πάει για ύπνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη τυφλος ειναι.. χερια εχει.. τι να την κανει την αφη στην γλωσσα..

μου θυμισες εκεινο το ανεκδοτο που μπαινει ενας μουγκος και ενας τυφλος σε ενα φαρμακειο.. ο μουγκος με νοηματα λεει τι θελει.. ο τυφλος πως θα το πει...?:-(

 

Αν εκανες τον κοπο να δεις το βιντεο που ποσταρα θα καταλαβαινες.

Με τη συσκευη που παρουσιάζει εκει, μπορει να 'χρησιμοποιει την αφη απο απόσταση'.

Με λιγα λογια μπορει να περπατησει και να αποφευγει εμποδια χωρις μπαστουνι και χωρις να κουτουλαει τους τοιχους

 

ΥΓ: Το ανεκδοτο αν και παλιο, ειναι πολυ εξυπνο ;) δεν λεω την απάντηση για οσους δεν το ξερουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εκανες τον κοπο να δεις το βιντεο που ποσταρα θα καταλαβαινες.

Με τη συσκευη που παρουσιάζει εκει, μπορει να 'χρησιμοποιει την αφη απο απόσταση'.

Με λιγα λογια μπορει να περπατησει και να αποφευγει εμποδια χωρις μπαστουνι και χωρις να κουτουλαει τους τοιχους

 

ΥΓ: Το ανεκδοτο αν και παλιο, ειναι πολυ εξυπνο ;) δεν λεω την απάντηση για οσους δεν το ξερουν

 

δεν το ειχα δει εχεις δικιο.. αλλα και τωρα που το ειδα.. καλο κολπο αλλα γιατι στην γλωσσα????? μπορουσαν ευκολα νατο εφαρμοσουν στο στηθος και θα ηταν πολυ πιο βολικο και ευκολα αντιληπτο.. βεβαια απο οτι καταλαβα στο βεντεο ειναι με ηλεκτροδια. εσυ ειχες πει κουκιδες. αν ειναι οντως με ηλεκτρισμο δεν θα λειτουργει σε αλλο σημειο του σωματος εκτος απο την γλωσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ηλεκτρόδια; Αυτά είναι τρόπος μετάδοσης της εικόνας, οι κουκίδες είναι πώς την βλέπει μπροστά του.

Και λογικά η γλώσσα είναι πιο ευαίσθητη, σχεδόν στο επίπεδο των ματιών, κλπ.

Εμένα πάντως μου θύμισε τα φίδια που βγάζουν έξω τη γλώσσα τους για να μετακινηθούν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...