Προς το περιεχόμενο

Dell U2412M


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Εντωμεταξυ το τραγικο ειναι, οτι το παλικαρι με το που την παρελαβε, Unboxing και καπακια αφαιρεση το Antiglaire. Ουτε καν να την βαλει στην μπριζα να την δει, lol....

 

Καλά αυτός μπορεί και να είχε παλιότερα κάποιο επιθετικό ag και να του χε μείνει από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ε οσο και να ειχε μεινει ρε φιλε, δεν θα την βαλεις πρωτα να δεις αν οντως εχει θεμα με το Antiglaire? Ενας λογικος ανθρωπος παντως θα το εκανε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αγορασα κι εγω τελικα... εχει μεσα 4 καλωδια, dvi, vga, power και ενα ακομα που δεν ξερω τι ειναι. 

 

Σε τι να το συνδεω; Γραφει στο guide οτι ειναι καλυτερα με dvi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις displayport προτίμησέτο αλλιώς dvi.

Δεν εχω display port. Να αγορασω ή την ιδια δουλεια κανει το dvi;

 

Επισης ειναι ιδεα μου ή πραγματι ειναι πολυ φωτεινη ακομα και στο 30 που το εχω; Το κοντραστ καλα εναι στο 75;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου την αντικατεστισαν (λογο σφαλμα υλικου Antiglaire) και η νεα που μου ηρθε στην προεπιλογη movie μπλεδιζει παρα πολυ..!!
τι να κανω ρε παιδια..? να ζητησω παλι αντικατασταση...??!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vkaris@

 

κάνε reset τα χρώματα, στις εργοστασιακές ρυθμίσεις (κάπου στα μενού θα το έχει)

και μετά αν μπλεδίζει παίξε με το color temperatrure, κοίτα για τιμές γύρος στα 6500k ή ότι πλησιέστερο έχει.

Δεν την έχω στην κατοχή μου την οθόνη αλλά κάπου στα μενού θα υπάρχουν αυτές οι ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...