Προς το περιεχόμενο

Top * Android Εφαρμογων σε καθε κατηγορια.


orlox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για καποιο λογο δεν μπορω να κανω edit το θεμα.

Στο συστημα λοιπον ξεχασα launcer. Οποτε

Go Launcher EX: Ο καλυτερος launcher. Γιατι? Πολυ παραμετροποιήσημος, με απειρα themes, scrolling capability και το πιο σημαντικο εχει τα λιγοτερα bugs ειδικα χωρις το περιφημο bug που κανουν reload τα widget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για καποιο λογο δεν μπορω να κανω edit το θεμα.

Στο συστημα λοιπον ξεχασα launcer. Οποτε

Go Launcher EX: Ο καλυτερος launcher. Γιατι? Πολυ παραμετροποιήσημος, με απειρα themes, scrolling capability και το πιο σημαντικο εχει τα λιγοτερα bugs ειδικα χωρις το περιφημο bug που κανουν reload τα widget

 

Too drainy...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και λιγο οφφτοπικ, εχω μια απορια. Το market enabler προσφερει κατι; παρολο που ενεργοποιω διαφορους providers δεν βρισκω σχεδον τιποτα απο τα παιχνιδια που εχει αναφερει ο orlox σε παλαιοτερο του ποστ. Μηπως κανω κατι λαθος; μηπως δε λειτουργει στο νεο μαρκετ;

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και λιγο οφφτοπικ, εχω μια απορια. Το market enabler προσφερει κατι; παρολο που ενεργοποιω διαφορους providers δεν βρισκω σχεδον τιποτα απο τα παιχνιδια που εχει αναφερει ο orlox σε παλαιοτερο του ποστ. Μηπως κανω κατι λαθος; μηπως δε λειτουργει στο νεο μαρκετ;

 

android.png

 

Είσαι rooted?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για παραδειγμα το eternal legacy δεν το βρισκει στο μαρκετ. Βεβαια μπορω να το βρω με αλλο τροπο ;) αλλα το θεμα ειναι οτι με αυτο τον τροπο δεν γνωριζω την υπαρξη πολλων απς εκτος αν μου την πει καποιος και την κατεβασω απο το θειο.

 

Υγ: το μαρκετ στο πισι εχει διαφορα να φανταστω;......

edit : απαντησα μονος μου στην ερωητηση μου :Ρ

Υγ2: τωρα δοκιμαζω το appbrain. δεν γνωριζα την υπαρξη τετοιου app :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε μια βόλτα στις Ρυθμίσεις του Market να δεις αν έχεις επιλέξει να εμφανίζονται όλες οι εφαρμογές.

Επίσης να ξέρεις πως θα υπάρχουν apps που λόγω specs, δεν θα στα δείχνει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και εγω κατι,σε περιπτωση που "κρακαρει"καποιος το κινητο και κατεβαζει δωρεαν εφαρμογες,χανει την εγγυηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και εγω κατι,σε περιπτωση που "κρακαρει"καποιος το κινητο και κατεβαζει δωρεαν εφαρμογες,χανει την εγγυηση?

 

Δεν "κρακάρεις" το τηλ για να βάζεις εφαρμογές δωρεάν που είναι επί πληρωμή.

Επομένως είσαι εντός εγγύησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα λοιπόν και εγώ τον Go Launcher EX και μπορώ να πώ ότι είναι απίστευτος και χαλαρά ο καλύτερος launcher για android. Πολύ γρήγορος χωρίς lag, με άπειρες παράμετρους να παίξεις, θα τον κρατήσω αρκετά απο ότι φαίνεται, must επιλογή για όσους δεν τον έχουν δοκιμάσει ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...