Προς το περιεχόμενο

Top * Android Εφαρμογων σε καθε κατηγορια.


orlox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το titanium backup ομως δουλευει μονο σε κατασταση root ,αποτι ειδα..συνεπως,δεν μπορει να χρησιμοποιηθει απο καποιον που θελει να κανει απλα backup,που πιστευω πως αυτη η μεριδα χρηστων ειναι και η μεγαλυτερη..

chart56.png

Αυτο ειναι το QR Code για το backup everything,αν ενδιαφερεσαι,και αυτο ειναι το apk αρχειο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το titanium backup ομως δουλευει μονο σε κατασταση root ,αποτι ειδα..συνεπως,δεν μπορει να χρησιμοποιηθει απο καποιον που θελει να κανει απλα backup,που πιστευω πως αυτη η μεριδα χρηστων ειναι και η μεγαλυτερη..

chart56.png

Αυτο ειναι το QR Code για το backup everything,αν ενδιαφερεσαι,και αυτο ειναι το apk αρχειο του.

αν δεν θες να κανεις ροοτ, και το mybackup ειναι πολυ καλο. το χρησιμοποιησα λιγο, μεχρι να κανω root στο galaxy s2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν θες να κανεις ροοτ, και το mybackup ειναι πολυ καλο. το χρησιμοποιησα λιγο, μεχρι να κανω root στο galaxy s2

 

οταν εκανες root ποιο χρησιμοποιησες..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TankHero

Fruit Slice

και Air control lite ειναι Must απο παιχνιδια

 

το air control lite δεν εχει καπως μουφα γραφικα....?αυτο εμενα ειναι το μονο που με εκνευρισε σε αυτο το παιχνιδι κατα τα αλλα οκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βρισκω μια χαρα..

 

Επισης:

Paper Toss

Speedx 3D free

και Alchemy(ξεκινας απο 4 στοιχεια και με λιγη φαντασια φτιαχνεις 360...απλα πορωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

O MX Video Player μου έπαιζε όλα τα αρχεία video ενώ ο mobo ήταν ο δεύτερος καλύτερος διότι μερικά formats δεν τα έπαιζε. Επίσης ο mx έχει και μία μικρή ρύθμιση για τον συγχρονισμό υπότιτλων.

 

Ο Music player του ΜIUI υποστηρίζει equalizer και είναι και πολύ κομψός.

 

@arxagelos το: "full screen παράθυρο σύνταξης μηνύματος" που σου χρησιμεύει? Για να βλέπεις όλο το μήνυμα που έχεις γράψει?

 

btw έχω προσπαθήσει πολλές φορές να αλλάξω keyboard και κανέναν δεν με ικανοποιεί. 2 πράγματα είναι που χρησιμοποιώ συχνά. Τα emoticons που θέλω να είναι κάπου εύκαιρα (τελικά το Multiling το έχει αυτό αλλά στο enter) και το swipe αριστερά όπου θέλω να σβήσει την προηγούμενη λέξη. Με αυτά δυστηχώς έχω κολίσει στο htc ime mod το οποίο δεν έχει άλλα τηεμεσ και το έχω βαρεθεί :-( Καμία ιδέα?

Επεξ/σία από Nightstrike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ποιο προγραμμα μετατρεπεται τις ταινιες και με υποτιτλους για κινητα ??εγω εχω το ultra mobile 3gp video converter αλλα με την παλια εκδοση αργει παρα πολυ να μετατρψει αλλα βαζει υποτιτλους.η καινουρια μετατρεπει πολυ γρηγορα αλλα δεν βαζει υποτιτλους.καμια προταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού υπάρχουν για το Android video players με υποστήριξη υποτίτλων από εξωτερικό αρχείο, γιατί να παιδεύεσαι με μετατροπές για την ενσωμάτωση/κάψιμο υποτίτλων επάνω στο video;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site του MoboPlayer γράφει ξεκάθαρα ότι υποστηρίζει υποτίτλους από αρχεία SRT, SSA και ASS. Μήπως είναι θέμα ρυθμίσεων και γι' αυτό δεν τους έβλεπες; Ή δεν ήταν π.χ. σε κωδικοποίηση UTF-8 τα αρχεία υποτίτλων σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...