Προς το περιεχόμενο

Top * Android Εφαρμογων σε καθε κατηγορια.


orlox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά για πληκτρολόγιο βάλτε το Perfect keyboard (λεξικό anysoftkeyboard language greek, εμένα ήθελε και ένα restart για να το βρει). Έχει gestures με delete last work!! Επίσης με το scale που μπορείς να κάνεις στα πλήκτρα είναι τέλειο για tablet (έχει και split)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τις τελευταίες μέρες και αφού έχω εγκαταστήσει ξανά AOSP rom (oxygen) εκτίμησα πολύ τα GO apps: GO Launcher EX, GO SMS Pro, GO Keyboard, GO Contacts. Μεταμόρφωσαν το κινητό πραγματικά, δεν νομίζω ότι θα μου λείψει το sense ξανά!

btw, οι AOSP roms είναι πραγματικά πολύ γρήγορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες μέρες και αφού έχω εγκαταστήσει ξανά AOSP rom (oxygen) εκτίμησα πολύ τα GO apps: GO Launcher EX, GO SMS Pro, GO Keyboard, GO Contacts. Μεταμόρφωσαν το κινητό πραγματικά, δεν νομίζω ότι θα μου λείψει το sense ξανά!

btw, οι AOSP roms είναι πραγματικά πολύ γρήγορες.

 

Ξαναεπισκεύτικα τον go launcher ex και τον έχουν αναβαθμίσει πάρα πολύ + έχουν βάλει πολύ καλή υποστήριξη Widgets :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το lg optimus one αληθευει οτι δεν υποστηριζει adobe flash player?αν οχι απο που να το βρω?

αληθεύει... και αφου δεν το υποστιριζει απλα δεν μπορεις να το βαλειε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλο ειναι αλλα κοβει απο την αρχη μεχρι καπου στο 3 λεπτο.εγω θελω να κοψω ενα βιντεο απο την αρχη μεχρι το 1ο λεπτο.υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα ή εχει καποια ρυθμιση αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Κόβει λίγο ή πολύ για αυτό που θέλεις να κάνεις; Πάντως εγώ κανονικά κόβω και 3 και 1 λεπτό, αλλά με ακρίβεια περίπου 2-5 δευτερόλεπτα πάνω κάτω. Εκεί, ναι, υπάρχει ένα θέμα.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ακριβεια θελω εγω να κοψω δεν θελω να κοψω εννοω τρια λεπτα αλλα κοβει μεχρι το τριτο λεπτο,εγω θελω να κοψω μεχρι το πρωτο λεπτο κ δν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...