Προς το περιεχόμενο

Top * Android Εφαρμογων σε καθε κατηγορια.


orlox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω καταλήξει στον MX Video Player. Δοκιμάστε τον, είναι ο καλύτερος.

Τον επανασχεδίασαν και είναι πιο χρηστικός από ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κατεβαζω μεσω του κινητου απο το αντροιτ μαρκετ τα αρχεια δν μπορω να τα βρω πουθενα ενω οταν κατεβαζω αλλα αρχεια πανε στα downloads.υπαρχει καποια εφαρμογη που να μου λεει σε ποιο φακελο πανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κατεβαζω μεσω του κινητου απο το αντροιτ μαρκετ τα αρχεια δν μπορω να τα βρω πουθενα ενω οταν κατεβαζω αλλα αρχεια πανε στα downloads.υπαρχει καποια εφαρμογη που να μου λεει σε ποιο φακελο πανε;

Οταν κατεβαζεις μια εφαρμογη απο το μαρκετ την εγκαθηστα κιολας. Ο φακελος που πανε ειναι /data/app και /data/data. Δεν υπαρχει λογος ομως να πας εκει εκτος και αν θες να πειραξεις τα αρχεια και πρεπει και να εισαι root.

 

Αν ψαχνεις file explorer τοτε κατεβασε το es file explorer απο το μαρκετ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

παιδια ξερει κανεις μηπως υπαρχει καμια εφαρμογη που να γινεται το mp3 που εχω βαλει στο κινητο σαν ηχο μηνυματων να παιζει ολοκληρο και οχι για μερικα δευτερολεπτα... To samsung galaxy 3 εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερει κανεις μηπως υπαρχει καμια εφαρμογη που να γινεται το mp3 που εχω βαλει στο κινητο σαν ηχο μηνυματων να παιζει ολοκληρο και οχι για μερικα δευτερολεπτα... To samsung galaxy 3 εχω

 

handcent sms εχει την δυνατοτητα για ringtones

Μπορεις να κανεις και αυτο http://maketecheasier.com/add-custom-alarm-ringtone-in-android/2010/01/08

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να κανω μια ερωτηση?Εχω στατικη ΙΡ στο galaxy και εψαχνα προγραμμα να μου εναλλασσει τις ΙΡ απο στατικη(σπιτι) σε δυναμικη(στα wi fi spots) αυτοματα.Εβαλα τοwifi static αλλα δεν εκανα δουλεια.Τωρα κατεβασα το static ip toggle αλλα δεν το εχω δοκιμασει.ΚΑμια προταση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα

Ψαχνω μια εφαρμογη για να κανω backup καθως θα κανω αναβαθμιση λογισμικου..

Δοκιμασα το Titanium Backup αλλα απο οτι καταλαβα θελει root..Εσεις τι προτεινετε?

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα

Ψαχνω μια εφαρμογη για να κανω backup καθως θα κανω αναβαθμιση λογισμικου..

Δοκιμασα το Titanium Backup αλλα απο οτι καταλαβα θελει root..Εσεις τι προτεινετε?

 

android.png

 

Για να μπορεις να παρεις τα δεδομενα τν εφαρμογων θελεις root. Αλλιως πας σε πιο low level καταστασεις οπως το cyanogenmod αλλα χανεις την εγγυηση παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...