Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Godzi (-lla) μου :P

 

 

 

 

6025hotdps32dbbfc.jpg

Όταν τον είχα πάρει, μιλάμε για μπόμπιρας :P

 

picture24d.jpg

Χωρούσε όλος στο χέρι μου, τώρα με την καμία δεν χωράει... ούτε καν κερατάκια δεν είχε τότε

 

09053019131.jpg

Πριν δύο χρόνια περίπου

 

6025hotdps32dbbfc2.jpg

Φετινή (είδατε πως τον έστρωσα; Στρατιώτης έγινε και τραβάει προσοχές, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον έχω μετρήσει αλλά κάπου εκεί υποθέτω ότι είναι πλέον. Ο τρόμπας πλέον γουστάρει τα χάδια, παλιά αν έβαζες το χέρι σου μέσα στο ενυδρείο τραβιόταν. Τώρα κλείνει τα μάτια και σηκώνεται ψηλά για να τον χαϊδέψεις. Λούγκρα κατάντησε... παίζει φάση το ότι έχασε δύο δάχτυλα από μ@λακίες του να του έβαλε μυαλό (ένα αγαλματάκι έριξε ο π@πάρας ένα απόγευμα στην προσπάθεια να σκαρφαλώσει και το αγαλματάκι έπεσε πάνω στο δάχτυλό του και του το έκοψε... εεεεεεεεεμ, όταν κάνεις μ@λακίες τις λούζεσαι ηλίθιο σαυροειδές. Να προσέχεις που πας να σκαρφαλώσεις :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5832137820_66f9da2896.jpg

 

:wub: :wub:

 

To 90% του πληθυσμού του Insomnia, έχει γάτες;!

Δεν τον έχω μετρήσει αλλά κάπου εκεί υποθέτω ότι είναι πλέον. Ο τρόμπας πλέον γουστάρει τα χάδια, παλιά αν έβαζες το χέρι σου μέσα στο ενυδρείο τραβιόταν. Τώρα κλείνει τα μάτια και σηκώνεται ψηλά για να τον χαϊδέψεις. Λούγκρα κατάντησε... παίζει φάση το ότι έχασε δύο δάχτυλα από μ@λακίες του να του έβαλε μυαλό (ένα αγαλματάκι έριξε ο π@πάρας ένα απόγευμα στην προσπάθεια να σκαρφαλώσει και το αγαλματάκι έπεσε πάνω στο δάχτυλό του και του το έκοψε... εεεεεεεεεμ, όταν κάνεις μ@λακίες τις λούζεσαι ηλίθιο σαυροειδές. Να προσέχεις που πας να σκαρφαλώσεις :P )

Εεεεμ... Και χαζός και κουτσός; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εεεεμ... Και χαζός και κουτσός; :lol:

 

Κουτσός; Μπααααααααα. Κι εγώ φοβόμουν ότι θα μένει ακίνητος μετά που έχασε τα δύο δάχτυλα και είχα ξενερώσει αλλά σκαρφαλώνει άνετα όπως και πριν και πηγαίνει όπου θέλει. Προχθές βρήκε κάτι κρεμασμένα ρούχα και ανέβηκε πάνω τους (τόσα πράγματα κι αυτός πάνω στα ρούχα ανέβηκε για να τα σκίσει... δηλαδή δίνει ρεσιτάλ ώρες ώρες :P ) και σήμερα πάνω στο κουρτινόξυλο την έβγαλε. Και που να δεις όταν βάζω φαί και είναι έξω από το ενυδρείο. Περιμένει να φύγεις από το δωμάτιο, αφήνει ένα δίλεπτο να περάσει και μετά πηγαίνει και τρώει και ξαναβγαίνει. Σαν να σου λέει <<Ωραία, μου έβαλες φαί; Πεινάω αλλά δεν θα με δεις να ορμάω ρε φίλε τώρα που είμαι έξω και βολτάρω>>. Είναι μεγάλο @ (σε αυτό μου έμοιασε τουλάχιστον, έχω να το λέω ότι είναι 'παιδί' μου, χαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε να σε πω..

 

γιατί είναι χαρούμενος ο σκύλος στην τελευταία φωτογραφία ? tongue.gif

Μόλις είχα γυρίσει από ταξίδι και ήταν χαρούμενος που έβλεπε τη γάμπα μου, πολύ χαρούμενος! :P

 

2 παρατηρήσεις:

1η) Είναι ο πρώτος σκύλος που βλέπω να κοιμάται ανάσκελα.

2η) Τα pitbull είναι σκυλιά δολοφόνοι, μένετε μακρυά τους! Αν σας ορμήσουν μπορούν να σας γλύφουν μέχρι θανάτου ενώ σας μαστιγώνουν με την ουρά τους!

post-203145-0-04761100-1310890631_thumb.jpg

post-203145-0-48939700-1310890637_thumb.jpg

post-203145-0-93477600-1310890647_thumb.jpg

post-203145-0-34216600-1310890658_thumb.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο θέμα παιδιά!

 

Ξεκινάω με το σκύλαρο μου τον Roudy :D

Τον χαρίσαμε δυστυχώς πριν 8 χρόνια επειδή θα μετακομίζαμε και ήταν αδύνατον να ζήσει στο νέο σπίτι...

 

 

101zk.jpg

 

 

41089039.jpg

 

 

και εδώ σε φάτσα xP χαχα

 

62219157.jpg

 

 

Και πάμε στον γάτο μου (στειρωμένο) 2 ετών πλέον

 

εδώ έχει φουντώσει το τρίχωμα του λόγω χειμώνα και αράζει πάνω στα καλοριφέρ :P

 

0513a.jpg

 

 

0512ni.jpg

 

 

εδώ είχε αράξει πάνω στο γραφείο και έβγαλα την φώτο ώστε να φαίνεται το πόδι και η ουρά που κρέμονται από πίσω :-D

 

0519f.jpg

 

 

υπάρχουν και άλλες που κοιμάται ανάσκελα και έχει μεγαλώσει και λίγο αλλά δεν τις έχω εύκαιρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...