Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ερώτηση  , ο zhur ειναι καλός server ή dead? 
αν κάποιος θέλει να βγάλει credd σχετικά γρήγορα σε 20 μέρες πχ μπορεί ? και αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος server απο θέμα credd price ?

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'ευχαριστώ

Στον Khazak έχει Ελληνες? η τιμή του credd πως ειναι ? και τι faction να διαλέξω για να βρω κ Ελληνική guild αν και εφόσον έχει ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ημουν στο ΕΚΟ, οποτε δεν ξερω πολλες λεπτομέρειες για τον Khazak, αλλα σίγουρα εχει περισσότερο κοσμο απο όλους τους αλλους servers αρα το creed θα ειναι και σε καλη τιμη. Γενικα βγαζεις σχετικα ευκολα τα platinums, μην σε ανχωσει καθολου αυτο. Απλα ειναι περίεργη περιοδος γενικα, περιμενουμε Megaservers(στυλ Guild wars 2) και πολλες αλλαγες με το νεο update που έρχεται. Πήγαινε με το trial 20lvl δες και το πρώτο dungeon, και αν σαρεσει παρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω και μου αρέσει , αλλα το πήρα απο άλλο παιδί που δεν του άρεσε και έχω μέσα 20-21 μέρες τώρα γιαυτό ρωτάω 
anyway μερικές απορίες λύστε μου please γιατι με έπιασε πονοκέφαλος ,νιώθω χαμένος 

1) ειμαι υποχρεωμένος να ακολουθήσω κάποια σειρά questing ? να κάνω τα πάντα κλπ ? 
2) με pvp levelάρεις όπως πχ στο wow ή μονο με questing ?
3) έκανα esper scientist και ακολουθώ αυτό http://www.tentonhammer.com/guides/wildstar/esper-dps-build-guide καλά κάνω? 
4) τα gear stats για dps ειναι assault power/crit σωστά? 

και τέλος τα mining/relic items που πάνε ? γιατι στο inv μου μια φορά δεν τα βρίσκω 

ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω , ίσως επειδή ειμαι σε αρχική περιοχή ακόμα αλλα δεν βλέπω κανέναν και δεν έχει και world chat , νιώθω λες και παίζω single player  :-(
 

thanks a lot  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερες!

 

Αυριο Δευτερα 20/10 τελειωνει η περιοδος των free server transfers. Ολοι δειχνουν να προτιμουν τον PvE server, ειδικα απ τη στιγμη που μπορεις να κανεις transfer μονο απο PvP σε PvE κι οχι απο PvE σε PvP, με αποτελεσμα να μαζευεται ολος ο κοσμος στον Jabbit. Προσωπικα θα παω κι εγω εκει ωστε να αποφυγω γι αλλη μια φορα το να παιζω σε αδειο server. Οσοι λοιπον θελουν free transfer ας βιαστουν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυριο μπαινει το Drop 3 το οποιο απ οτι δειχνει φερνει πολλες και μεγαλες αλλαγες.

 

Για οσους ενδιαφερονται μπορουν να αγορασουν το παιχνιδι με 9 ευρω απ το G2A. Στην τιμη συμπεριλαμβανεται το παιχνιδι κι ενας μηνας δωρεαν. Δεν ξερω για ποσο θα ισχυσει αυτη η τιμη.

 

https://www.g2a.com/wildstar-standard-edition-cdkey-proerder-eu.html?___store=english

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...