Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πιθανον, οπως σχεδον ολα πλην του WoW. Απλα νομιζω οτι με 9 ευρω game + 1 month sub δεν χαλαει καποιον που θελει να παιξει λιγακι.

 

WoW πάντως έχει 4 euros (games μέχρι Panda) + 1 month sub :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους ενδιαφερονται μπορουν να αγορασουν το παιχνιδι με 9 ευρω απ το G2A. Στην τιμη συμπεριλαμβανεται το παιχνιδι κι ενας μηνας δωρεαν. Δεν ξερω για ποσο θα ισχυσει αυτη η τιμη.

 

αυτό το πράγμα που ότι παιχνίδι αγοράζω μετά από λίγο καιρό πέφτει -40 ευρώ πρέπει να σταματήσει... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα legit ειναι

Οποιος αγορασει απο το official ειναι απλα κοροιδο

 

Βαλε κ κανα referrallαπο τα πολλα που κυκλοφορουν για εξτρα εκπτωση κ εισαι κομπλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εδω και καμποσο καιρο ολα απo κει τα αγοραζω και συνηθως σε τιμες κατω του μισου απ οτι στα επισημα sites. Αν κανεις ειδικα αυτο που λεει ο Attalos με το referall, τοτε το WildStar θα σου κατεβει λιγοτερο απο 9 ευρω. Δεν ειναι κι ασχημα νομιζω αν σκεφτεις οτι θα παιζεις για ενα μηνα δωρεαν.

Οσο για την τιμη του WoW (επειδη αναφερθηκε παραπανω) το φθηνοτερο που βρηκα για τα lvl 1-90 ειναι 15 ευρω digital download απ το επισημο site και για το WoD expansion 45 ευρω απ το επισημο site ή 39 ευρω απ το G2A (απο παρομοια site με το G2A το βρηκα 4-5 ευρω πιο χαμηλα αλλα δεν τα εχω δουλεψει οποτε μενω στο G2A).

 

Patch notes του σημερινου Drop 3:

 

https://forums.wildstar-online.com/forums/index.php?/topic/117836-mysteries-of-the-genesis-prime-update-notes-11112014/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εδω και καμποσο καιρο ολα απo κει τα αγοραζω και συνηθως σε τιμες κατω του μισου απ οτι στα επισημα sites. Αν κανεις ειδικα αυτο που λεει ο Attalos με το referall, τοτε το WildStar θα σου κατεβει λιγοτερο απο 9 ευρω. Δεν ειναι κι ασχημα νομιζω αν σκεφτεις οτι θα παιζεις για ενα μηνα δωρεαν.

Οσο για την τιμη του WoW (επειδη αναφερθηκε παραπανω) το φθηνοτερο που βρηκα για τα lvl 1-90 ειναι 15 ευρω digital download απ το επισημο site και για το WoD expansion 45 ευρω απ το επισημο site ή 39 ευρω απ το G2A (απο παρομοια site με το G2A το βρηκα 4-5 ευρω πιο χαμηλα αλλα δεν τα εχω δουλεψει οποτε μενω στο G2A).

Έχει referral codes για κατευθείαν αγορά μέσα από το site της Blizzard για 2.5 λίρες (περίπου 4 eu).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Από χθες είμαι και εγώ κάτοχος του συγκεκριμένου MMO και θα ήθελα μερικά tips για να αρχίσω. Αρχικά σε ποιον server να πάω (PVE) και αν υπάρχει καμια guild(clan) που να είστε και εσείς παίδες καθώς MMO χωρίς παρέα δεν λέει ;). Αυτά από εμένα και ελπίζω να τα πούμε και in-game. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Servers υπαρχουν 2 καθως πλεον ειναι megaservers. 1 PvE & 1 PvP οποτε διαλεγεις και πας.

Προς το παρων λογο του οτι δεν εχω αρκετο χρονο, δεν εχω παιξει το νεο patch, το οποιο αλλαζει παρα πολλα πραγματα στο παιχνιδι, οποτε δεν μπορω να σου πω και πολλα.

Σημαντικο παντως γενικοτερα ειναι να βαλεις καποια must addons μεσω του curse client. Θα σου στειλω με pm μερικα.

Οσο για guild βρες καποιο να μπεις αναλογα με το τι θελεις, διοτι Ελληνικο δεν ξερω αν υπαρχει ενεργο πλεον.

Να ξερεις οτι υπαρχουν επισης και τα circles, τα οποια ειναι ομαδες με συγκεκριμενο σκοπο, οπως pvp, world bosses, dailies, farming, housing κλπ και στα οποια μπορεις να εισαι μελος σε αρκετα, οποτε καλο θα ηταν να μπεις σε καποια που σε ενδιαφερουν.

Αν σ αρεσει παντως το housing θα το βρεις αρκετα ενδιαφερον να ασχοληθεις, καθως κατα τη γνωμη μου το WS εχει το καλυτερο housing που υπαρχει αυτη τη στιγμη σε mmo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αγόρασα από το G2A το game με 9.99€ και τώρα που κατέβηκε το παιχνίδι μου λέει ότι για να παίξω πρέπει να αγοράσω game time card ή να κάνω κάποιου είδους subscription.  Όμως, όταν έκανα την αγορα από το site έλεγε ότι περιέχει και 30μέρες in-game. Τι κάνω παίδες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...