Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληροφοριακα το Wildstar βγηκε στο steam και υπαρχει πλεον λογικα περισσοτερος κοσμος για οποιον ενδιαφερεται να παιξει.

 

Να κι ενα απ τα καινουρια mounts που εβαλαν

είχα ψηθεί να παίξω μιας κ είναι το μόνο που δεν έπαιξα καλά καλά , όμως είχα μπει με ένα collectors account που είχα και δεν έβλεπα ούτε έναν παίχτη , έφτασα σε πόλεις κλπ και μου είχε δώσει την εντύπωση πως ήταν άδειο εντελώς 

τώρα έχει κόσμο? φοβάμαι να ασχοληθώ γιατι λένε πως πάει για φούντο , να παίξεις 3-4 μήνες και να κλείσουν οι servers δεν λέει..θα μου πεις δωρεάν είναι αλλα ξέρω γω..

 

Ποια η γνώμη σου ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και πάλι δεν έχει κόσμο αρκετό.

 

Μοιάζει πιο πολύ με private server παρά με official.

κρίμα ρε γμτ , τρελές ξεραΐλες , να δούμε πως θα βγει το καλοκαίρι  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παντως το παλευουν το παιχνιδακι. Το νεο patch που μπηκε ptr εχει ορισμενα πολυ καλα και πολυποθητα πραγματα οπως Multi-Queue LFG, νεοι συνδοιασμοι races/classes, περισσοτερα account bound πραγματα, ολα τα paths διαθεσιμα ανα χαρακτηρα αντι μονο ενος, αλλαγες σε race / gender κλπ

 

http://www.wildstar-online.com/en/news/2016-06-28-heroes-evolved-update-on-ptr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το γεγονος οτι βγηκε στο steam δεν εχει να λεει και πολλα.Και τα Rift και Terra θυμαμαι οταν ειχαν βγει στο steam στις αρχες ειχαν κοσμο αλλα μετα απο λιγο καιρο εβλεπες κλασσικα μονο λιγο κοσμο στις πολεις και οι περισσοτεροι απο αυτους ηταν Afk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 7 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου πέταξε το youtube το παρακάτω βίντεο, ενδιαφέρον για να μάθουμε τι γινόταν τότε. και τα comments επίσης, από ανθρώπους που δούλευαν τότε στο παιχνίδι. Για τους νεότερους, το παιχνίδι δεν υπάρχει πια δυστυχώς.

/nostalgia off

Spoiler

spacer.png

 

Επεξ/σία από spirit)earth)aflame
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, valantis123 said:

Ωραίο game και δυνατά dungeon 

Το παράτησα μερικές μέρες μετά το launch. 

Δεν ήταν για πολλούς γιατί αν κ wow-clone ήταν πολύ ιδιαίτερο. Κ το artwork επίσης. 

Εν τέλη πέρα από μια χούφτα ανθρώπους, κάνεις δεν έκατσε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχα και εγώ εκείνο τον καιρό να είμαι σε full game mode και την έβγαζα με παιχνίδια όπως SWTOR, Wildstar, Pirates of the Burning Sea. Φάνηκε γρήγορα ότι τα MMORPG είναι πολύ δύσκολο να κρατήσουν. Τουλάχιστον έχω κρατήσει το κουτί του Wildstar που είναι όμορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε ειχανε προσκαλεσει αλλα σα lazy boomer wow player :P απλα δε μπορουσα να πιασω και αλλο νεο MMO.  Επαιζε τοτε πολυ και το guild wars 2  και μαζι με το wow απορροφησαν ολο το χρονο απο αλλα μικροτερα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...