Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπηκα προχθες που ηρθα στον server και δεν εχω κανει ακομα κατι μαζι τους για να σου πω λεπτομερειες, διοτι σημερα την κανω για διακοπες και θα παιζω απ το laptop τελειως casual μεχρι να γυρισω (θα παιζει και ο μικρος LoL...). Ειναι παντως αρκετα μεγαλο guild κι εχουν και raiding program αλλα δεν ξερω ακομα αν κανουν.

Ειμαι επισης και σε ενα circle το οποιο ειναι κι αυτο πολυ μεγαλο και κανουν διαφορα πραγματα, μεσα σε αυτα dungeon runs.

Γενικα στον server υπαρχουν αρκετα guilds που κανουν progress και μπορεις να βρεις να παιξεις οπως θελεις. Δεν ειναι οπως στον Zhur :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχεις βρει καλό International guild, δηλαδή τα βγάζουν τα silver στο dungeon ή θα ψάχνουμε άτομα της προκοπής πάλι για να βγουν ;

 

Εαν ναι πείτε και απο δω ρε παλικαρια, με ενδιαφέρει. Ascendancy ειμαι αλλα κανω transfer οπου να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλέπω να παίζω WoW στο νέο expansion, έμαθα άλλαξαν σχεδόν τα πάντα και η Blizzard δείχνει να έμαθε από τα λάθη της, ήδη έχει σπάσει ρεκόρ στο pre-order.Το Wildstar δυστυχώς αυτή τη στιγμή ειδικά που είναι και καλοκαίρι δεν έκατσε, μεγάλο fail από την Carbine που το έβγαλαν καλοκαίρι και το χειμώνα θα 'ναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα με το Warlords of Draenor και το Heroes of the storm.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτο παρατηρησα , πεθαμενα πραματα , 2 σερβερς ολοι και ολοι που ειναι medium population ολοι οι αλλοι ειναι low σε μονιμη κατασταση.

 

επισης το pvp του με ξενερωσε εντελως ομως.... τι πανζουρλισμος και του κουτρουλη ο γαμος στα BG λεμεεε , παμε ολοι και τα παντα AoE αρκει να ειναι μεσα στο "πλαισιο" να φαει το hit και ολα οκ , σπαμ τις αρκουδας με τα σκιλς και το οverheal του κερατα !!

 

φανταζομαι να εχει αξιολογο PVE endgame τουλαχιστον ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το PvP είναι τελείως σάπιο.Μπαίνεις arena, ξεκινάς με 1200 rat και τυχαίνεις άτομα full geared με 1800 rating gear, έχουν ξέρω 'γω 28-29K HP και δεν καταφέρνεις να τους πας ούτε καν κάτω από 20K προτού πεθάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το PvP είναι τελείως σάπιο.Μπαίνεις arena, ξεκινάς με 1200 rat και τυχαίνεις άτομα full geared με 1800 rating gear, έχουν ξέρω 'γω 28-29K HP και δεν καταφέρνεις να τους πας ούτε καν κάτω από 20K προτού πεθάνεις.

 

Με το Drop 2 που μπαινει σε λιγες μερες, εκτος τις νεες προσθηκες σε content, λυνονται τα περισσοτερα θεματα περι του PvP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλέπω να παίζω WoW στο νέο expansion, έμαθα άλλαξαν σχεδόν τα πάντα και η Blizzard δείχνει να έμαθε από τα λάθη της, ήδη έχει σπάσει ρεκόρ στο pre-order.Το Wildstar δυστυχώς αυτή τη στιγμή ειδικά που είναι και καλοκαίρι δεν έκατσε, μεγάλο fail από την Carbine που το έβγαλαν καλοκαίρι και το χειμώνα θα 'ναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα με το Warlords of Draenor και το Heroes of the storm.

όχι μόνο εσύ αλλά όλοι θα πάνε wow για 1-2 μήνες μετά είναι το θέμα που θα λέτε πωωω και θα ψάχνετε νέες θάλασσες...δεν θέλω να υπερασπιστώ το WS δεν είναι τσιφλικι μου αλλά εγώ ξέρω κάτι ...δεν κρίνω ένα παιχνίδι από το 1 ο μήνα αν φυσικά έχει το pototional να γίνει κάτι κάλο η να οδεύει προς τα εκεί(το WS το εχει)...και ενα παιχνιδι το κανουν καλο 1ον οι παιχτες του και 2ον οι εταιρεια που το βγαζει αν αυτα δεν συνεργαζονται μεταξυ τους η αλησιδα χαλαει...εχουμε 21/7 εχουν κανει καλα εχουν κανει κ κακα πραγματα στο παιχνιδι ,ειναι μονο 2 μηνες ζωης για ενα πολυ απαιτητικό παιχνιδι οπως ειναι αυτο ,ο χρονος που τεστάρετε ειναι ελαχιστος εχουν δωσει content περιεχομενο - το ηδη υπαρχων περιεχομενο ειναι αρκετο τουλαχιστον να σε κρατησει σε εγρηγορση - καθε μηνα βγαζουν νεο περιεχομενο για ολα τα γουστα (ερχετε για ιουλιο το drop 2) χωρις να ακυρωνουν τα προηγομενα  - ειναι εν δυναμη f2p παιχνιδι(CREED)  δεν σου ζηταει να πληρωσεις κατι και ειδκα αν δεν σου αρεσει αυτο που παιζεις is up to you - διορθονουν οτι μπορουν με πολαπλα hotfix  και αλλα πολλα ....φυσικά λεω μονο οσα θεωρω καλα γτ αν καθομουν να ελεγα τα κακα θα ημουν τουλαχιστον <<τρελος>>που καθομε και παιζω ενα παιχνιδι που δεν μου αρεσει ,οτι δεν μου αρεσει το στέλνω τικετακι το γενικο πρόσημο για εμενα ειναι θετικο εως τωρα με ευχαριστεί το παχνιδι και πανω απο ολα (progress-λουτς κοκ.)ειναι να εχεις μια παρεα η μια ομαδα με καλο κλίμα ωστε ολα να βγαίνουν ποιο ευχάριστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε μάνο εδώ είσαι? Eldolil..<br><br>

Οι elyseum η μοναδική ελληνική σοβαρή/ active guild(βάση όσα είπε κάποιος παλιοτερα ) ανοίξανε πανιά μετά από ενα μήνα για αλλού?κρίμα...<br><br>

Εμείς οι Saber Riders στόν Eko που είμαστε συνεχίζουμε ακάθεκτοι και το καλοκαίρι dungeon attument atm αργά και σταθερά .

 

Το αφήνω ασχολίαστο. Ένα μόνο θα πω. Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια....:P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφήνω ασχολίαστο. Ένα μόνο θα πω. Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.... :P.

ημοσίευση 27 June 2014 - 10:16 PM

Psycho_Warhead, on 27 Jun 2014 - 3:48 PM, said:snapback.png

Χτες είχαμε meeting στο Guild και μας το είπε ο Guild Master μας(Ariakan) αυτό.Εμείς απλά πάμε κάνουμε την παραγγελίας μας από τη Razer Hellas, λέμε ότι ανήκουμε στους Elysium και αυτόματα έχουμε 20% έκπτωση σε όλα τα προϊόντα.Συγκεκριμένα μας είπε ότι του είπε ότι τα άλλα Ελληνικά Guild δεν έχουν οργάνωση.

 

Ως officer των Elysium Gaming , θα ήθελα να επισημάνω ορισμένα πράγματα προς αποφυγή παρεξηγήσεων. Κανείς δεν ισχυρίζεται πως τα υπόλοιπα ελληνικά guilds στο WildStar δεν είναι ενεργά αρκετά η τους λείπει οργάνωση. Το ότι ελέχθη στο Raidcall μας ήταν μια off-the-record συνομιλία μεταξύ του Guild Master και διάφορων μελών του Guild. Προς Θεού, δεν υπονοήθηκε κάτι κακό για τα υπόλοιπα guilds -->my edit(Συγκεκριμένα μας είπε ότι του είπε ότι τα άλλα Ελληνικά Guild δεν έχουν οργάνωση.). Απλώς, έγινε αναφορά στο ότι βρισκόμαστε σε περίοδο θέρους και παρόλα αυτά το activity στους Elysium παραμένει υψηλό--->myedit(Το αφήνω ασχολίαστο. Ένα μόνο θα πω. Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια....)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άστο φίλε μην το κουράζεις άλλο. Έγω δεν ειρωνεύτηκα κανέναν. Αντιθέτως, αυτός που βγάζει την χολή εισαι εσύ.

 

Υ.Σ. : Ειρωνεύτηκες μια κοινότητα 1900 ατόμων και πήρες την απάντηση που σου αναλογεί .

Επεξ/σία από Aurora Borealis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...