Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πάνε για 1-2 μήνες στο WoW ; Με όσα έχει το νέο expansion αμφιβάλλω αν θα ξαναρίξει ματιά κανείς στο Wildstar μετά το Warlords of Draenor, μακάρι να βγω λάθος γιατί το Wildstar έχει το καλύτερο launch από όλα τα MMO που έχουν βγει σήμερα, αλλά κάναν μερικά λάθη όπως το release καλοκαιριάτικα που ήταν χοντρό φάουλ.Ξαναλέω ότι ήδη το Warlords of Draenor έχει σπάσει το ρεκόρ σε pre-order, για να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για το "Greeks" Circle στον Hazak δημιουργηθηκε ενα RaidCall με ID 9218811 σε περιπτωση που καποια memers του Circle ή γενικοτερα του WS επιθυμουν να το χρησιμοποιουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ειρωνεύτηκα αυτό (Συγκεκριμένα μας είπε ότι του είπε ότι τα άλλα Ελληνικά Guild δεν έχουν οργάνωση ...) και Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.... ) και αυτον που τα ειπε ,αν το πιστευουν 1900 ατομα οκ παω πασο  και γενικα μην κρίνεις για να μην κριθείς φίλτατε ..και κρίνω την κατάσταση έχω κάθε δικαίωμα νομίζω.(εκτος αν δεν εχουμε δικαίωμα να μιλάμε η το καθε αντίθετο που λεμε ειναι χολη η σπλήνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ειρωνεύτηκα αυτό (Συγκεκριμένα μας είπε ότι του είπε ότι τα άλλα Ελληνικά Guild δεν έχουν οργάνωση ...) και Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.... ) και αυτον που τα ειπε ,αν το πιστευουν 1900 ατομα οκ παω πασο  και γενικα μην κρίνεις για να μην κριθείς φίλτατε ..και κρίνω την κατάσταση έχω κάθε δικαίωμα νομίζω.(εκτος αν δεν εχουμε δικαίωμα να μιλάμε η το καθε αντίθετο που λεμε ειναι χολη η σπλήνα).

 

No comment...απλά...άσε αυτούς που διαβάζουν να βγάλουν το συμπέρασμά τους....το ξαναλέω λοιπόν : όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια....Όταν γίνετε και εσείς μια κοινότητα (και όχι ένα μικρό guild σε ένα παιχνίδι μόνο) που έχει να δείξει  κάτι , ξαναμιλάμε τότε με άλλους όρους..Και δεν έκρινα κανέναν , γεγονότα παρέθεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psycho μα και χειμωνα η ανοιξη να εβγαινε το θεμα οτι δεν υπαρχει activity δεν ειναι επειδει θα βγει το wow η επειδει ειναι καλοκαιρι...το θεμα ειναι οτι (χωρις να υπονοω κατι) δεν υπηρχε οριζοντας μηνος στον να δουν end game και δη raids επειδη αποφασησαν να το πανε ετσι η εταιρεια και επειδει ο μεσος ορος τον παιχτων εχει καλομαθει απο το wow τον τελευταιων ετων και με το τροπο που εδινε το λουτ και με το τυπο των dungeons κτλ κτλ το να πανε ενα dungeon 2 ωρες και να μην πέσει επικ ειναι λογος για να σταματησουν....το να μην βγαλουν σε μια μερα κ τα 4 dungeons ειναι λογος να σταματησουν..κ μην το συνεχίζω αλλο...

οσο αφορα το νεο exp του wow μακαρι η ναυαρχίδα του mmo να πιασει αλλα εως σημερα το game παει με την νεκρα ταχύτητα νομιζω και διόρθωσεμε οτι εχουν κανα χρονο να βαλουν κατι νεο και ανακοινωσανε νεο exp και μεχρι το release τπτ,,,απλα σκεψου στο wow με αυτη τη λογικη κανουν ρεκορ και σε ενα παιχνιδι με νεες ιδεες και με νεο περιεχόμενο καθε μηνα ..το ρίχνουν στο καιάδα...



ΥΓ.φιλε Aurora ποιος μίλησε οτι θελουμε να γίνουμε μια κοινότητα 1900 ατομων?εγω απαντησα στο οτι καμια ελληνική guild εκτός την δική σου δεν εχει οργάνωση...απάντα σε αυτα που λεμε..ναι οκ θα ξανα?μιλήσουμε οταν φτάσουμε στο σημείο ,,, εμεις η μικρη και η τυποτενεια guild θα μπορεσει μετα απο ενα μηνα σε ενα νεο παιχνιδι να σκορπαμε απο εδω και απο εκει ... σε αφήνω στις επιτειχιες σου και στους χορηγους σου με οτι συνεπαγετε αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα θα τσακώνεστε για τις κοινότητες ; Λες και έχουμε κάτι να χωρίσουμε, υποτίθεται όλοι θα πρέπει να συνεισφέρουμε στο Ελληνικό community, όχι να υπάρχει αντιπαλότητα.Τέλος, αν έχετε κάτι να προσθέσετε για το παιχνίδι καλώς, αλλιώς σταματήστε την αντιπαράθεση.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο Psycho. Αφηστε τις εχθρες κι ας λειτουργησουμε σαν κοινοτητα για μια φορα. Επισης οποιος δεν γουσταρει το παιχνιδι και δεν εχει να προσφερει τιποτα εποικοδομητικο παρα μονο γκρινια, καλυτερα να την κανει και να αφησει τους υπολοιπους που θελουν να παιξουν  στην ησυχια τους. Αν ειναι να ακουμε γκρινιες εχουμε τις γυναικες και τις πεθερες μας, δεν χρειαζομαστε επιπλεον γκρινια σε κατι που κανουμε για να διασκεδασουμε.

 

Επιπλεον σημερα εστειλα μνμ σε καποιον που εχει κανει develop ενα addon το οποιο κανει merge τα chat channels 2 ή περισσοτερων guilds και τον ρωτησα αν μπορει να το κανει να λειτουργησει και cross server. Οταν παρω απαντηση θα ενημερωσω διοτι κατα τη γνωμη μου θα ειναι ενα παρα πολυ χρησιμο εργαλειο. Με την δυνατοτητα που εχουμε ετσι κι αλλιως να κανουμε group invite απο αλλους servers (ομολογω οτι ειμαι τρομερος noobas διοτι δοκιμαζα τοσο καιρο με real id κι επειδη δεν γινοταν νομιζα οτι δεν ηταν εφικτο γενικοτερα. το σωστο λοιπον το οποιο το εμαθα μολις σημερα, ειναι /invite name@server) και να παμε adv/dungeons/bg's θα ηταν οτι πρεπει ενα κοινο guild chat channel για ολα τα ελληνικα guilds ανεξαρτητου server. Ιδωμεν ομως αν και το βλεπω χλωμο...

 

***Το "Greeks" Circle μας στον Hazak ξεπερασε τα 25 ατομα (κατορθωμα ε?). Οποιος νεος παιχτης ή οποιος σκαει μυτη με transfer στον server ειναι κι αυτος καλοδεχουμενος.***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αλλο ενα τεραστιο patch μπηκε σημερα οπως αλλωστε ειχαν υποσχεθει οτι θα εκαναν καθε μηνα. Μακαρι να συνεχισουν ετσι!

 

https://forums.wildstar-online.com/forums/index.php?/topic/103717-update-notes-sabotage-1012/&do=findComment&comment=1064229

 

Βιντεο απ το νεο BG Daggerstone Pass

 

http://www.youtube.com/watch?v=kDZKLtV56GY

 

http://www.youtube.com/watch?v=nJraIxplMz8

Επεξ/σία από Mamatereza
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι παιχνιδάρα στο max level, το καλύτερο pve που έχω δει, είμαι στη φάση των veteran dungeons. να ξέρετε ότι απαιτεί ΠΟΛΥ χρόνο, οπωσδήποτε παρέα-guild, και υπομονή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λόγω έλλειψης χρόνου για ενασχόληση με το παιχνίδι, δίνω το account μου, πληροφορίες στην υπογραφή μου εάν ενδιαφέρεστε!

Επεξ/σία από GabrielConnor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...