Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με τον υπολογιστή


psaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...δε μ' αρέσει να γίνομαι μάντης κακών, αλλά παίζει να μας ξαναεπισκεφτείς. Μακάρι να μην είναι σύντομα, έστω.

 

Και γενικά, αν συνεχίζει να δουλεύει και μετά απ' το αυριανό restart, μην το παρα-ταρακουνάς.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

μου έκανε την χάρη και ξεκίνησε ,για να δούμε

να μην το ταρακουνώ δεν γίνεται, σε ένα 2μηνο υπάρχει και μετακόμιση εκεί θα τα δει όλα

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από χτες το πρωί πάνω από 10 ανοίγματα κλεισίματα και κάμποσες μετακίνησης του πύργου έως και κτυπήματα για τεσταρισμα

Όλα δείχνουν, μετά το καθάρισμα της κάρτας γραφικών, να δουλεύουν μια χαρά.

Με το πρόβλημα που αντιμετώπιζα ο υπολογιστής έχει πάει από Χανιά Αθήνα 2 φορές με το ίδιο πρόβλημα για σέρβις

Την πρώτη φορά μου λένε τροφοδοτικό, το αλλάζουν χάνω όλα τα δεδομένα και μένω 15 μέρες χωρίς υπολογιστή

Την δεύτερη φορά μετά από κανα μήνα τα ίδια και τον ξαναστέλνω, μου λένε την έχουν παίξει 2 σκληροί δίσκοι ,μου αλλάζουν τον ένα που ήταν στην εγγύηση και είχε το λειτουργικό και τον άλλο τον στέλνουν πίσω για να τον πετάξω εγώ

ξανά 15 μέρες χωρίς υπολογιστή και στήσιμο λειτουργικού πάλι

Σήμερα και αφού είδα ότι το μηχανάκι πάει καλά λέω, δεν βάζω τον σκληρό δίσκο που μου έβγαλαν άχρηστο πριν 5-6 μήνες να δω τη γίνεται

Ανοίγω καπάκια τον καθιζω μέσα ξεκινά το μηχάνημα ο δίσκος χασές, όλες η φωτογραφίες μου και τα έγγραφα μου που είχα ξεγράψει ήταν εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από χτες το πρωί πάνω από 10 ανοίγματα κλεισίματα και κάμποσες μετακίνησης του πύργου έως και κτυπήματα για τεσταρισμα

Όλα δείχνουν, μετά το καθάρισμα της κάρτας γραφικών, να δουλεύουν μια χαρά.

Με το πρόβλημα που αντιμετώπιζα ο υπολογιστής έχει πάει από Χανιά Αθήνα 2 φορές με το ίδιο πρόβλημα για σέρβις

Την πρώτη φορά μου λένε τροφοδοτικό, το αλλάζουν χάνω όλα τα δεδομένα και μένω 15 μέρες χωρίς υπολογιστή

Την δεύτερη φορά μετά από κανα μήνα τα ίδια και τον ξαναστέλνω, μου λένε την έχουν παίξει 2 σκληροί δίσκοι ,μου αλλάζουν τον ένα που ήταν στην εγγύηση και είχε το λειτουργικό και τον άλλο τον στέλνουν πίσω για να τον πετάξω εγώ

ξανά 15 μέρες χωρίς υπολογιστή και στήσιμο λειτουργικού πάλι

Σήμερα και αφού είδα ότι το μηχανάκι πάει καλά λέω, δεν βάζω τον σκληρό δίσκο που μου έβγαλαν άχρηστο πριν 5-6 μήνες να δω τη γίνεται

Ανοίγω καπάκια τον καθιζω μέσα ξεκινά το μηχάνημα ο δίσκος χασές, όλες η φωτογραφίες μου και τα έγγραφα μου που είχα ξεγράψει ήταν εκεί.

Καλά όλα αυτα... Αλλά όταν σου άλλαξαν τροφοδοτικογιατί έχασες τα δεδομένα σου;

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτα... Αλλά όταν σου άλλαξαν τροφοδοτικογιατί έχασες τα δεδομένα σου;

 

android.png

 

δεν θα έπρεπε άλλα τα έχασα και μόνο αυτοί γνωρίζουν τον λόγο :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...