Προς το περιεχόμενο

πρωβλημμα με την μητρικη?


panos0100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας εχω μια μητρικη της foxconn δεν ξερω ποσο καλη ειναι η αιτερεια αυτη λοιπον όταν κλεινω το pc για να βαλω μια καρτα ηχου ή οτιδηποτε αλλο παντα παταω το power για να αδειασει το ρευμα μετα οταν τελειοσω ανοιγω το τροφοδοτικο και ανοιγουνε ολα μαζει

εχω παει το τροφοδοτικο για μετρηση απο εκει που το πηρα 2 φορες το πηγα αλλα ολα μου λενε ειναι ενταξει παραλληλα ομως εχω αλλαξει 2 μητρικες η προήγουμενη που ειχα εκανε πρωβλημμα στον ηχο και αυτη το ειδιο και παλι η παλια που ειχα η gigabyte παλι ανοιγε οταν ανοιγα το pc ειμαι χωρις ηχο τωρα αποφασισα να παρω μια καρτα ηχου της αιτερειας diamond 7,1 καηκε εβγαζε μπλε οθονη την πηρα πισω μου δωσανε αλλη και αυτη καμμενη η δευτερη, αλλα αυτη η δευτερη μου λενε οτι δουλευει εγω τι να κανω τωρα τι να ψαξω? επειδη ασχοληθηκα λιγο μονος μου με το τροφοδοτικο εβγαλα ενα συμπερασμα με την γραμμη 12ν ολα τα διαγνωστικα τεστ την δειχνουνε σαν 13,44 το πολυμετρο μου σε κλιμακα 600ν συνεχεις ταση την βγαζει 11ν και μεσα στο bios την δειχει κανονικα 12,032 τι να κανων καμια ειδεα κανιες? ευχαριστω το συστημα μου ειναι αυτο

 

 

intel core 2 quad 2.6ghrz 8 gb ram ddr3 1333 mghrz motherboard foxconn καρτα γραφικων gts 450 2gb ddr3 twintech psu corsair 650w contriller usb 3 καρτα ηχου pci 5.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας εχω μια μητρικη της foxconn δεν ξερω ποσο καλη ειναι η αιτερεια

Τerminal station. All passengers are kindly requested to disembarg.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αιτερεια
Αουτς
μαζει
Αμαν αμάν!!
πρωβλημμα
Δεν το γλυτώνω το εμφραγμα!!!
ειδιο
Μήπως τελικά είναι το αιδιο??
αιτερειας
Και δεύτερη φορά δεν θα το αντέξω!!

 

Λοιπον φτιάξε το κειμενο σου χωρισε το σωστα σε προτάσεις, χρησιμοποίησε έστω και μια τελεία διόρθωσε λίγο την ορθογραφία σου...

Ετσι πως το έχεις τωρα δεν είναι τπτ αλλο απο μια αράδα με λέξεις απο τις οποίες εγω τουλαχιστον κουραστικα παρα πολύ για να το διαβάσω και δεν κατάφερα να βγάλω νόημα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...