Προς το περιεχόμενο

πάγωμα υπολογιστή σε τακτά χρονικά διαστήματα


hackerW32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δλδ θα μας δειρεις κιολας τωρα?

Να σε φοβαμαι?

 

Για δειξε μου που ακριβως γραφω οτι καιγεται κατι απο το Ο/C? Αλλο ειπα.

Και κατι αλλο, κοιτα να δεις που ειχα δικιο και εσυ αδικο. Κριμα ε? Για σενα εννοω.

 

Ναχεις καλυτερους τροπους φιλε. Εδω ειναι τεχνολογικο φορουμ και οχι τσιρκο.

 

Και κατι αλλο για να μη ξεχνιομαστε εδω μεσα. Εκφρασεις του τυπου "δε ξερετε μη μιλατε" σας παιρνει να τις λετε, μονο μεσα στο σπιτι σας, στη γκομενα σας, στη μανα σας ή στο πατερα σας και εκει με τη προυποθεση, οτι δε θα φατε και ξυλο... μονο ετσι.

 

Για τυχον εξυπνακηδες, ακολουθες σουσουραδες και λοιπα nolife ατομα με μετρια νοημοσυνη και κανενα επιπεδο επικοινωνιας, αν οχι αντιληψης, που περνανε για να κανουν το καθημερινο τους σχολιασμο, χωρις να εχουν σχεση με το εκαστοτε θεμα, υπαρχει το social networking για ιντερνετοκλικες και οχι μονο.

 

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ FORUM.

Ετσι?

 

Πιστευω να εγινα κατανοητος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια ειναι τεχνολογικο φορουμ

εσυ τι δουλια εχεις?

κανεις τον τεχνικο?

γιατι απο αυτα που λες δεν ξερεις και πολλα.

 

μου ειπες (2-3 φορες μαλιστα) οτι το o/c φτεει που χαλασε ο δισκος, οτι εαν δεν το κατεβασω θα καψει τιποτα εαν δεν εχει καψει ηδι, και οτι τελικα ειχες και δικιο!

 

"Το να παιζεις παιχνιδια, ενω παραλληλα ακους και μουσικη, ενω εισαι Ο/C, σημαινει οτι παιζεις το κεφαλι σου. Σου ειπα κατι θα αρπαξει."

 

μονο αυτο λεει πολλα φυλε.

μην δινεις σιμβουλες ,θα καψεις κοσμο..

εαν ηξερες οτι αυτο που παθενα ευτεγε ο σκληρος και οχι το μαμιμενο o/c θα ηταν μια χαρα τωρα, θα εκανα το back up μου και θα πηγενα τον δισκο για αλλαγη..

 

 

απο που εισαι? καπος πρεπει να δικαιολογιτε αυτο το πισμα..

 

δεν λεω, ολοι κανουμε λαθοι, αρκει να τα παρεδεχομαστε,

περισι δεν ειχα προσεξει οτι ενας ηθελε τα αρχεια του με ενα προβλημα που ειχε και παραλιγο να τα εχανε, αυτιχως τον προλαβε αλλος,

μου κανανε παριτιριση, ειπα και ενα συγνομη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλος και εσυ τωρα,

 

δε φτανει που προσπαθησα να σε βοηθησω, θα βρουμε το μπελα μας απο πανω.

 

Τι να πω?

 

Δε το συνεχιζω. το απο πανω ποστ τα λεει ολα νομιζω και συμπεριλαμβανει και εσενα φιλε που σου εθιξα μαλλον τους φιλους σου.

 

Το λυπαμαι ειναι αρκετο.

 

το θεμα που εθιξα ειναι η συμπεριφορα φιλε μου. Αν αυτο δε το καταλαβαινεις, απο δω παν και οι αλλοι

 

Εσυ που σε βοηθησα και μου λες αυτα για ευχαριστω, θες να σχολιασω και εγω μηπως την ορθογραφια σου, να γελασουμε ολοι μαζι? Πως το βλεπεις τωρα?

 

Νομιζω το ποστ εχει κλεισει πλεον και επειδη δε θα παιξω στη Μπαρτσελονα τελικα, ας κλειδωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Hal9000, 8 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Hal9000, 8 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

cant-tell-if-troll-or-noob.jpg

 

υ.γ. ναι εχω δισλεξεια, εαν θες να γελασεις με αυτο συχναριτιρια,

εαν λειτουργουσε το pc σωστα θα μπορουσα να το διορθοσω.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...