Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η διαφορα με τους Ιταλους ειναι οτι οταν αυτοι ψωνιζαν απ το ebay εμεις εδω ειχαμε isdn ακομα.Αναγκαστηκε και η εγχςρια αγορα τους να προσαρμοστει.... σε λιγα χρονια αναγκαστικα θα γινει το ιδιο και εδω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

coolαρετε λίγο με τα must buy και ευκαιρία ζωής κλπ υπερβολικά.

 

είμαστε στην εποχή των διπύρηνων πλέον και 200 ευρώ θα έπρεπε να είναι η τιμή κανονικά και όχι σε προσφορά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ..

 

270 Ευρώ κοστιζει εδώ τώρα (τιμη street) το διπήρηνο LG Optimus 2X + 16Gb καρτα μνήμης.. Και αν εχεις μετρητό, σηκώνει παζάρι

 

 

 

Μιας και είπες παζάρι, πάω Σεπτέμβρη multidrama και ρωτάω για το SGS. Τιμή ακατέβατα cash 300, αν και τους ενημερώνω ότι τα media markt το δίνουν 249. Η απαντησή τους ήταν ότι μπορώ να το πάρω με δόσεις σε πιστωτική με τελικό κόστος 399 :devil: Κατά τα άλλα μιλάνε κάποιοι για λουκέτα και το να στηρίξουμε τα ελληνικά μαγαζιά, όταν οι ίδιοι μαγαζάτορες βλέπουν τους πελάτες απλά ώς πορτοφόλι για άρμεγμα.

 

ΥΓ: Αν δεν το είχα πάρει και ήταν να πάρω τώρα, θα προτιμούσα να έδινα +100 για το HTC Sensation από Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

coolαρετε λίγο με τα must buy και ευκαιρία ζωής κλπ υπερβολικά.

 

είμαστε στην εποχή των διπύρηνων πλέον και 200 ευρώ θα έπρεπε να είναι η τιμή κανονικά και όχι σε προσφορά.

Aυτο ειναι πολυ σχετικο και δεν ειναι επαρκες επιχειρημα.

 

Μπορω να σου πω πεταξω καμια δεκαρια αντιστοιχου βεληνεκους επιχειρηματα για να υποστηριξω οτι το φθηνοτερο μονοπυρηνο smartphone επρεπε να εχει 300 ευρω.

 

Εν τελει με 200 ευρω το galaxy S ειναι must buy και ανοιγμα της samsung προς τον ΚΑΘΕΝΑ να αποκτησει high end smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πληροφορηση σας στην Ιταλία οπου βρισκομαι η Mediaworld το ειχε βαλει σε προσφορά πριν 2 μήνες περίπου στα 199 Ευρώ (7000 κομμάτια). Αρα η τιμή δεν ειναι καθολου παράλογη.

 

http://compraonline.mediaworld.it/webapp/wcs/stores/servlet/ProductListSearch?catalogId=20000&storeId=20000&categoryId=60597134&catGroupId=&searchString=samsung+galaxy

 

το έχει 299!!! Η κάτι λάθος βλέπω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Oχι δεν βλεπεις λάθος.. Η προσφορά τελείωσε. Το καλό ομως ειναι οτι κατά καιρους ξεστοκαρουν (πραγματικά) οπότε αν καποιος δεν βιαζεται μπορει να βρει πραγματικες ευκαιριες..

 

Ειμαι σιγουρος οτι αν στις αποθηκες τους εχουν ακομα απόθεμα, θα τα βγαλουν τον Ιανουάριο σε καλές τιμές..

 

Θα σας κρατώ ενήμερους, περισσοτερο για να εχουμε μια συγκριτική εικονα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστεφω απο media markt Αμαρουσιου.ακομα εχει κοματια με 249Ε.επισης στην ιδια τιμη εχει το xperia play.μεχρι να μπει το 12 βλεπω να γινεται πανηγυρι ξεστοκαρισματος.να δω ποτε θα βαλουν και κανα ταμπλετακι σε καλη τιμη.τοσο καιρο περιμενω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστεφω απο media markt Αμαρουσιου.ακομα εχει κοματια με 249Ε.επισης στην ιδια τιμη εχει το xperia play.μεχρι να μπει το 12 βλεπω να γινεται πανηγυρι ξεστοκαρισματος.να δω ποτε θα βαλουν και κανα ταμπλετακι σε καλη τιμη.τοσο καιρο περιμενω

ρε παιδια ξερει κανεις πως συγκρινονται το play με τον γαλαξια απο θέμα γραφικών και επεξεργαστή; βρηκα αυτο αλλα δεν καταλαβαινω τιποτα....Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το βαλανε 200 ; :P

 

Δεν ειναι παραλογο να πεσει στα 200, εξαρταται και ποσο πουλαει στα 250 και σε τι τιμη το πηρανε.

Εγω ειχα πει σε πωλητη τους για το ΝΕΟ στα 200 και μου ελεγε οτι δεν υπαρχει συγκριση κλπ.

Ομως το ΝΕΟ ξεπουλησε και αυτοι εχουν μεινει με 30+ κομματια σε καθε μαγαζι...

Ισως το βαλουν τπτ 222€ :) στο επομενο (η & στο μεθεπομενο αναλογα ποσο θελουν να ρισκαρουν) φυλλαδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι παραλογο να πεσει στα 200, εξαρταται και ποσο πουλαει στα 250 και σε τι τιμη το πηρανε.

Εγω ειχα πει σε πωλητη τους για το ΝΕΟ στα 200 και μου ελεγε οτι δεν υπαρχει συγκριση κλπ.

Ομως το ΝΕΟ ξεπουλησε και αυτοι εχουν μεινει με 30+ κομματια σε καθε μαγαζι... Ισως το βαλουν τπτ 222€ :)

Πώς είναι δυνατόν σε κάποια ΜΜ στην αθήνα να τα πουλάνε 250€ και εδώ στην Πυλαία 279€....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι παραλογο να πεσει στα 200, εξαρταται και ποσο πουλαει στα 250 και σε τι τιμη το πηρανε.

Εγω ειχα πει σε πωλητη τους για το ΝΕΟ στα 200 και μου ελεγε οτι δεν υπαρχει συγκριση κλπ.

Ομως το ΝΕΟ ξεπουλησε και αυτοι εχουν μεινει με 30+ κομματια σε καθε μαγαζι... Ισως το βαλουν τπτ 222€ :)

συμφωνω φιλε.λιγοι πλεον τα δινουν ετσι τα λεφτα τους χωρις να το ψαξουν.ακομα και 5ε αν μπορει να γλυτωσει καποιος (κ εγω μαζι) θα το παρει απο αλου.οσοι κρατανε ψηλα τις τιμες του απλα θα συνεχιζουν να πατωνουν.ειναι παρα πολλοι αυτοι που πανε απλα για να τσεκαρουν συσκευες και αγοραζουν απο "μικροτερα" μαγαζια στο internet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...