Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως και στο MediaMarkt Αργυρούπολης που πέρασα την προηγούμενη Παρασκευή είχε σίγουρα καμμιά 30αριά κομμάτια ακόμα στο υπόγειο που είναι τα κινητά. :)

χαλαρα θα τα εχουν στα 200 εβρουλακια τα χριστουγεννα-πρωτοχρονια με την πεινα που εχει πεσει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον για να κλεισει για σημερα . Σημερα ημουν στο καταστημα της Πυλαιας το πρωι και ειχε πανω απο 10 κομματια διαθεσιμα.

 

Οποιος το θελει ας παει να το παρει .

 

Καποιος που κανει τετοια χρηση συμβουλευει αλλους να μη το παρουν γιατι δεν εχει καλη μπαταρια.... και εχει φτασει το νημα στις 60 σελιδες.Η μονη αξιολογη πληροφορια της ημερας που περιεχει ειναι οτι σην Πυλαια εχει αρκετα κομματια στα 249.

 

Να πας να το αγορασεις αφου καιγεσαι και αν θες μπορω να πω στον πωλητη ακομα και τωρα να σου κρατησει ενα διοτι ειναι γνωστος.

Αυτα απο εμενα !

 

το wifi κακως το αφηνες barman οταν δεν το χρειαζοσουν,και το gps δυστυχως ειναι καταβοθρα στα ανδροειδη.

σε καμμια περιπτωση ομως δεν εισαι το ακρο,απλα το πλησιαζεις.

θα προτεινω να δεις τα νοκια ε5, ε6 και καποια bb για την χρηση σου , το ε5 πχ με αυτα βγαζει 3μιση με 4 μερες χωρις προσοχη καθολου.

 

ομως οταν με αυτοματη φωτεινοτητα και 3g on και 45λεπτα ομιλιας και μιση -μιαωρα browsing και 5 μηνυματα στη μερα πανω οι γαλαξιες αδειαζουν ειναι απλα αστειο... εγω πχ εγω gs 2 με ολα off+φωτεινοτητα χαμηλα,kai ενα οπτιμους 2χ διπλα χωρις καρτα και μεwifi on για να κανω δουλεια με 2ημερη φορτιση..

 

εδω γελατε!

 

edit ωπα,ωπα...200σμς τη μερα,οχι το μηνα;;;;; το μηνα νομιζα!!!!!

μπαρμαν φονια μπαταριων !!

 

Στελνω γυρω στα 200 απο το ενα νουμερο στο whats up φτανω και τα 300-400 αναλογα την ημερα!!

 

Επισης μιλαω συνολικα πανω απο 4 ωρες την ημερα και γιαυτο εχω μαζι 2 κινητα+2μπαταριες.

Το κινητο το εχω για να μιλαω οχι για να το δειχνω στις γκομενες :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για να κλεισει για σημερα . Σημερα ημουν στο καταστημα της Πυλαιας το πρωι και ειχε πανω απο 10 κομματια διαθεσιμα.

 

Οποιος το θελει ας παει να το παρει .

 

 

 

Να πας να το αγορασεις αφου καιγεσαι και αν θες μπορω να πω στον πωλητη ακομα και τωρα να σου κρατησει ενα διοτι ειναι γνωστος.

Αυτα απο εμενα !

 

 

 

Στελνω γυρω στα 200 απο το ενα νουμερο στο whats up φτανω και τα 300-400 αναλογα την ημερα!!

 

Επισης μιλαω συνολικα πανω απο 4 ωρες την ημερα και γιαυτο εχω μαζι 2 κινητα+2μπαταριες.

Το κινητο το εχω για να μιλαω οχι για να το δειχνω στις γκομενες :-D

 

 

Ποιος είσαι αρχηγέ μου, ο υπάλληλος του Μελέτη ;;;;;;;;; :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για να κλεισει για σημερα . Σημερα ημουν στο καταστημα της Πυλαιας το πρωι και ειχε πανω απο 10 κομματια διαθεσιμα.

 

Οποιος το θελει ας παει να το παρει .

 

 

 

Να πας να το αγορασεις αφου καιγεσαι και αν θες μπορω να πω στον πωλητη ακομα και τωρα να σου κρατησει ενα διοτι ειναι γνωστος.

Αυτα απο εμενα !

 

 

 

Στελνω γυρω στα 200 απο το ενα νουμερο στο whats up φτανω και τα 300-400 αναλογα την ημερα!!

 

Επισης μιλαω συνολικα πανω απο 4 ωρες την ημερα και γιαυτο εχω μαζι 2 κινητα+2μπαταριες.

Το κινητο το εχω για να μιλαω οχι για να το δειχνω στις γκομενες :-D

Εχεις την εντυπωση οτι ενδιαφερει κανεναν εδω μεσα αν εσυ διατηρεις Hotline? Αν μιλας τοσες ωρες αρχοντα στο κινητο δυσκολο να πετυχεις γκομενα live να της το δειξεις κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντρεμενος ειμαι δεν εχω διαθεση για τετοιες φασεις μεγαλε,τα κινητα ειναι για δουλεια.

 

Και για να κλεισω εδω επειδη πρεπει να μιλησω τωρα στο κινητο ...

 

το Galaxy S εμενα ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ !!

 

Καλη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητο το εχω για να μιλαω οχι για να το δειχνω στις γκομενες :-D

 

Μα που να βρεις χρόνο για γκομενες!!!

Εκτός κι αν μιλας μαζι τους απο το κινητο.

 

Παντως εγω θα συμφωνήσω μαζί σου, η μπαταρια του θα μπορουσε να ειναι πολυ καλύτερη.

Και εμένα δεν με καλύπτει, 2-3 ωρες παιχνιδι και ιντερνετ μαζι και μετα θελει φόρτιση.

Τωρα που μιλαμε το εχω και φορτίζει, ενω το φορτισα κλειστό ολο το βράδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα που να βρεις χρόνο για γκομενες!!!

Εκτός κι αν μιλας μαζι τους απο το κινητο.

 

Παντως εγω θα συμφωνήσω μαζί σου, η μπαταρια του θα μπορουσε να ειναι πολυ καλύτερη.

Και εμένα δεν με καλύπτει, 2-3 ωρες παιχνιδι και ιντερνετ μαζι και μετα θελει φόρτιση.

Τωρα που μιλαμε το εχω και φορτίζει, ενω το φορτισα κλειστό ολο το βράδι

 

Φιλε οι πιο πολλοι εδω μεσα ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΟΥΝ αγορασει ποτε το κινητο-απλα γραφουν για να γραφουν.

 

Τρελαινομαι με ασχετους δεν το αντεχω.

 

καλο βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω η τιμη θα πέσει κι αλλο.

 

Σε φυλλάδιο διαγνισμού της samsung που επεσε στα χερια μου, εχει ενδεικτική τιμή 249€ όταν όλα τα άλλα μοντέλα είναι υπερτιμημένα.

post-67232-0-60300200-1323719001_thumb.jpg

post-67232-0-11838700-1323719093_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν καταλαβα καλα για την μπαταρια με μεση χρηση καμμια ωρα τηλ,λιγο wifi,λιγο κατι ακομα κραταει καμμια 2 μερες?Βαρια 3?

 

Σορυ για το offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δηλαδη αν καταλαβα καλα για την μπαταρια με μεση χρηση καμμια ωρα τηλ,λιγο wifi,λιγο κατι ακομα κραταει καμμια 2 μερες?Βαρια 3?

 

Σορυ για το offtopic.

3 ημερες δυσκολα. Αλλα και παλι δεν νομιζω πως σε καποιο smartphone η διαρκεια της μπαταριας φτανει εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν καταλαβα καλα για την μπαταρια με μεση χρηση καμμια ωρα τηλ,λιγο wifi,λιγο κατι ακομα κραταει καμμια 2 μερες?Βαρια 3?

 

Άνετα φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...