Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Κοιτα. Γενικα υποστηριζω πολυ το SGS και λογικο, αφου το ειχα και ξερω τις δυνατοτητες του. Απλως με βαση τη δικη μου εμπειρια, 3 ημερες δεν εβγαλε ποτε. 2 οντως στις βγαζει ανετα.

Αλλα οκ, δεν μπορεις να εχεις αντικειμενικη απαντηση πανω σε αυτο, αφου διαφορετικη χρηση κανει ο καθενας και κυριως, εχει βαλει διαφορετικες εφαρμογες που καποιες εκ των οποιων τρεχουν στο background (ή οχι).

 

PS. ΔΕΝ θεωρω σε καμια περιπτωση πως βγαζει 3 ημερες οταν το πρωι της 3ης η μπαταρια ειναι στο 20% ξερωγω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειδες, ειναι αυτο που προειπα, δεν μπορει να εχεις αντικειμενικη απαντηση για κατι τετοιο. Παντως λογικα και οι δυο λεμε αληθεια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπληρώνοντας ότι η αυτονομία της μπαταρίας κρατάει ανάλογα με την χρήση και τί του έχεις φορτώσει, έχε υπόψιν ότι κανένα δεν προσφέρει μεγαλύτερη αυτονομία. Αν θα πας λοιπόν σε smartphone θα φορτίζεις το κινητό λίγο πιό συχνά από το αν πάρεις ένα απλό κινητό, το οποίο όμως έχει μεγαλύτερη αυτονομία επειδή δεν προσφέρει και δεν κάνεις όσα κάνεις με ένα τέτοιο πχ Galaxy S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω σας ζηλεύω. Ακου 2 και 3 μέρες..

 

Εγώ το βγάζω από τον φορτιστή στις 8 με 9 το πρωί και το βραδάκι στις 9 ξαναμπαίνει.

Αλλά εντάξει το τσακίζω το τηλέφωνο δε λέω.

 

Οπότε Millennium ανάλογα τα "ταξίδια" σου θα έχεις και τις ανάλογες επισκέψεις στο "βενζινάδικο" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 2 24ωρα μενει με ~30% μπαταρια αν μιλαμε για λογικη χρηση. Αν θες να το τραβηξεις απτα μαλλια βγαζει και 3ημερο μεχρι να σβησει.

 

Δεδομενου οτι οι λιθιου καλο ειναι να μην αδειαζουν, ανα 2 μερες θελει φορτιση για νορμαλ χρηση. Αρα οποιος σκεφτεται να αγορασει smartphone η συμβιβαζεται με αυτην την ιδεα η δεν αγοραζει και συνεχιζει με τα συμβατικα για οσο υπαρχουν, ελπιζοντας πως θα εξελιχθουν παραλληλα τα smart ως προς την καταναλωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα ποτε μου smartphone γιαυτο ρωταω.Ειμαι newbie :cry:

κοίτα υπάρχουν πολές τεχνικές να αυξησεις τη διαρκεια μπαταριας του τηλ. Πχ μπορεις να το κλείνεις το βράδυ, ή αν θέλεις ξυπνητήρη να το βαλεις σε airplane mode να μην εκπέμπει και ολας. μπορεις να κλεισεις το 3g και αλλα τετοια. μετα θα κραταει πολύ η μπαταρια, αλλίως ξεχνα αυτα που ξερεις απο μη smartphone συσκευές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απλα ρωταω γιατι σκαλωσα με το παιδι χθες που πε οτι σε 6-8 ωρες το παει για φορτιση...

Σου είπα αν το ξεσκίζεις ε 4 ίντσες οθόνη είναι αυτή πρέπει να φάει. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απλα ρωταω γιατι σκαλωσα με το παιδι χθες που πε οτι σε 6-8 ωρες το παει για φορτιση...

 

Καλημερα φιλε. Κοιτα Εαν δεν ΜΙΛΑΣ πανω απο μιση ωρα και εχεις κλειστα τα παντα θα σου κρατησει ανετα 2 ημερες.

Εαν ομως κανεις χρηση οπως κανω εγω σε 6-8 ωρες θα ψαχνεις GAS !

 

ΣΑν κινητο αξιζει αλλα πρεπει να εχεις 2 μπαταριες μαζι αν ασχολησαι επαγγελματικα,δεν ξερω τι θες να κανεις εσυ.

 

Ακομα και παιχνιδια να παιζεις στο 5ωρο θα σου σβησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Millennium για να σου μιλήσω με νούμερα

 

1 ώρα ομιλίας το λιγότερο την μέρα

wifi or 3G all day open

Μερικά mails θα απαντήσω απο το κινητό, όταν δεν είμαι στο γραφείο ή στο σπίτι

 

Από 9 το πρωι μέχρι 9 το βράδυ

 

Δε το λες και άσχημο ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...