Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@karmen1983

Ναι το πιασα βρε :D Ας βαζαν μεγαλυτερες μπαταριες και αυτοι :P

 

@barman

Γεια σου.Οκ φιλος.

 

Εγω στη θεση σου θα περιμενα για το Honor που φοραει μπαταρια 1900 !! Η επιλογη ειναι δικια σου !

 

Edit : Δες το εδω φιλε

 

http://techblog.gr/mobile/huawei-honor-full-hands-on-8322/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λιγο μου φαινεται σχετικα ρε καρμεν.Τρωει πολυ το 3g και το wi-fi.

Λίγο;

Να μιλάς πάνω απο μία ώρα και να έχεις όλη μέρα 3g ανοικτό? :whistle:

 

edit: εννοείται ότι σερφάρω κιόλας δε το έχω ανοικτό για τα μάτια του κόσμου αν κατάλαβες αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχ με συγχωρεις δε καταλαβα οτι εννοουσες surfing...δε λειτουργω σωστα ξενυχτησμενος γαρ. :)

ουφφφφ θα με έκανες να πιστέψω ότι έχω πρόβλημα με την μπαταρία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, διαβάζω για την μπαταρία και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Εμένα το galaxy s σαν πρώτο τηλέφωνο μου έβγαζε δύο μέρες και τώρα το sii το φορτίζω κάθε 3 βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο media markt της Λαρισας εχει παρα πολλα κομματια και σε μαυρο και σε λευκο στα 249Ε

 

 

(εχει και πλακα γιατι στην ταμπελα γραφει

 

5ΜP/AutoFocus/LED Flash

android 2.1

1Ghz

 

και οταν τους ενημερωνεις οτι ειναι λαθος η ταμπελα

συνεχιζουν να υποστηριζουν οτι ετσι ειναι τα πραμγατα

και ακομα πιο αστειο οταν τους λες να σου δειξουν πως βγαζει μια φωτο το εκθεσιακο κομματι

με το Led Flash του...τοτε "α...ναι..... ναι.." )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει και σε λευκο με AMOLED οθονη στα 250 ευρω? Επειδη θα βρισκομαι Αθηνα για 1 μερα στις 27 Δεκεμβρη πιστευετε θα μπορεσω να το βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει και σε λευκο με AMOLED οθονη στα 250 ευρω? Επειδη θα βρισκομαι Αθηνα για 1 μερα στις 27 Δεκεμβρη πιστευετε θα μπορεσω να το βρω?

Σε λευκο μπορει να χρειαστει να παρεις τηλεφωνα σε υποκαταστηματα να δεις που υπαρχει σε στοκ. Κατα τ'αλλα ναι θα το βρεις με βαση οσα λενε εδω τα παιδια περι στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστω πολυ...αφου δεν μου στελνει το αμαζον το 2x θα παρω το galaxy s... :cry:

μην κλαις τουριστα :) ,την amoled,την μπαταρια κ το καλό σαρ του galaxy,το 2χ

δεν τα εχει,οπότε καλή η αγορά σου ;)

 

(είχα gs και 2χ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχη ελεγα να παρω το Lg optimus black...μετα ειδα το 2x στο αμαζον στα 236 αλλα τελικα δεν...απλα μ αρεσαν πολυ εμφανισιακα τα lg. Με το galaxy s μια χαρα θα ειμαι ετσι θα με ικανοποιησει?Λευκο μου αρεσει πολυ

 

Βασικα δεν το ψαχνω πολυ με τα κινητα custom roms κτλ οποτε με ενδιαφερει πολυ η ποιοτητα κατασκευης, η εμφανιση, η οθονη η μπαταρια και να μη παθω καρκινο!τα αλλα μ αφηνουν παντελως αδιαφορο δεν κανω τιποτα αλλο απο σερφαρισμα και χρηση κινητου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...