Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίος! :) Απλά θα είμαι νέος χρήστης android και δεν ξέρω κατά πόσο θα την παλέψω με custom roms κτλ.

 

δεν υπάρχει λόγος να μπλέξεις εξ αρχής με custom roms, εφόσον δεις ότι σε καλύπτει η έκδοση που θα έχει επάνω όταν το πάρεις...εκτός αν το κάνεις από χόμπι και γνωρίζεις και δυο πράματα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει λόγος να μπλέξεις εξ αρχής με custom roms, εφόσον δεις ότι σε καλύπτει η έκδοση που θα έχει επάνω όταν το πάρεις...εκτός αν το κάνεις από χόμπι και γνωρίζεις και δυο πράματα παραπανω.

 

Ακριβώς. Το παίρνεις όπως είναι, το μαθαίνεις καλά για να εξοικειωθείς, και μόλις δούμε (όλοι μαζί) αν βγει οριστικά επίσημη ICS ή σταθερή και κανονική ανεπίσημη (ή και τα δύο) τότε προχωράς. Και αυτό αν θέλεις το κάνεις, μπορεί το κινητό να σε ικανοποιεί και όπως είναι. Εγώ πχ είμαι με 2.2.1 από την περασμένη άνοιξη γιατί δουλεύει πάρα πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! :) Απλά θα είμαι νέος χρήστης android και δεν ξέρω κατά πόσο θα την παλέψω με custom roms κτλ.

 

Το καλό είναι ότι έχεις πολλή υποστήριξη από τα διάφορα φόρουμ με πάρα πολλούς οδηγούς βήμα-βήμα για το κάθε τι. Οπότε αν είναι αυτό που σε απασχολεί, μη το σκέφτεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ακομα και στα 200 σε σχεση με το optimus P990 στα 250 τι λεει η μαχη; Ο διπλος πυρηνας δεν εχει στην πραξη διαφορα στην ταχυτητα τους στις εφαρμογες; Στο overall τι λεει η συγκριση μεταξυ των δυο;

 

Κοιτωντας παντως ποιοτητα video το S χανει κατα κρατος απο το optimus P990 και σε αναλυση αλλα και σε συμπιεση (κοιταξτε το πλαστικο χορταρι πιξελιασμα). Το S II ναι ειναι πολυ καλο σε αυτο τον τομεα αλλα ξεφευγει πολυ στην τιμη... :( http://www.gsmarena....8&idPhone3=3621

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και στα 200 σε σχεση με το optimus P990 στα 250 τι λεει η μαχη; Ο διπλος πυρηνας δεν εχει στην πραξη διαφορα στην ταχυτητα τους στις εφαρμογες; Στο overall τι λεει η συγκριση μεταξυ των δυο;

 

Κοιτωντας παντως ποιοτητα video το S χανει κατα κρατος απο το optimus P990 και σε αναλυση αλλα και σε συμπιεση (κοιταξτε το πλαστικο χορταρι πιξελιασμα). Το S II ναι ειναι πολυ καλο σε αυτο τον τομεα αλλα ξεφευγει πολυ στην τιμη... :( http://www.gsmarena....8&idPhone3=3621

Πού υπάρχει στα 250 το 2Χ? To είχαν βγάλει τα Public για πολύ λίγο αλλά τώρα δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πού υπάρχει στα 250 το 2Χ? To είχαν βγάλει τα Public για πολύ λίγο αλλά τώρα δεν υπάρχει.

 

Βρε και στα 235 υπηρξε και λογικα θα ξαναπαιξει εκει κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελικά πού γράφουμε εδώ ή στο άλλο? οεο?

 

Σε προλαβα :P

 

http://www.insomnia....ost__p__4473184

 

:-D

 

 

 

ΥΓ. για την ωρα DoublePlay

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...