Προς το περιεχόμενο

Emulators' Corner


Dr_Slump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 208
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Innersense κανένα άλλο emulator εκτός από το ePSXe έχει 90%+ συμβατότητα όμως ;)

@Eddy_Gordo τίποτα αξιόλογο ακόμα

 

pistevw oti to vgs me ta katallila patchakia exei akoma kaluteri sumvatotita ...

dior8wste me an kanw la8os ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το VGS ήταν ένα πολύ παλιό commercial emulator, το οποίο έκανε πολύ καλή δουλειά αλλά υπάρχουν σοβαρά προβλήματα στα XP ακόμα και με το patch. Νομίζω ότι έκανε το καλύτερο emulation μέχρι στιγμής, είχε φοβερό dev team, την Connectix. Τώρα δουλεύουν στη Microsoft για το VirtualPC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

ρε παιδια θελω να ρωτησω,παω να κατεβασω τα mame απο το πρωτο ποστ του τhreαd αλλα πρεπει να εγγραφω και για να κατεβασψ πρεπει να γινω vip μελος δλδ να πληρωνω,

εδω και 2 μηνες ψαχνομαι για τα mame αλλα μαλλον ειμαι πολυ ασχετος και δεν μπορω να κανω τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει τα κατεβασα αλλα οπως παντα μετα απο τοσο καιρο δν ξερω τι πρεπει να κανω για να λειτουργησει το mame,

μουρχετε να σπασω τον υπολογιστη κατι τετοιες στιγμες!

τι πρεπει να κανω τα βιοσ που κατεβαζω?

δεν ξερω ρε γμτο 2 μηνες με τα mame παλευω,θα παω να το αγορασω μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς να μου πει (και να δώσει link ακόμα καλύτερα) για το ποιος emulator κάνει για το Daytona USA

 

Αν εννοείς το daytona για το saturn, μπορείς να δοκιμάσεις τον ssf.

Τον έχω χρησιμοποιήσει αρκετά και νομίζω ότι είναι πολύ καλός emulator για το saturn.

 

http://www7a.biglobe.ne.jp/~phantasy/ssf/files/SSF_008_alpha_R6.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tekken 4 + 5 (ps2) εχει παίξει κάποιος με εξομοιωτή pc? Οσες φορές δοκίμασα διάφορα δεν είχα τύχη (πριν πολύ καιρό η τελευταία φορά)

 

........To θηρίο μου .........

cpu 2.4 ΗΤ

1gb ram

9600pro 128 mb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως,και εγω αυτη την απορία εχω,μήπως γίνεται να φτιάξει κανείς κανα guide τελείως αναλυτικό για το πιο emulator να κατεβάσουμε,για πια παιχνίδια κλπ.Η τουλάχιστον πως ακριβώς να ψάξω αν πχ θέλω να παιξω ενα συγκεκριμένο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...