Προς το περιεχόμενο

Emulators' Corner


Dr_Slump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Έβαλα BIOS, έβαλα και Plugins το Pete's OpenGL2 PSX GPU, όταν πάει να ανοίξει το παιχνίδι όμως κάνει την οθόνη 800χ600 και με πετάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 208
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

ρε παιδια βοηθηστε καποιος.ψαχνω εδω και κατι χρονια καποιο τροπο να παιξω το run n gun το 1 και το 2 στο mame αλλα δεν μπορω.κατεβαζω τον emulator 0144b κατεβαζω και τα roms,βαζω τα roms μεστο φακελο οπος ειναι ζιπαρισμενα,τα βρισκει ο emulator moy γραφει οτι ειναι working ta ρομσ alla παω νατανοιξω μου λεει οτι κατι ληπει.τι κανω λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εγκαταστήσει ένα PS2 Emulator και δοκίμασα να παίξω το call of duty 3 και όταν πάει να ξεκινήσει η αρχή του παιχνιδιού πηγαίνει παρα παρα πολυ αργά .

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ το call of duty 3 που να δουλεύει κανονικά ;

Ας μου στείλει pm οποιος ξέρει.

Εχω δοκιμάσει όλες τις ρυθμίσεις στον emulator αλλα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχει παίξει κανείς παιδιά ας πει ,είναι ανάγκη

Τι ανάγκη είναι,ρε'συ;

Το pcsx2 πάντως δηλώνει ότι το αμερικάνικο cod3 το παίζει,τώρα για την ταχύτητα δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνίδια του PS2 έχουν πολύ υχηλές απαιτήσεις. Αν δεν απατώμαι Quad Core είναι must για ικανοποιητικές ταχύτητες. Τώρα ίσως και με λιγότερο καλό σύστημα με κάποια mod ίσως να σου παίζει με σπασίματα αλλά έτσι δεν ευχαριστιέσαι CoD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλημερα φιλοι μου ψαχνω να βρς εδω και καιρο το συγκεκριμενω αρχειο το mame32 που ειχε μεσα super mario κ.λ.π και δεν το βρισκω, θα μπορουσε καποιος αν το εχει να μου το μσυ το στηλει ι να το κατεβασω απο καπου

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκαθάρισε πρώτα μέσα σου τι ακριβός θέλεις, άλλο το mame που είναι για τα ηλεκτρονικά, άλλο η sega που έβγαλε το SONIC και άλλο το super mario που είναι από την nintendo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λεει ο ανθρωπος απο πανω οτι καμια σχεση το mame με το mario..Τουλαχιστον με το super mario.Δοκιμασε να κατεβασεις κανεναν εξομοιωτη για snes η nes,βρες τα roms που θελεις και καλη διασκεδαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...