Προς το περιεχόμενο

λιστα μεγαλοοφειλετων


lak10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γεια σας θελω να κανω μια ερωτηση στην λιστα των μεγαλοοφειλετων που εξεδωσε το Υπουργειο Οικονομικων βρισκεται συγγενικο μου προσωπο. τα χρεη αυτα αφορουν πανωτοκια απο τραπεζες που βεβαιωθηκαν στο δημοσιο το θεμα ειναι οτι εγινε πληστηριασμος με αποτελεσμα να ξεμπερδεψει με τις τραπεζες αλλα εχουν βεβαιωθει χρεη στο δημοσιο. κινδυνευει ο συγγενης μου να μπει φυλακη? τα χρεη ειναι κοντα στα 4.000.000 ευρω εκει εφτασε με τα χρονια λογω τοκων νομιζω οτι εχει δηλωθει πτωχευση και στις 2 επιχειρησεις που ειχε ο συγγενης μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eφόσον έχει κηρύξει πτώχευση, που το πρόβλημα;

 

Ας μας διαφωτίσει κάποιος λογιστής,αν και θαρρώ πως δε χρειάζεται.

 

Τελικά έχω καταλάβει,και απο τη λίστα που είδα, πως αν δε χρωστάς ΠΟΛΛΑ,δε σε σέβονται. Ενώ αν χρωστάς ψιλά, σου παίρνουν και το σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 12 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 12 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

fc018c17436bf74a4a6c724596a1a951.png

 

 

Χμμ, έφτασε το συγγενικό σου πρόσωπο να μπει στη λίστα με τους μεγαλοοφειλέτες, να χρωστάει 4εκ ευρώ, και ζητάς συμβουλές από ένα τεχνολογικό forum;

Μήπως για αυτό έφτασε εκεί το χρέος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 12 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 12 Σεπτεμβρίου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

fc018c17436bf74a4a6c724596a1a951.png

 

 

Χμμ, έφτασε το συγγενικό σου πρόσωπο να μπει στη λίστα με τους μεγαλοοφειλέτες, να χρωστάει 4εκ ευρώ, και ζητάς συμβουλές από ένα τεχνολογικό forum;

Μήπως για αυτό έφτασε εκεί το χρέος;

δεν ειμαι troll και εξαλου στο μπλα μπλα μπορει να ρωτησει ο καθενας οτι θελει. Αυτο το πραγμα να πεται οκαθενας ολη την ωρα ενα "Troll Detected" αρχιζει και κουραζει
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...