Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, gildo είπε

Εκανα ενα λογαριασμο στο allyouplay.com και ακομα να στειλουν mail για να ενεργοποιηθει.Εστειλα ενα mail στο support αλλα δεν πηρα απαντηση.Το παραταω και ξεμπερδευω?Τι λετε και εσεις?

To allyouplay δεν είναι κλειδάδικο, είναι official retailer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οfficial ειναι  αλλα εχουν τραγικο support.Μου εστειλαν mail μετα απο 5 ωρες οτι εστειλαν αλλο mail για activation.Το mail δεν το βρηκα πουθενα.Δεν ξερω τι γινεται και ουτε θα βγαλω ακρη απο τι βλεπω.Δεν εχει και επιλογη να ζητησεις resend mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, gildo είπε

Οfficial ειναι  αλλα εχουν τραγικο support.Μου εστειλαν mail μετα απο 5 ωρες οτι εστειλαν αλλο mail για activation.Το mail δεν το βρηκα πουθενα.Δεν ξερω τι γινεται και ουτε θα βγαλω ακρη απο τι βλεπω.Δεν εχει και επιλογη να ζητησεις resend mail.

Κοίταξες στα spam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Fulgore είπε

Αυριο εχουν ανακοινωσει Black Friday προσφορες τα γνωστα Cdkeys και Instant Gaming

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Sorry άμα έχει γίνει ήδη post:

header.jpg

https://www.instant-gaming.com/en/promo/black-friday/

  

29 λεπτά πριν, alexinhogr είπε

παιδες το fifa20 pc το χει στο https://www.cdkeys.com/  29.50 Ε επειδη δεν εχω ψωνισει ποτε απο κει ,ειναι αξιοπιστο? 

Φίλος έχει 22,263 reviews στο trustpilot.

https://uk.trustpilot.com/review/www.cdkeys.com

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, alexinhogr είπε

παιδες το fifa20 pc το χει στο https://www.cdkeys.com/ 29.50 Ε επειδη δεν εχω ψωνισει ποτε απο κει ,ειναι αξιοπιστο?

Όσα έχω πάρει από εκεί δεν είχα ποτέ πρόβλημα (σε αντίθεση με κάτι HRK και G2A) και πλέον είναι το μόνο "γκρι" κατάστημα που μπορεί να πάρω κλειδί. Οι ίδιοι λένε ότι παίρνουν τα original keys χονδρικά και τα μεταπωλούν (σαν κατάστημα) οπότε δεν μπλέκεις με εξωτερικούς/ τρίτους πωλητές όπως στο g2a

Επεξ/σία από geodevil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αγόρασα από cdkeys το evil within. Δυστυχώς όμως το κλειδί φαίνεται duplicated στο steam. Έστειλα μήνυμα στο support, δεν νομίζω να έχω κάποιο πρόβλημα, γενικώς δεν ανησυχώ. Αυτό που με χάλασε όμως είναι ότι σχεδίαζα να το παίξω από αύριο το παιχνίδι που θα έχω ελεύθερο χρόνο. Πως πάει το support στο cdkeys; Θα περιμένω αρκετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου εχει συμβει αλλα απο οσο καταλαβαινω καλο θα ειναι να κανεις ενα recording της οθονης σου απο εδω και περα οταν αγοραζεις απο τετοια μαγαζια για να εισαι πιο σιγουρος και με αποδειξεις (δεν ειναι κατι δυσκολο και ειδικα αν εχεις nvidia καρτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, vairass είπε

κανα αξιοπιστο site για αγορα του

Age of Empires II: Definitive Edition  ?

12€ στο InstantGaming είναι η πιο "ασφαλής" φθηνότερη επιλογή. Μπορείς να το βρεις και 8,50€ στο Gamivo (στυλ G2A) αλλά δεν το προτείνω. Επίσης υπάρχει και στο Xbox Game Pass for PC αν σε ενδιαφέρει με 10€/μήνα, ενώ αρκετά συχνά βγάζουν προσφορά με μόλις 1€/πρώτο μήνα σε νέους συνδρομητές, οπότε έχε το νου σου.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

12€ στο InstantGaming είναι η πιο "ασφαλής" φθηνότερη επιλογή. Μπορείς να το βρεις και 8,50€ στο Gamivo (στυλ G2A) αλλά δεν το προτείνω. Επίσης υπάρχει και στο Xbox Game Pass for PC αν σε ενδιαφέρει με 10€/μήνα, ενώ αρκετά συχνά βγάζουν προσφορά με μόλις 1€/πρώτο μήνα σε νέους συνδρομητές, οπότε έχε το νου σου.

σε ευχαριστω αλλα εχω ενα θεμα στο pc με το game pass....δεν το κανει αναβαθμιση δεν ξερω τον λογο.

αυτο στο instantgaming γιατι γραφει windows 10 edition...τι θελει να πει ο ποιητης ;

1 ώρα πριν, GnsP είπε

βρε συ αυτο το εχω δει αλλα δεν συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...