Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο Instant gaming και εχω και 2-3 φιλοι μου θυμαμαι ειχαμε αγορασει παλιοτερα 2μηνη συνδρομη για το wow χωρις κανενα θεμα.Βεβαια εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά μόνο είχα θέμα με το instantgaming με ένα κλειδί παιχνιδιού που ήταν χρησιμοποιημένο, που απλώς τους έστειλα ticket και μου το άλλαξαν με νέο και όλα ΟΚ μετά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το Αλλαξαν σημερα αν και εχουμε απο την παρασκευη που τους σπαμμαρω και ενω μου ειπαν οτι δεν δικαιουμαι refund κτλ.Ολα καλα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Στείλτε μου pm

Άστο, για να είναι μυστικό ή καμία μούφα θα ναι ή κανά steam Ρωσίας/Ινδίας κλπ ανεπτυγμένες χώρες.

Σιγά μην κάνουμε και αίτηση στον ΟΗΕ για να μάθουμε την προσφορά.

Κρίμα είναι, μην πάρεις και κανένα στο λαιμό σου.

 

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φοβάστε τώρα που θα αφήσουμε μουστάκι και θα γιορτάσουμε το 21 ωρε παλικάρια?

Μη φοβάστε Έλληνες ο κυρ Τέρπος θα σας δείχνει πάντα τον δρόμο 😋 γι'αυτό και πάντα θα σας δίνει λύσεις σε αυτό εδώ το θέμα.

Στον λαιμό μου δε παίρνω ποτέ κανέναν-γιατι κανέναν δε πιέζω να κάνει τπτ, στις γκρίζες ζώνες των αγορών μιλάμε οπότε, οποιαδήποτε απόκτηση παιχνιδιού από δω είναι με την ευθύνη του καθενός. Πληροφορίες στο reddit.

Από κει κ πέρα μη το κουράζουμε το θέμα. Συνεχίζουμε με την όποια κουβέντα.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αξιόπιστο το kinguin για την αγορά του hitman 2016, στα 7.5 ευρώ;

ή να προτιμήσω το επίσημο, γιατί βλέπω ότι και στο steam έχει βάλει πρόσφατα μεγάλη έκπτωση και βγαίνει στα 11.5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει αρκετές αγορές από το Kinguin στο παρελθόν. Δεν αντιμετώπισα ποτέ κάποιο πρόβλημα. Εάν αγοράσεις από users, καλό είναι να κοιτάξεις τις κριτικές που έχουν λάβει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, The_Judas είπε

είναι αξιόπιστο το kinguin για την αγορά του hitman 2016, στα 7.5 ευρώ;

ή να προτιμήσω το επίσημο, γιατί βλέπω ότι και στο steam έχει βάλει πρόσφατα μεγάλη έκπτωση και βγαίνει στα 11.5.

Το Hitman 1 παρτο μεσω Legacy GOTY πακετου. Ετσι θα παιξεις το full παιχνιδι του Hitman 1 με καλυτερα γραφικα και μηχανισμους απο το Hitman 2 μεσω του Hitman 2 παιχνιδιου. 5 ευρω νομιζω βγαινει η GOTY Legacy. Αν δεν εχεις αγορασει το Hitman 2 απλα κατεβαζεις το πρωτο επεισοδιο και θα στο εχει κανονικα να παιξεις το 1 μεσα απο εκει. Aν παρεις την Gold εκδοση του Hitman 2 μαζι με την Goty Legacy τοτε εχεις το φουλ πακετο απο το Hitman 1-2 και αναλογα τι ξεκλειδωνεις παει και στα 2 παιχνιδια. 22 ευρω μου βγηκε πριν κανα 3μηνο hitman gold μαζι με το goty pack και νομιζω βγαινει λιγο παραπανω αυτη τη στιγμη μεσω steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://store.steampowered.com/bundle/4854/HITMAN__Game_of_The_Year_Edition/

Σε αυτό αναφέρεσαι;

Γιατί βλέπω διάφορες εκδόσεις και έχω μπερδευτεί. Περιλαμβάνει και την έκδοση του 2016 και του 18?

 

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...