Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διάφορα παιχνίδια για όλα τα γούστα με τιμή έως 1 ευρώ.

Λχ Dirt Rally / Grid 2 / Stalker Bundle / Allan Wake / Redout / Specs Ops / Far Cry Blood Dr / Nba 2k Playgrounds 2 / Gothic Bundle ...

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ρωτήσω κάτι επειδή δεν έχω PayPal γίνεται να κάνω αγορά κάποιο παιχνίδι από eneba με το google pay με στοιχεία της κάρτας ή είναι το ίδιο ριψοκίνδυνο με το να βάλω κατευθείαν στοιχεία κάρτας για πληρωμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 17/8/2020 στις 6:47 ΜΜ, W0zzAp είπε

Από eneba έχω πάρει 2-3 games και είναι έμπιστο αρκεί και οι μεταπωλητές να έχουν καλά rating(που έχουν σχεδόν όλοι).

Χτεσινή αγορα απο Eneba απο πωλητη με αξιολογηση 99.5% με παρα πολλες συναλλαγες(100Κ)και μου εκατσε ηδη ενεργοποιημενο κλειδι.

Οι μεταπωλητες τα εχουν τα ρισκα τους δυστηχως,οσες θετικες κριτικες και να εχουν.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Χτεσινή αγορα απο Eneba απο πωλητη με αξιολογηση 99.5% με παρα πολλες συναλλαγες(100Κ)και μου εκατσε ηδη ενεργοποιημενο κλειδι.

Οι μεταπωλητες τα εχουν τα ρισκα τους δυστηχως,οσες θετικες κριτικες και να εχουν.

ζητας αντικατασταση κλειδιου και εισαι ΟΚ! γενικα ως τωρα απο ολες τις ηλεκτρονικες συναλλαγες δεν ειχα ποτε προβλημα αλλα αυτο ετυχε σε εμενα ! εχω δει και το ακριβως αντιθετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιο παιχνιδι εκατσε ενεργοποιημενο κλειδι   ; Eδω δε πανε και καλα στα review https://www.allkeyshop.com/blog/review/eneba-review-rating-coupons/

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsoubas είπε

ζητας αντικατασταση κλειδιου και εισαι ΟΚ! γενικα ως τωρα απο ολες τις ηλεκτρονικες συναλλαγες δεν ειχα ποτε προβλημα αλλα αυτο ετυχε σε εμενα ! εχω δει και το ακριβως αντιθετο

Εχω ηδη στειλει ticket απο χτες με τα σχετικα που μου ζητησαν και περιμενω.

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Ποιο παιχνιδι εκατσε ενεργοποιημενο κλειδι   ; Eδω δε πανε και καλα στα review https://www.allkeyshop.com/blog/review/eneba-review-rating-coupons/

mortal kombat 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...