Προς το περιεχόμενο

DVD αντι για βιβλια στο σχολειο


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=gbFWBj1wdxw

λυσεις υπαρχουν..

 

εμενα όπως και άλλους; δεν βολεύει ..., αλλά εκει κάνεις συμβιβασμό, τα μάτια όμως τα έχει ρωτήσει κανείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εμενα όπως και άλλους; δεν βολεύει ..., αλλά εκει κάνεις συμβιβασμό, τα μάτια όμως τα έχει ρωτήσει κανείς

προσωπικα διαβαζω αρκετες σημειώσεις στον υπολογιστη γιατι βαριεμαι να τις τυπώσω( :P ) και δεν εχω κανενα προβλημα...δεν ξερω γιατι πολυ κοσμος λεει οτι τον ενοχλει η οθονη του pc :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν μαθητης της 3ης λυκειου σας λεω οτι δεν ειναι καλο ενα παιδια να διαβαζει στον υπολογιστη γιατι ο υπολογιστης μονο για διαβασμα

δεν ειναι. εχω ανοιχτα τα e-books και απο πισω τρεχουν παιχνιδια, facebook, forums και διαφορα αλλα. δεν γινετε, δεν ειναι πρακτικο.

ενα βιβλιο ειναι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο υπολογιστης μονο για διαβασμα

δεν ειναι. εχω ανοιχτα τα e-books και απο πισω τρεχουν παιχνιδια, facebook, forums και διαφορα αλλα. δεν γινετε, δεν ειναι πρακτικο.

ενα βιβλιο ειναι καλυτερο

 

δε σου φταίει το υπουργείο γι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εναν ενηλικο ναι , για τα παιδια που τοτε διαμορφωνεται η ορσαση τους ειδικα της μικρης ηλικας δεν ξερω ποσο ωφελιμο ειναι να πρεπει ενα 6χρονο η εφταχρονο πχ να περναει ωρες μπροστα στοκουμπιουτερ για να διαβασει η να λυσει ασκησεις;Δεν θα επιβαρυνπνται τα ματακια τους;Εχουν χρονο να διαβασουν στο κουμπιουτερ αργοτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...