Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2012


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια το ντεμο ειναι ακομα διαθεσιμο?Προσπαθησα να το κατεβασω μεσω στιμ αλλα λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο για το ριτζιον μου.

Κανα λινκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω εαν το game παιζει σε 2 pc με τον ιδιο κωδικο η γενικα αν μπορει να εγκατασταθει σε περισσοτερα απο 1 pc με το αυθεντικο cd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω εαν το game παιζει σε 2 pc με τον ιδιο κωδικο η γενικα αν μπορει να εγκατασταθει σε περισσοτερα απο 1 pc με το αυθεντικο cd

Φυσικά και μπορείς...απλά δεν θα μπορείτε να παίζετε ταυτόχρονα.....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 ευρω για το παιχνιδι ειναι πολλα!!!! αντε ρε skidrow κανε το θαυμα σου!!!! :-D

IF YOU WANT TO PLAY THE GAME BUY IT!!!!Η SI έχει βάλει πολύ δουλειά στην ασφάλεια......δύσκολο για crack!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι παρα πολλα 35 ευρω για ενα παιχνιδι που ειναι μονο για ενα χρονο.για call of duty 8 ναι θα τα δωσω!αλλα οχι για αυτο εδω...ολα σπανε ομως φιλε! οτι εχει 0 και 1 σπαει (αλλα πιο ευκολα αλλα πιο δυσκολα) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Football Manager 2012 will require Steam activation to play, Sega has revealed.

 

The management simulator will require users to install the Steam client and register the game online before it can be played.

 

However, after that initial process, Football Manager 2012 is free to play offline going forward.

 

Sega cited piracy as the reason behind the move, saying that if 25% of users who illegally download the game actually purchase it, its sales would be double.

 

It said that the move will strengthen development budgets and make for better Football Manager games in future years.

 

Sega added that Steam itself also offers users a range of benefits, including cloud saving support, achievements and free auto updates.

 

Εγώ πάντως πάνω από 15-20 ευρώ δεν δίνω που να χτυπάνε τον κ... τους κάτω. Θα περιμένω να σπάσει ή να... πέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι παρα πολλα 35 ευρω για ενα παιχνιδι που ειναι μονο για ενα χρονο.για call of duty 8 ναι θα τα δωσω!αλλα οχι για αυτο εδω...ολα σπανε ομως φιλε! οτι εχει 0 και 1 σπαει (αλλα πιο ευκολα αλλα πιο δυσκολα) ;)

 

Γιατί, υπάρχουν πολλά παιχνίδια που κρατάνε πάνω από 1 χρόνια και κοστίζουν 35 ευρώ; Το COD δηλαδή πόσα χρόνια το παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, υπάρχουν πολλά παιχνίδια που κρατάνε πάνω από 1 χρόνια και κοστίζουν 35 ευρώ; Το COD δηλαδή πόσα χρόνια το παίζεις;

 

Για online μιλαμε παντα.Εδω το COD modern warfare το 1 το παιζουν ακομη και ειναι παιχνιδι του 2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, υπάρχουν πολλά παιχνίδια που κρατάνε πάνω από 1 χρόνια και κοστίζουν 35 ευρώ; Το COD δηλαδή πόσα χρόνια το παίζεις;

 

Προσωπικα εγω και stratigos24 το παιζουμε ακομα online. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IF YOU WANT TO PLAY THE GAME BUY IT!!!!Η SI έχει βάλει πολύ δουλειά στην ασφάλεια......δύσκολο για crack!!!

 

Δουλευεις στην SI? Αν ναι εχω extra hints for you..Αν οχι ..

 

 

Εγώ πάντως πάνω από 15-20 ευρώ δεν δίνω που να χτυπάνε τον κ... τους κάτω. Θα περιμένω να σπάσει ή να... πέσει.

 

Moi aussi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...