Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2012


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αααχχχχ ταλαιπωρηθηκα πολυ φετος για να αρχισω το φμ12. Ουσιαστικα το φμ11 δεν το επαιξα καθολου λογου τραγικων μπαγκς και διαβαζα οτι φετος εχουν βελτιωθει πολυ τα πραγματα και ηδη εχουν βγει και πατς. Λοιπον το αγορασα (κλειδι μονο) απο ενα κολοσαιτ το play-sc.com, το ειχε 25 ευρο για προκυκλοφορια. Μεχρι τωρα ακομα δεν ειχαν στειλει κλειδι και γινεται και χαμος στην σελιδα τους στο facebook απο παραπονα. Μετα ειδα το σαιτ ειναι στην σιγκαπουρη οποτε μυριζει απατη, αλλα στο facebook μερικοι λενε οτι εχουν ψωνισει επιτυχημενα στο παρελθον. Με ενα ψαξιμο στο νετ υπαρχουν μερικα σαιτ που λενε οτι εν λωγο κυριοι ειναι λιγο απατεωνες. Εστειλα μαιλ σε αυτους για refund στο paypal αλλα δεν απαντησαν και εκανα resolution claim απο το paypal. Προς μεγαλη μου εκπληξη μεσα σε κανα 20λεπτο μου κανανε refund ενω στο facebook στα σχολια οι περισοτεροι λενε οτι δεν εχουν παρει ακομα τα λεφτα πισω!

 

Απο χτες παντως το αγορασα απο αλλο σαιτ, ενα ισραιλιτκο, λεω τι κανω παλι θα μπλεξω ο μαλακας λολ. Αλλα σε ενα τοπικ στο φορουμ της SI ελεγε ενας οτι το πηρε απο κει και ειναι εμπιστο σαιτ. Λοιπον μεσα σε μια ωριτσα μου στειλανε κλειδι και δουλευει μια χαρα. Αν τους κανεις like στο facebook περνεις και κωδικο για 5% εκπτωση. Ετσι το αγορασα κοντα στα 24 ευρο, ενω το steam το εχει 49,99!!! Μιας και βλεπω οτι και οι θειοι δεν κανουν δωρα ευκολα φετος στα ανιψια, 24 ευρο ειναι μια χαρα τιμη για το παιχνιδι, ειδικα που φετος ειναι πολυ ποιο playable. to site einai http://www.ultimatumgamekeys.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://fmgreece.gr/rokdownloads/fm2012/editor-data-files/408-patch----football-league-ii---a---

 

Παιδιά όσοι παίζεται FM είναι ένα πολύ ωραίο Patch με τις κατηγορίες:Football League 2, Περιφερειακό και τοπικά πρωταθλήματα στο ελληνικό ποδόσφαιρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται. Σε αυτές τις κατηγορίες παίζεται το πραγματικό ποδόσφαιρο!

Το να ψάχνεις ατέλειωτες ώρες για να βρεις παίχτες έχει την αίγλη του.....είναι ωραίο να προσπαθείς να πάρεις μια ομάδα τοπικό πρωτάθλημα ή Δ' κατηγορία και να την κάνεις ομάδα.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εγω και stratigos24 το παιζουμε ακομα online. :)

 

Και όταν πρωτοβγήκε, κόστιζε 35 ευρώ;

 

Όπως και να 'χει, τα online είναι άλλη κατηγορία. Με αυτή τη νοοτροπία, μόνο τα online αξίζει να αγοράζει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όταν πρωτοβγήκε, κόστιζε 35 ευρώ;

 

Όπως και να 'χει, τα online είναι άλλη κατηγορία. Με αυτή τη νοοτροπία, μόνο τα online αξίζει να αγοράζει κανείς.

 

Ναι, καπου εκει κοστιζε. :) Οντως το modern warfare 1 το παιζουμε ακομα online.

 

Απο εκει και περα, οχι κανεις δεν ειπε πως μονο τα ονλινε αξιζει να αγοραζει κανεις, αν και προσωπικα το 80% των game που αγοραζω εχουν και ονλινε. Ε οσο να ναι, σε πολλα παιχνιδια δινει παραπανω χρονο ζωης το ονλινε. Και το the witcher 2 το πηρα αυθεντικο πχ και δεν εχει online αλλα εχει 10 διαφορετικα τελη απο οτι ειδα και μπορεις να το παιξεις πολλες φορες.

 

Παντως τα 30 - 35 ευρω για το fm12, μιας και απο εκει ξεκινησε το ολο θεμα ειναι νορμαλ τιμη σε σχεση με την παιχνιδοβιομηχανια. Ειναι παιχνιδι που το λιωνεις αν εισαι του ειδους και ενταξει, 30 ευρω δινεις και σε 2 φορες να πας σινεμα, για ενα game που θα το εχεις 300 μερες οσο θες δεν τα δινεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, καπου εκει κοστιζε. :) Οντως το modern warfare 1 το παιζουμε ακομα online.

 

Απο εκει και περα, οχι κανεις δεν ειπε πως μονο τα ονλινε αξιζει να αγοραζει κανεις, αν και προσωπικα το 80% των game που αγοραζω εχουν και ονλινε. Ε οσο να ναι, σε πολλα παιχνιδια δινει παραπανω χρονο ζωης το ονλινε. Και το the witcher 2 το πηρα αυθεντικο πχ και δεν εχει online αλλα εχει 10 διαφορετικα τελη απο οτι ειδα και μπορεις να το παιξεις πολλες φορες.

 

Παντως τα 30 - 35 ευρω για το fm12, μιας και απο εκει ξεκινησε το ολο θεμα ειναι νορμαλ τιμη σε σχεση με την παιχνιδοβιομηχανια. Ειναι παιχνιδι που το λιωνεις αν εισαι του ειδους και ενταξει, 30 ευρω δινεις και σε 2 φορες να πας σινεμα, για ενα game που θα το εχεις 300 μερες οσο θες δεν τα δινεις?

FM μπορείς να παίξεις και online με φίλους....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FM μπορείς να παίξεις και online με φίλους....!!!

 

Καλα ναι, αλλα πως? Με hamachi? Γιατι το πηρε φιλος μου αυθεντικο και πηγαινει στο network mode του παιχνιδιου και δεν βρισκει κανενα room - server κλπ για να παιξει. Kαι ειχα ξαναρωτησει εδω στο forum τι γινεται ρε παιδια και ο φιλος μου δεν μπορει να βρει κανεναν και μου ειχαν πει πως με hamachi παιζαν τοσα χρονια ονλινε τα πρηγουμενα fm και πως για το αυτο καθε αυτο ονλινε υπηρχε το fml το οποιο σταματησε φετος αν δεν κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scene.

 

edit: Μια χαρά φαίνεται. Πολύ καλό το νέο default skin. Ειδικά το player profile τα σπάει, δείχνει τα πάντα.

 

Επίσης επιτέλους μπορώ να αλλάξω τα attributes colors μέσα από το παιχνίδι και δεν χρειάζεται να κατεβάζω base skins και να σκαλίζω xml αρχεία, όπως έκανα τόσα χρόνια... Αύριο θα ασχοληθώ με την ευχάριστη (not) διαδικασία περάσματος logos, kits, facepacks κλπ και αρχίζει το λιώσιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε σήμερα στον θείο;

 

Το έχω μια βδομάδα σχεδόν το παιχνίδι εγκατεστημένο στον υπολογιστή μου (γνήσιο)και δεν το παίζω λόγω εργασίας απ το ΕΑΠ.

Σήμερα θα λιώσω όμως :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw η έκδοση του μπάρμπα είναι η 12.0.2, κάτι που σημαίνει ότι έχει το γνωστό bug με τους τερματοφύλακες. Περιμένουμε την 12.0.3 ή το μεγάλο patch της SI, που -λογικά- θα βγει μέσα στο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw η έκδοση του μπάρμπα είναι η 12.0.2, κάτι που σημαίνει ότι έχει το γνωστό bug με τους τερματοφύλακες. Περιμένουμε την 12.0.3 ή το μεγάλο patch της SI, που -λογικά- θα βγει μέσα στο μήνα.

 

Επειδή δεν το παρακολούθησα, τι bug υπάρχει με τους τερματοφύλακες; Είναι όλοι Κοστάντζο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...