Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2012


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τις μεταγραφές από Βόλο-Καβάλα μπορείς να τις περάσεις με το database update του fmgreece. Κοίτα εδώ: http://fmgreece.gr/columns/fmgreecenews/444-fmgreece-data-update

 

Όσο για τον Τσάκα, ουδέν σχόλιον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα πολυ βελτιωμενο το παιχνιδι και πολλες ευκολιες στα μενου. Αξιζει τα λεφτα του. Και παρατηρω γρηγορα updates, τωρα εχει παει μεσω στιμ 12.0.4.

 

Αλλα θαρω οτι ειναι λιγο ευκολο. Με ολυμπιακο πρωτη σεζον, αυτη τη στιγμη στον μαρτη ειμαι 10 ποντους μπροστα στο πρωταθλημα, θελει καπου 5 αγωνιστικες. Επισης τσου λου ειμαι στους 16 και εχω κερδισει την μιλαν 3-1 στο πρωτο παιχνιδι. Κανα σουπερ παιχτη δεν εχω παρει, διοτι παρατηρω οτι ισως επειδη δεν εχω ιδιαιτερη φημη ακομα, πολλοι παιχτες δεν δεχονται καν να συζητησουν για συμβολαιαο. Ελπιζω μετα την καλη πορεια, να ανεβενει το στατους της ομαδας και να δεχονται ποιο ευκολα.

 

2 αστεια πραγματακια, παιζω κυπελο με την αεκ, παει 2-2 στην παραταση και παμε στα πεναλτι. Ε λοιπον βαρουσανε για κανα 15ρτο!!! εληξε νομιζω 19-18 υπερ μου!! Μου θυμισε τον τελικο με νταρμπισαιρ και τα πολλα πεναλτι λολ

 

Μετα απο πολυ νωρις, οπως ειπα μεσα μαρτη, μου λεει οτι εχω νεα φουρνια απο πιτσηρικους, κατι που παλια γινοτανε το καλοκαιρι στο τελος της σεζον. Επιησης σε καλει να δεις ματς για να τους κρινεις. Παρατηρω λοιπον οτι εχω 2 νεαρους, ο ενας λεγεται βαρδινογιανης και ο αλλος φυλακουρης!!! Βρε ουστ.

 

Κατι αλλο, τα touchline instructions τα χρησιμοποιειται? εγω οχι πολυ, δεν εχω δει ιδιαιτερη διαφορα και το βρισκω λιγο μπερδεμα και χασιμο χρονου. Προτιμω να μπενω τακτικη και να πεζω με τους δειχτες στο team instructions. Ουσιαστικα παιζω με ελαχιστη χρηση τους και παει μια χαρα, ....οποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις ξεκίνησα με Ολυμπιακό και στα μέσα Σεπτεμβρίου ολοκληρώθηκαν οι συζητήσεις του Βαρδινογιάννη για να αγοράσει τον ΠΑΟ και να γίνει πρόεδρος του :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο και εδω, αλλα ποιο αργα.

 

Παντως μεταγραφες δυσκολα κανεις τουλαχιστον αρχικα. πρεπει να βρεις δανεικους και τρανσφερ listed. Αν ειναι καλος ο παιχτης, η εχει καλο ποτενσιαλ, θαρω οτι δεν τους ποιανεις κοροιδα, θελουν πολλα λεφτα. Ελπιζω μετα την πρωτη σεζον να μπορω να κανω ποιο ευκολα μεταγραφες.

 

πηρα james mcfadden (ελευθερος), belluschi (2,4μ), stephen kelly (1,7 μ) που ηταν σε λιστα μεταγραφης, οποτε ηρθαν σχετικα φτηνα και ευκολα. Ο κελυ αντικαταστησε (με το παραπανω!) τον τοροσιδη που τον πηρε η αρσεναλ 10 μιλια( ηταν η ρητρα)!! Μετα βελιος δανεικος απο εβερτον, φριμπογκ απο αρσεναλ και μορας ελευθερος. Ο φεισα εχει βγει και στο παιχνιδι σαπακι και χτυπαει συνεχεια, ο ορμπαιθ δεν εχει αντοχες και δεν παιζει πολυ καλα. Αααα πηρα και marco verratti στα 3 μιλια. Οι περισοτερες μεταγραφες εγιναν χαρη στα λεφτα του τοροσιδη.

 

Ρε σεις τον ορμπαιθ τον εχει οτι ανηκει στον ολυμπιακο. Αφου ειναι δανεικος, δεν τον εχουμε αγορασει! Ηθελα να σταματησω τον δανεισμο και ειδα οτι μου ανηκει. Πηγα να τον πουλησω αλλα δεν τον επαιρνε κανεις λογω μεγαλου συμβολαιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον τοροσιδη που τον πηρε η αρσεναλ 10 μιλια( ηταν η ρητρα)!!

 

Τον ζήτησε η Άρσεναλ με 13,85 μιλιόνια αλλά ζήτησα 15 και έφαγα άκυρο. :shock:

 

Και δεν έχω κάνει save να γυρίσω πίσω λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις μεταγραφές από Βόλο-Καβάλα μπορείς να τις περάσεις με το database update του fmgreece. Κοίτα εδώ: http://fmgreece.gr/columns/fmgreecenews/444-fmgreece-data-update

 

Όσο για τον Τσάκα, ουδέν σχόλιον :P το οτι περασα την 12.3.0 στο fm ελπιζω να μην διμιουργησει προβλημα.

ευχαριστω φιλε . . οσο για τον Τσακα εγω τον παω μορφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-----------------------------

Football Manager 2012 v12.0.4 Changelist

-----------------------------

Competitions

============

Australia

---------

- Fixed a bug where the game gets stuck when the user is forced to register a youth player who turned into a pro in the Australian A-League.

 

Finland

-------

- Fixed issue with player bans not working correctly in the First Division.

 

General

=======

- Fixed crash when using the "Pick Team For Me" button when all manageable clubs have been taken over by human managers.

- Fixed crash when activating a new division level which has promotion/relegation playoffs with the division above and is made up of regional divisions. (e.g. Third level in Sweden)

- Fixed crash on game startup if a club's loyalty and passion supporter profiles are set to 0 using the editor.

- Game now doesn't allow nations to be deactivated in 2011 before its competitions have finished. This was causing a few problems later in the game.

- Fixed bug where Spanish outfield player could not be given a valid squad number before match if a goalkeeper already had number 25 and number 13 was the only number free.

- Fixed an issue which was affecting AMD/ATI Radeon Cards causing intermittent crashes

 

Match

=====

- Some colour clash fixes.

 

International

=============

- Fixed bug where players currently selected in an U19 team are then deemed to old when the U19 European Championship qualifiers are scheduled.

- Fixed bug where a replacement player could not be called up to a national team that doesn't have a full squad selected.

- The overage players in the squad can now play for U23 team friendlies before the Olympic Games.

 

UI

==

- Twitter and Youtube login now works on Mac OS X 10.5 Leopard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γκουγκλάρεις το μήνυμα λάθους που σου βγάζει, θα δεις ότι είναι συνηθισμένο πρόβλημα που το έχουν πολλοί (κυρίως σε Mac) και προτείνουν κάποιες λύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...