Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2012


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν γκουγκλάρεις το μήνυμα λάθους που σου βγάζει, θα δεις ότι είναι συνηθισμένο πρόβλημα που το έχουν πολλοί (κυρίως σε Mac) και προτείνουν κάποιες λύσεις.

μερικες τις εχω κανει δεν πιανουν κ μερικες δεν τις εχω καταλαβει τελος παντων θα το ξαναπροσπαθησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια,μια ερωτηση.Μπορω να παιξω το παιχνιδι σε multiplayer? δλδ με εναν φιλο απο σπιτι του,κι εγω απ το δικο μου? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,ειμαι κι εγω ενας απο τους πολλους που εχω περασει αμετρητες ωρες στο ΦΜ...εχω ξεκινησει να το παιζω απο το ΦΜ2010...δοκιμασα ηδη το ΦΜ2012 αλλα τα εχω βρει σκουρα στο νεο τροπο επιλογης τακτικης,κατα την προετοιμασια και πριν την εναρξη του ματς....πως μπορω να καταλαβω ποια τακτικη ειναι η σωστη για το καθε ματς?.....στο 2010 και 2011 ο τροπος ηταν σχετικα ευκολος...αλλα στο 2012 το εχουν αλλαξει και με εχουν ταραξει στις πορτες:).....ευχαριστω προκαταβολικα για την βοηθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω προβλημα οταν κανω προφιλ κανονικα με στοιχεια κ πρωταθληματα και παταω επομενη μερα..εκει σβηνει..πως γκενεν αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις μεταγραφες πως τα πατε? το βρισκετε ευκολο να παρετε κανα καλο ονομα η κανα σιγουρο ανερχομενο ταλεντο?? Διοτι εγω τρωο συνεχεια πορτα, 8 στους 10 πολυ απλα δεν δεχονται καν να συζητησουν για συμβολαιο! Με ολυμπιακο, με 2 σερι πρωταθληματα, 2 κυπελλα, μια πορεια στους 4 τσου λου και αλλη μια στους 8. Η ομαδα και το ρεπουτασιον εχει ανεβει, ειμαι κοντα στις 20 καλυτερες στην ευρωπη, το πρωταθλημα ανεβηκε μια δυο θεσεις νομιζω. Αλλα οπως ειπα, με γραφουν ολλοι, μονο transfer listed, loans και κατι περιεργα ταλεντα απο χιλη, ουρουγουαη και πρασινα αλογα. Και παλι εχω φτιαξει καλη ομαδα, αλλα δεν μπορω να παρω κανενα απο τους σιγουρους παιχτες. Περιμενα μια σεζον να αναιβω, περιμενω και την 2ρη που εχω ανεβει σε φημη ακομα παραπανω, αλλα ακομα με γραφουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι απαραίτητα, αλλά αυτά τα ρίσκα υπάρχουν όταν δεν αγοράζεις ένα παιχνίδι. Και φυσικά, δεν μπορείς να έχεις καμία απαίτηση.

 

Όπως και να 'χει, στο insomnia αυτές οι συζητήσεις απαγορεύονται, οπότε σταματάμε εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...