Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά δυστυχώς έχασα τα Windows 8 που είχα αγοράσει από τη Microsoft όταν είχαν βγει στα 30€. Το δισκάκι που τα είχα γράψει χάθηκε και πάνω είχα γραμμένο και το Serial Number. Είναι πολύ πιθανό να τα έχει βρει κάποιος και να τα έχει χρησιμοποιήσει.

1) Μπορώ να τα κατεβάσω ξανά χωρίς φυσικά να πληρώσω και αν ναι, πως;

2) Μπορεί όποιος τα έχει βρει να τα κάνει δικά του και να μην μπορώ να τα χρησιμοποιήσω;

 

Αυτό που έχω στα χέρια μου είναι η πληρωμή από το Paypal στο email μου.

 

Ευχαριστώ.

 

Υ.Γ.: Είναι δυνατόν; Δεν θα έπρεπε να υπάρχουν στο Account μας τα προγράμματα που αγοράζουμε; Πόσο πίσω έχει μείνει αυτή η Microsoft τέλος πάντων;

Το email που σου εστειλε η ms με τον κωδικο των windows 8 ή το email με τον κωδικο με το wmc?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοείς;

Εμενα οταν αγορασα τα windows 8 pro με την προσφορα των 30€,η ms μου εστειλε email για αποδειξη αγορας μαζι με τον κωδικο των windows?

Επισης μου εστειλε και τον κωδικο για τα windows pro with wmc,που ουσιαστικα αντικαθίστα τον πρωτο!

Δλδ εχω δυο emails απο την ms,με τους δυο κωδικους!

1.Τον κωδικο των windows 8 pro.

2.Τον κωδικο των windows 8 pro with wmc(windows media center).

 

Αν δεν εχεις κανει αιτηση για τα wmc,σιγουρα θα εχεις το ενα email με τον κωδικο των windows 8 pro!Εκτος αν το διεγραψες!

 

Γενικα αν εχεις τον κωδικο εισαι οκ,απλα αν το εξεργοποιησετε και οι δυο μαζι(εσυ και αυτος που το βρήκε) σε καποιο απο τους δυο θα κανει πρόβλημα στην ενεργοποιησης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το ξερω ναι,απλα αυριο δεν βγαινουν Official?αυτο το λινκ που εδωσες μπορει να περαστει πανω απο τα 8αρια χωρις format?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινκ αυτό είναι για GA updates που μπαίνουν στην 8.1 RTM, αύριο που θα βγει επίσημα η 8.1 λογικά θα έχει ενσωματώσει η MS τα παραπάνω updates.

 

Η RTM που έχει βγει εδώ και 1.5 μήνα, είναι RTM και δεν πρόκειται να αλλάξει.Απλά η MS θα βγάλει κάποια updates στην επίσημη κυκλοφορία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οκ τοτε!!αυριο που θα βγουν τα 8.1 απλα γινεται Update μεσω των 8,ετσι δεν ειναι?δεν πιστευω να χρειαστουμε τπτ φορματ κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που έχω στα χέρια μου είναι.

1) Η απόδειξη από το Paypal που το είχα πει και νωρίτερα και...

2) Την απόδειξη από τη Microsoft που φαίνεται παρακάτω:

post-115429-0-66696600-1381924933_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που έχω στα χέρια μου είναι.

1) Η απόδειξη από το Paypal που το είχα πει και νωρίτερα και...

2) Την απόδειξη από τη Microsoft που φαίνεται παρακάτω:

attachicon.gifCapture.JPG

Εχεις το κλειδι εχεις και την αποδειξη!Το μονο που μενει ειναι ο αλλος που θα το βρει το dvd να μη το ενεργοποιησει και να σου κανει θεμα!

Να σου δωσουν αλλο κλειδι χλωμο!

Αν εχεις το κλειδι για την αναβαθμηση σε windows 8 pro with wmc(windows media center),τοτε το κλειδι του wmc υπερισχυει του κανονικου κλειδιου και ο αλλος δε μπορει να σου δημιουργησει προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...