Προς το περιεχόμενο

Μπιλιάρδο


Skia11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα επιμείνω στην άποψή μου που τον θέλει τον χειρότερο multiple world champion ever.

Ακόμα κι αν είναι έτσι όπως τα λέει, δηλαδή ότι δεν το κάνει επίτηδες (παρόλο που υπάρχουν παίκτες που θεωρούν το αντίθετο) αλλά απλά προσπαθεί πάρα πολύ, αποτελεί από μόνο του την απόδειξη ότι είναι σε χαμηλότερο επίπεδο απ' ότι νομίζουν κάποιοι.

Δεν έχει αυτό το free flowing παιχνίδι, τα παίρνει αγκομαχώντας, ειλικρινά αναρωτιέμαι πώς έχει πείσει όσους έχει πείσει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, phanispal είπε

ειλικρινά αναρωτιέμαι πώς έχει πείσει όσους έχει πείσει.

Έχω βαρεθεί να διαβάζω most underrated player στο twitter 😡
Ο τύπος είναι για 1 με 2 μαξ παγκόσμια πρωταθλήματα χωρίς το negative play του (δεν εννοώ το αμυντικό/snooker παιχνίδι) και όπως πάει θα θεωρείται σε λίγο one of the greats 🤮

Επεξ/σία από yilarakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπηκα τελικα να δω το frame μετα το 16-13....οποιος ειδε εστω το πρωτο 20λεπτο και δεν το εκλεισε τοτε ειναι μαζοχας.

Βλεπω παρα πολλα χρονια snooker και απο την εποχη του Hendry ακομα ποτε δεν εχω πει οτι δεν μπορω να δω εναν αγωνα Snooker.Αντε ας εξαιρεσω τον Ebdon γιατι μ'επαιρνε ο υπνος και μολις ξυπνουσα δεν ειχα χασει κατι.Ηταν ακομα στο ιδιο σημειο που σκεφτοταν τι να παιξει.

Ο συγκεκριμενος θεωρω οτι ειναι πολυ χειροτερος απο τον Ebdon.Δεν εχω κουραγιο να δω ουτε ενα frame οταν παιζει ο μλκς αυτος.Θα το παρακολουθησω αναγκαστικα και μονο οταν θα παιξει με τον Ronnie.

Δειτε το 30ο frame του σημερινου αγωνα...ολο το τραπεζι ηταν πτανα...και φυσικα σταματησα να βλεπω.

Αντε και του χρονου στον τελικο με τον Ronnie και να χασει στην τελευταια μπαλα με 18-17.

Επεξ/σία από HERTHAN
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...
53 λεπτά πριν, phanispal είπε

Τι λέτε, πάει για το 8ο UK ο Ronnie;

phani ποτε ξεκιναει/ξεκινησε αδερφε(?) γιατι δεν εχω eurosport για να ξερω.Αν δεν postareis εσυ δεν προκειται να δω γιατι δεν το θυμαμαι ποτε.

Ας ελπισουμε να το παρει αυτη τη φορα φιλε γιατι δεν εχει πολλες ευκαιριες ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.snooker.org/res/index.asp?template=24&event=1130

Την προηγούμενη Τρίτη ξεκίνησε, έχουν βγει εκτός όλα τα μεγάλα ονόματα εκτός απ' το Ronnie.

Παίζει την Παρασκευή στις 15:00 με το νικητή του Wilson/Wollaston.

Στο μεταξύ ο Trump αμφισβητείται ότι παίρνει κυρίως μικρά/ασήμαντα τουρνουά, και ο ίδιος το παίζει μεγάλη παιχτούρα, θα 'θελα να τον κλοτσήσω αν μου δινόταν η ευκαιρία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, phanispal είπε

http://www.snooker.org/res/index.asp?template=24&event=1130

Την προηγούμενη Τρίτη ξεκίνησε, έχουν βγει εκτός όλα τα μεγάλα ονόματα εκτός απ' το Ronnie.

Παίζει την Παρασκευή στις 15:00 με το νικητή του Wilson/Wollaston.

Στο μεταξύ ο Trump αμφισβητείται ότι παίρνει κυρίως μικρά/ασήμαντα τουρνουά, και ο ίδιος το παίζει μεγάλη παιχτούρα, θα 'θελα να τον κλοτσήσω αν μου δινόταν η ευκαιρία

Οι παρακατω με bold εχουν περασει μηπως?

1119671064_.PNG.54d4550e43ab0e658864afb55dd3d82a.PNG

Στα νικηφορα frames ειναι?

Αυτον τον McGill δεν μπορω να τον βλεπω απο τοτε που τον απεκλεισε.Στο παγκοσμιο νομιζω ηταν αλλα μπορει να κανω και λαθος.

Ο Wilson εχει 1,5 χρονο τωρα πολυ ανεβασμενος.

Το παιδι απο ο Λεστερ δεν τα καταφερε ε????.......τι κριμα πολυ στενοχωρεθηκα:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...