Προς το περιεχόμενο

Μπιλιάρδο


Skia11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια και έφυγε ο Ρόνι (δυστυχώς), πολύ θα 'θελα να πάρει το Παγκόσμιο ο Μαρκ Άλεν. Θα χρειαστεί πρώτα, βέβαια, να κερδίσει μάλλον τον Σέλμπι, αλλά... γιατί όχι, ποτέ δεν ξέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δυσκολα αγχωθηκε ο μικρος. Θα μπορουσε να το ειχε καθαρισει απο χθες, ειδικα με τη μπλε που εχασε στο τελευταιο frame χθες, εχασε καθε ελπιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον Λούκα Μπρεσέλ για το πρωτάθλημα. Έπαιξε πολύ καλά, απέκλεισε μεγάλα ονόματα, είχε απίστευτες επιστροφές και σερί κερδισμένων παιχνιδιών και το άξιζε. Λίγοι, φαντάζομαι, θα περίμεναν πως θα το έπαιρνε τελικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγοι το περίμεναν αλλά τώρα πια υπάρχουν ονόματα από παντού και κυρίως πιτσιρικάδες.....

πάνε τα χρόνια που 6-8 ονόματα μονοπωλούσαν τις πρωτιές.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στον Λουκα. Τον σελμπι τον συμπαθησα αρκετα περισσοτερο φετος, αλλα αν και εξαιρετικος παικτης εννοειται, ακομη παραμενει αργος και παντα σκεφτεται αμυντικα και βαρετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Μήπως γνωρίζει κάποιος τις στενές wiking;; Την βρήκα στην αποθήκη και όπως μου είπε η μητέρα μου την είχε πάρει ο πατέρας μου πριν πολλά χρόνια.

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από μία που πωλείται στο eBay, δε μπορώ να βρω καμία πληροφορία για Wiking, εκτός αν εννοείς Viking.

Θαρρώ πως αν ήταν κάτι αξιόλογο θα βρίσκαμε κάτι.

Σε τι κατάσταση είναι; Δοκίμασε να τη δουλέψεις να δεις πώς σου κάθεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι και εκτός θέματος αλλά επειδή μοιάζει με μπιλιάρδο χωρίς στέκα ρωτάω :)

Έχει κανείς άποψη για το carrom; Ινδικό νομίζω είναι και μου φάνηκε ενδιαφέρουσα εναλλακτική επειδή δεν προβλέπεται να παίρνω σύντομα κανονικό τραπέζι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...