Προς το περιεχόμενο

E-SHOP newsletter εως 29/9


greekparot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια και ειναι απο eshop

 

Αυτο εδω αξιζει? Το έχει κανεις? Παίζει χωρίς κεραία?

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.532135&sid=1

συνηθως αυτα τα τβ τουνερ δεν παιζουν ουτε με κεραια :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη samsung εχει πολύ καλά reviews ενω η πιο φτηνή λed που μπορώ να βρω είναι αυτή

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.169609&sid=1

 

ωραίο design αλλά δεν έχει καθόλου καλές κριτικές. Μάλλον θα χτυπήσω την samsung.

H Lg ειναι τρομερη σαν οθονη (με φοβερο design) ΑΛΛΑ δεν εχει σταθερη βαση.

Οταν την ειχα πανω στο γραφειο και εγραφα στο πληκτρολογιο, κουνιοταν μπρος πισω!

Αφου μου ειχε ζαλισει τα @@ και στο τελος εφευγα ζαλισμενος απο την οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SAMSUNG UE40D6000 με 730 ευρω και τα εχει ολα, αλλα δεν ξερω ποιος τα δινει αυτο τον καιρο...

 

παίδες ενδιαφερομαι γι αυτή.. νομιζω ειναι πολυ καλη γι αυτα τα χρηματα..

λέτε να ειναι καμια παραεισαγωγή? θα εχω κανονική εγγυηση απο την αντιπρωσωπεία??

γιατι ετσι που εγινα τα πραγματα δεν ξερεις αν το e-shop αυριο κλείσει..

 

ειχα παρει αλλη μια TV, SONy 40" πριν 2 χρόνια και νομιζω (αν θυμαμαι καλα) οτι δεν ειχε ελληνικες οδηγίες μεσα.. δεν ειχα ψαξει και πολυ τοτε, αλλα μου φανηκε παραξενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως αυτα τα τβ τουνερ δεν παιζουν ουτε με κεραια :lol:

φίλε στο ebay ξεκινάνε από 9 δολάρια με μεταφορικά..παρτό από εκεί δοκίμασε το μπας και γλιτώσεις τα 60 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες ενδιαφερομαι γι αυτή.. νομιζω ειναι πολυ καλη γι αυτα τα χρηματα..

λέτε να ειναι καμια παραεισαγωγή? θα εχω κανονική εγγυηση απο την αντιπρωσωπεία??

γιατι ετσι που εγινα τα πραγματα δεν ξερεις αν το e-shop αυριο κλείσει..

 

ειχα παρει αλλη μια TV, SONy 40" πριν 2 χρόνια και νομιζω (αν θυμαμαι καλα) οτι δεν ειχε ελληνικες οδηγίες μεσα.. δεν ειχα ψαξει και πολυ τοτε, αλλα μου φανηκε παραξενο..

 

μαλλον παραεισαγωγή πρεπει να κανει μου ειπε ενας φίλος... οποτε μαλλον δεν μας καλυπτει η εγγυηση στην Ελλαδα..

ξερει κανει αλλος?//

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλύπτει η εγγύηση κανονικά. Εγω για μια οθονη LG που ειχα παρει, οταν καλεσα την LG HELLAS μια χαρα με εξυπηρετησαν.

 

Έτσι ακριβώς. και το Χ7 μου παρεισαγωγή είναι (άλλο να το πληρώσεις 300€ κι άλλο 500€) και μια χαρά το δέχτηκαν στη Nokia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Samsung ομως ξέρουμε σίγουρα??

 

παντως για ΝΟΚΙΑ που ειπε ο φιλος πιο πάνω, ειχε παει για σερβις ενα παραεισαγωγης στο τοπικο ΝΟΚΙΑ club και του έλεγαν μαλακιες..

Μολις πηρε στα κεντρικα και ρωτησε του ειπαν οτι καλυπτεται κανονικα, και τους ανεφερε το περιστατικο, οποτε μετα τον καλεσαν απο το τοπικο σερβις να τους το παει...!!!! πεφτει πολυ ψεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Samsung ομως ξέρουμε σίγουρα??

 

παντως για ΝΟΚΙΑ που ειπε ο φιλος πιο πάνω, ειχε παει για σερβις ενα παραεισαγωγης στο τοπικο ΝΟΚΙΑ club και του έλεγαν μαλακιες..

Μολις πηρε στα κεντρικα και ρωτησε του ειπαν οτι καλυπτεται κανονικα, και τους ανεφερε το περιστατικο, οποτε μετα τον καλεσαν απο το τοπικο σερβις να τους το παει...!!!! πεφτει πολυ ψεμα..

Πριν απο καιρο που τους ειχα χρειαστει μου ειχαν πει (ΝΟΚΙΑ) οτι τα εκτος Ευρωπης προερχομενα ΔΕΝ γινονται δεκτα στα ελληνικα/ευρωπαϊκα service (Alpha copy nokia). Αντιθετα, ολα τα προερχομενα απο Ευρωπαϊκες χωρες παραλαμβανονται κανονικα. Μαλιστα την παραπανω "γνωματευση" την ειχα ακουσει ΑΦΟΤΟΥ ειχαν παραλαβει κανονικα το κινητο και το ειχαν στειλει για ελεγχο (πού αραγε?)!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλεσα την Samsung και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να το διασφαλίσουν.. Λογικά ενα μεγαλο καταστημα οπως το ε-shop παιρνει απο αυτους, αλλα ενδέχεται καποια μοντελα τους να ειναι και παραεισαγωγή.. Οποτε μονο αν εχω σειριακο του συγκεκριμενου μοντελου που θα παρω μπορουν να μου πουν...

 

Μηπως την εχει αγορασει κανεις να μας πει σειριακο να ρωτησουμε?

 

Επισης μου ειπε καποια περιπτωση απο αλλο ηλεκτρονικο καταστημα που αποδειχτηκε οτι ηταν απο Ρωσια η τηλεοραση και δεν την καλυπταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...