Προς το περιεχόμενο

Αγορες απο amazon.co.uk -συμπληρωση φορμα παραγγελιας


atheras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα τελος καλο ολα καλα!Σημερα το πρωι πηρα το προιον που παρηγγειλα.Μεσα σε 4-5 μερες ,χωρις να πληρωσω τιποτα παραπανω απο οτι ειχα υπολογισει.Το amazon με κερδισε.Το προβλημα που ειχα με την καρτα λυθηκε με "κουφο" ομολογουμενως τροπο:εβαλα ημερομηνια ληξης της καρτας απο 1/2013 που γραφει πανω της σε 1/2012 και το amazon μετα απο καποια ωρα με ενημερωσε οτι ολα οκ.Τι να πω τωρα;Παντως δουλεψε και αυτο εχει σημασια.Παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα τελος καλο ολα καλα!Σημερα το πρωι πηρα το προιον που παρηγγειλα.Μεσα σε 4-5 μερες ,χωρις να πληρωσω τιποτα παραπανω απο οτι ειχα υπολογισει.Το amazon με κερδισε.Το προβλημα που ειχα με την καρτα λυθηκε με "κουφο" ομολογουμενως τροπο:εβαλα ημερομηνια ληξης της καρτας απο 1/2013 που γραφει πανω της σε 1/2012 και το amazon μετα απο καποια ωρα με ενημερωσε οτι ολα οκ.Τι να πω τωρα;Παντως δουλεψε και αυτο εχει σημασια.Παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους.

επειδή σκεφτομαι να κάνω και εγω αγορα apo amazon το πακέτο ήρθε σπιτι? η στο ταχυδρομιο? εγώ λαπτοπ θα αγορασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ταχυδρομειο ηρθε και μαλιστα σε 4-5 μερες απο την παραγγελια.Αλλα εγω θα το σκεφτομουνα να αγορασω απο κει ηλεκρονικη συσκευη.Ο λογος εχει να κανει με το πακετο που παρελαβα το οποιο ηταν σχεδον ανοιχτο και οχι με περιτυλιγμα .Το περιεχομενο του μπορουσε να το δει ο υπαλληλος.Και αντε η δικη μου παραγγελια ηταν βιβλια,σκεψου ομως για κατι ηλεκτρονικο και αξιας αντικειμενο!Δεν θα το βασιζομουν οτι θα εφτανε με ασφαλεια στα χερια μου.Αυτη ειναι η προσωπικη μου αισθηση και δεν θελω να σε προκαταβαλλω,οποτε ας καταθεσουν την αποψη τους σχετικα και αλλοι χρηστες του amazon.Καλη αγορα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλεκτρονικα ογκωδη & πανω απο 100€ αξια ερχονται με courier.

εδω ατομα αγοραζουν TV απο εκει. οπως παμε εδω με τα καρτελ ειναι σχεδον μονοδρομος.

και εμενα μου ερχονται συχνα πειραγμενα αμαζον μικροπακετα των ΕΛΤΑ.

τωρα ποιος φταιει? ´Η τα ελτα ή περιεργοι γειτονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...