Προς το περιεχόμενο

lenovo προσφορές (olx.gr)


mparmpamathios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

IdeaPad U260 -> 600 E

skroutz

 

ssd version.

fast mouth!

με 600 παιρνεις καινουργιο λαπτοπ με i3 επεξεργαστη 2ης γενιας και οχι πρωτης και βαζεις και ssd της αρεσκειας σου

 

να ξερεις οτι εγω δεν εχω κανενα προβλημα να τα πουλας οσο θες, απλα η @$@!κια σου κατ'εμε ειναι που το ανεβασες στις προσφορες. αν ηθελες ας το ανεβαζες απλα στις αγγελιες και δεν θα σου λεγε κανεις τιποτα (εξαιρω τα trolls)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 600 παιρνεις καινουργιο λαπτοπ με i3 επεξεργαστη 2ης γενιας και οχι πρωτης και βαζεις και ssd 64GB της αρεσκειας σου κιολας

 

 

Με 12.1", με UM διπύρινο με 4 threads επεξεργαστή με τέτοια αυτονομία;... Και 2 χρόνια εγγύηση, και που μόλις κυκλοφόρησε;

Ο μόνος λόγος για να συμφωνήσω, είναι

1) ότι δεν έχει δοκιμαστεί το μηχάνημα, και δεν έχουμε κριτικές

2) ότι μετά από κανα δίμηνο οι τιμές των καινούριων πεύτουν ή μπορεί να βρεί κανείς καμια προσφορά.

 

Βέβαια, τώρα που το σκέφτομαι, ίσως να μην είναι τόσο καλή... Γιατί θυμάμαι ότι το vostro της dell με τον i3-2310 3 χρόνια εγγύηση dell on-site, έχει 650....

 

Τέλος πάντων.

Πάντως καλό θα ήταν να μιλάμε πιο πολιτισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕ 1 ΕΤΙ

 

 

ΕΓΓΥΗΣΗ

 

το ετι τι είναι;

 

Μάλλον ο πωλητής είναι άλλης εθνικότητας.

Ή ήταν πολύ χαρούμενος για την προσφορά που έγραφε.

Ή δεχόταν υπηρεσίες χαλάρωσης από τη βοηθό του.

Ή απλά έκανε λάθος.

Ή όλα τα παραπάνω και κάτι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ο πωλητής είναι άλλης εθνικότητας.

Ή ήταν πολύ χαρούμενος για την προσφορά που έγραφε.

Ή δεχόταν υπηρεσίες χαλάρωσης από τη βοηθό του.

Ή απλά έκανε λάθος.

Ή όλα τα παραπάνω και κάτι ακόμα.

(+1) στα underlined happy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mparmpamathios

Έδώ ειναι προσφορές και οχι αγγελίες. Επίσης την εγγύηση ποιος την παρέχει; Υπάρχει απόδειξη πώλησης απο μέρους σου που να δηλώνει το είδος και την ημερομηνία αγοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mparmpamathios

Έδώ ειναι προσφορές και οχι αγγελίες. Επίσης την εγγύηση ποιος την παρέχει; Υπάρχει απόδειξη πώλησης απο μέρους σου που να δηλώνει το είδος και την ημερομηνία αγοράς;

 

Δε νομίζω ότι πρέπει ή χρειάζεται να απαντήσω.

Παρ' όλ' αυτά αναφέρω:

 

1) Αναγράφεται σε προηγούμενη δημοσίευση χαρακτηριστικά: "Βέβαια, τώρα που το σκέφτομαι, ίσως να μην είναι τόσο καλή..."

2) Νομίζω ότι το επιχείρημα περί "καταχώρησης αγγελίας", εξαντλείται στο (1).

 

Από τα παραπάνω, είναι πιστεύω εμφανές ότι πρόκειται περί παρανόησης για διαφόρους λόγους.

Στη συγγεκριμένη περίπτωση, πιστεύω είναι καλύτερο, να μη δίνουμε συνέχεια, για να μη διαβάζει κι άλλος κόσμος την εν λόγω δημοσίευση.

Επιμένω ότι η τιμή του είναι καλή συγκριτικά με άλλων επιχειρήσεων, αλλά δέχομαι ότι τα χαρακτηριστικά του σε αυτή την τιμή θα μπορούσαν να είναι αρκετά καλύτερα.

Πιστεύω ότι λάθη μπορεί να κάνει ο καθένας σε στιγμές ενθουσιασμού. Και λέω λάθη, γιατί δεν πρόκειται για κάποια συμφέρουσα τιμή vfm. Σίγουρα πρόκειται όμως, για μία ενδιαφέρουσα πρόταση στον καθηγητή, ή τον επαγγελματία, που θα είχε την άνεση να διαθέσει παραπάνω χρήματα, για ένα όμορφο μηχάνημα, με φορητότητα, που θα τον καλύψει για εργασίες γραφείου και παρουσιάσεις.

 

Ομολογώ, ότι δέν έλεγξα την εγκυρότητα της προσφοράς, πράγμα επιπόλαιο, και ζητώ συγγνώμη.

Ενημερώνω ότι σε οποιαδήποτε επόμενη δημοσίευση που με θίγει κατά οποιονδήποτε τρόπο, δε θα απαντήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικα και επειδη το εχω ψαξει το θεμα.

Οι συγκεκριμενοι τυποι ειναι απατεωνες που ζητανε προκαταβολη του ποσου και μετα σου στελνου το 3ο το μακρυτερο.

Ξεκινησαν απο το aggeliopolis οπου πολλοι την πατησαν και μετα το aggeliopolis δεν ξαναεβαλε αγγελια τους.

Μετα πηγαν στην Χρυση ευκαιρια (Xe.gr) και εγινε το ιδιο.

Τελος εχουν ..πεσει στο Olx.gr οπου δεν γινεται κανενας ελεγχος για αγγελιες.

Αν διαβασετε τις αγγελιες που εχουν βαλει στο Olx θα καταλαβετε τι εννοω.

Τις πιο πολλες φορες το μοντελου του λαπτοπ σε σχεση με τα χαρακτηριστικα δεν εχουν καμια απολυτως ομοιοτητα.

(ειναι και βλακες δηλαδη).

 

 

Σημειωση1: Τους ειχα καλεσει για να δω τι παιζει. Μου ειπαν πως τα παιρνουν χονδρικη και μονο με Προκαταβολη στελνουν. Εγραφαν ως περιοχη ''Ηλιουπολη'' και τους ειπα οτι θα περασω να το παρω απευθειας απο εκει. Μου το αλλαξαν ομως και μου ειπαν πως η αποθηκη ειναι στην Πατρα.. Τους ειπα λοιπον οτι την επομενη ημερα θα εφευγα για Πατρα (οντως θα πηγαινα) και θα παω να το παρω απο κει.. Ποια ηταν η απαντηση ενος τυπου που ηταν διπλα του συνομιλητη μου; ''Γαμησε το ρε αδελφε..''

 

 

Σημειωση2: Για να μην πιαστεις κοροιδο, χρησιμοποιεις το ..google. Βαζεις λοιπον copy paste το τηλεφωνο του και..(!!):

 

http://www.google.gr/#sclient=psy-ab&hl=el&site=&source=hp&q=6931979422&pbx=1&oq=6931979422&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=89l89l0l1186l1l1l0l0l0l0l299l299l2-1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=711b4214caa40373&biw=1366&bih=643

 

.. ο τυπος εκτος απο λαπτοπ, ''πουλαει'' και κατοικιδια! Ελεος δηλαδη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ενημερωτικα και επειδη το εχω ψαξει το θεμα.

Οι συγκεκριμενοι τυποι ειναι απατεωνες που ζητανε προκαταβολη του ποσου και μετα σου στελνου το 3ο το μακρυτερο.

Ξεκινησαν απο το aggeliopolis οπου πολλοι την πατησαν και μετα το aggeliopolis δεν ξαναεβαλε αγγελια τους.

Μετα πηγαν στην Χρυση ευκαιρια (Xe.gr) και εγινε το ιδιο.

Τελος εχουν ..πεσει στο Olx.gr οπου δεν γινεται κανενας ελεγχος για αγγελιες.

Αν διαβασετε τις αγγελιες που εχουν βαλει στο Olx θα καταλαβετε τι εννοω.

Τις πιο πολλες φορες το μοντελου του λαπτοπ σε σχεση με τα χαρακτηριστικα δεν εχουν καμια απολυτως ομοιοτητα.

(ειναι και βλακες δηλαδη).

 

 

Σημειωση1: Τους ειχα καλεσει για να δω τι παιζει. Μου ειπαν πως τα παιρνουν χονδρικη και μονο με Προκαταβολη στελνουν. Εγραφαν ως περιοχη ''Ηλιουπολη'' και τους ειπα οτι θα περασω να το παρω απευθειας απο εκει. Μου το αλλαξαν ομως και μου ειπαν πως η αποθηκη ειναι στην Πατρα.. Τους ειπα λοιπον οτι την επομενη ημερα θα εφευγα για Πατρα (οντως θα πηγαινα) και θα παω να το παρω απο κει.. Ποια ηταν η απαντηση ενος τυπου που ηταν διπλα του συνομιλητη μου; ''Γαμησε το ρε αδελφε..''

 

 

Σημειωση2: Για να μην πιαστεις κοροιδο, χρησιμοποιεις το ..google. Βαζεις λοιπον copy paste το τηλεφωνο του και..(!!):

 

http://www.google.gr/#sclient=psy-ab&hl=el&site=&source=hp&q=6931979422&pbx=1&oq=6931979422&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=89l89l0l1186l1l1l0l0l0l0l299l299l2-1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=711b4214caa40373&biw=1366&bih=643

 

.. ο τυπος εκτος απο λαπτοπ, ''πουλαει'' και κατοικιδια! Ελεος δηλαδη!!!

 

 

 

Άψογος ο xristoforos89. Εύγε για το ξεσκέπασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...