Προς το περιεχόμενο

Person Of Interest [CBS]


Mapas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κατεβαίνει ήδη...Ακούω πολύ καλά λόγια και απ το γνωστό site που την κατεβάζω σε 720p έχει 5.200 επισκέψεις.Είναι αμέσως μετά απ το game's of thrones.Για να δούμε τι θα δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαίνει ήδη...Ακούω πολύ καλά λόγια και απ το γνωστό site που την κατεβάζω σε 720p έχει 5.200 επισκέψεις.Είναι αμέσως μετά απ το game's of thrones.Για να δούμε τι θα δούμε

 

Δεν θα σε απογοητεύσει φίλε. Εγώ που το βλέπω στην νόβα έχει πολύ ένταση και αγωνία. Επίσης για σειρά έχει πολύ καλή σκηνοθεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σε απογοητεύσει φίλε. Εγώ που το βλέπω στην νόβα έχει πολύ ένταση και αγωνία. Επίσης για σειρά έχει πολύ καλή σκηνοθεσία.

Επιτέλους ένα σωστός ρόλος για τον Μπεν του Λόστ! Μου άρεσει πολύ στο Λοστ και πραγματικά εδώ τα σπάει! Περιμένω την Τετάρτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά πάει η σειρά. ήδη από το 3ο επεισόδιο έχει γίνει γαμ@@το.

 

ποιο 3ο βρε και ψάχνω να βρω γιατί δεν δούλεψε ο rss downloader

 

(άργησα να καταλάβω πως αναφερόσουν στον 1ο κύκλο :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο 3ο βρε και ψάχνω να βρω γιατί δεν δούλεψε ο rss downloader

 

(άργησα να καταλάβω πως αναφερόσουν στον 1ο κύκλο :P )

μι σκουζι.... :-D

τώρα ξεκίνησα να το βλέπω και σειρά μαμάει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ένα σωστός ρόλος για τον Μπεν του Λόστ! Μου άρεσει πολύ στο Λοστ και πραγματικά εδώ τα σπάει! Περιμένω την Τετάρτη!

 

Τολμώ να πω ότι σε αυτήν την σειρά είναι καλύτερος από στο lost.Είμαστε ακόμα στην αρχή βέβαια αλλά μέχρι τώρα και η σειρά και αυτός εξελίσσονται καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρουτινιάρικο το επεισοδιο αυτης της βδομαδας. Αφησαν το κυνηγι της χακερ και επεστρεψαν σε επεισοδια ρουτινας με νεα αποστολη-προσωπο καθε φορα. Αφιερωνουν 2-3 λεπτα στο επεισοδιο για να προχωρησουν το στορυ της συνομωσιας με CIA κλπ.

Δεν κατανοησα τη σκηνη με το παλληκαρι που ειχε δεμενη ζωνη εκρηκτικων στη μεση του, οποιος καταλαβε ας γραψει!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...