Προς το περιεχόμενο

Πόσο κάψιμο έχει ρίξει το παλικάρι?


Tsino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

Πάντως δεν κατάλαβα πως υπολογίζονται τα μυνήματα.

 

Τα μηνύματα υπολογίζονται ως εξής: +1 στο counter του μέλους, για κάθε δημοσιευμένο μήνυμα, εκτός των μηνυμάτων που δημοσιεύονται στις υποενότητες της Ψυχαγωγίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως γινεται να πληκτρολογεις μυνηματα στο ινσομνια και να κανεις σεξ,αρκει η κοπελα να μην ειναι πολυ προικισμενη σωματικα και να κραταει το πληκτρολογιο σταθερο οταν γραφεις. :devil:

 

Andreas2 που εχεις κρεμασει το θυμιατο?Διπλα στην TFT?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λέω μπας και τη πάρουν χαμπάρι γιατί έχω πάθει πλάκα με μερικούς.

Δε μπορεί ρε φίλε μέρα-νύχτα να είσαι στο φόρουμ. Ποιος είσαι και πως την έχεις δει?

Ξύπνα γιατί θα γίνεις μόγγολος εντελώς και μετά θα σου φταίει η γαμημένη η κοινωνία.

Μερικούς δε τολμάς να τους μιλήσεις και προσβάλλονται στη πραγματικότητα. Και ερωτώ:

Που σε ξέρω ρε φίλε και προσβάλλεσαι έτσι ναούμ με τα αναγραφόμενα?

Έχεις τη εντύπωση ότι νοιάζομαι και πολύ για το αν φανώ ή φανείς εσύ μακάκας?

Καλά ρε (τ)ρόμπα, τη παλεύεις? Παίρνεις της μετρητής κάτι που σου λέει ένας άγνωστος που ούτε καν στα μάτια δεν έχεις δει ποτέ?

 

Εδώ μέσα οι περισσότεροι είναι του ποιοτικού, βιβλία, ποδήλατα, κουλτούρα και γνώσεις που αν πήγαιναν στο ποιος θα γίνει εκατομμυριούχος θα τους έδιναν και δεύτερο μύριο συν χρυσή κουκουβάγια κάρφωμα στο στήθος.

Λόγο του ότι η δουλειά μου έχει να κάνει με πολύ κουλτούρα (από φαραντουρέ θηλυκά με αξύριστη κνήμη και μάυρο νύχι μέχρι φούστη ζωγράφο-ποιητή που κλάνει δίστιχα και χέζει ματζέντες) θα ήθελα απλώς να επισημάνω το φέικ του πράγματος. Όλοι το παίζουν κουλτούρα και μόλις κάνεις λίγο παρέα μαζί τους διαπιστώνεις ότι η λαϊκουριά περισσεύει και μάλιστα είναι κακής ποιότητας.

Κούλαρε ρε μαν γιατί το ότι η κουλτούρα και το έντεχνο ήταν πάντα ότι πιο εμπορικό το ξέρει και κατέλης. Μη βάζεις λοιπόν τα μυαλά μας στο μπλέντερ απαιτώντας τον θαυμασμό μας. Γελάνε και οι πέτρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...