Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σορυ, μπορει να υπάρχουν άτομα που δεν ξέρουν τι είναι, άλλωστε καμία ερώτηση δεν είναι χαζη. Τα 6 δολάρια (συνολικο κοστοσ) ήταν για να μου στείλει ένα επιπλέον χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα προβληματάκι στους υπότιτλους.Συγκεκριμένα δεν μου εμφανίζει το γράμμα «Ά».Μόνο το κεφαλάιο Α με τόνο, όλα τα άλλα είναι εντάξει.

Το έχει παρατηρήσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εμένα το ίδιο μου κανει.

αν ξέρει κανείς πως διορθώνεται ας μας πει

Προφανώς το κάνει σε εξωτερικούς υπότιτλους και δεν είναι πρόβλημα της συσκευής, γιατί το κάνουν πολλά. Δοκιμάστε να ανοίξετε τους υπότιτλους με το σημειωματάριο και πατήστε save as και στην κωσικοποίηση επιλέξτε αντί για ANSI το UTF-8 και πατήστε αποθήκευση. 2 δευτερόλεπτα υπόθεση είναι.Αν δουλέψει μπορείτει να με ευχαριστήσετε μετά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.Μωλις παρελαβα και γω τον συγγεκριμενο player.Τον συνδεσα με το καλωδιο που ειχε στη συσκευασια (κιτρ-κοκ-ασπρο) σε 2 τηλεορασεις και εκανε ενα ηχο σαν κομπρεσερ.Με HDMI παιζει κανονικα.Επισης κολλαει και δεν ανταποκρινεται για πολυ ωρα,δεν κανει τιποτα και το βγαζω απο την πριζα να ξεκολησει.Εχει αντιμετωπισει αλλος τετοια προβληματα στον ηχο?Διαβασα οτι αργει λιγο στις εντολες αλλα το δικο μου κολλαει εντελως.Επιστροφες γινονται?Και πως το στελνεις αυτο τωρα πισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να εχει θεμα με μερικες τηλεορασεις τι να πω εμενα μονο σε μια ειχε θεμα κατ'αλλα

ολα καλα εκτος της καθυστερησης στο ανοιγμα τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το μπλε με αυτό τι διαφορές έχει? Εκτός από την έκδοση HDΜΙ το μπλε 1,2 και το μαύτο 1,3. Επειδή αυτό φένεται να έχει καλύτερο τηλεχιριστήριο και κουμπιά πάνω οπότε και να χαλάσει-χαθεί μπορείς να δεις... Επίσης είδα γράφει πάνω FULL3D υπάρχει περίπτωση να παίζει .sup υπότιτλους που είναι για 3D?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το μπλε με αυτό τι διαφορές έχει? Εκτός από την έκδοση HDΜΙ το μπλε 1,2 και το μαύτο 1,3. Επειδή αυτό φένεται να έχει καλύτερο τηλεχιριστήριο και κουμπιά πάνω οπότε και να χαλάσει-χαθεί μπορείς να δεις... Επίσης είδα γράφει πάνω FULL3D υπάρχει περίπτωση να παίζει .sup υπότιτλους που είναι για 3D?

οτι ο αλλος player εχει το boxchip f10 μεσα ενω αυτος δε ξερουμε τι τσιπακι εχει. επισης ο αλλος διευκρινιζει οτι υποστηριζει ''utf8'' στην κωδικοποιηση υποτιτλων ενω αυτος πληροφοριες για την υποστηριξη των υποτιτλων δε δινει.

απο εκει και περα παντα καποιος πρεπει να κανει την αρχη να ρισκαρει να παραγγειλει 1ος;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλος ένας ευτυχής κάτοχος μπλε εδώ,σήμερα ήρθε.

Πάει μαζί με τ' άλλα media centers ( κι είναι πολλάάάά από δαύτα),μέχρι να τα πετάξω όλα και να βάλω κανα καλό pcάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...