Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 Γενάρη πληρώθηκε,προχτές ήταν στα χέρια μου....

>http://www.ebay.co.uk/itm/220860191991?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Μόνο που το λινκ δεν λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το tracking number εδώ και λέει ότι ακόμα είναι στο Hong Kong!

πληρωσες επιπλεον στο τομτοπ για tracking number? αν οχι η απλη αποστολη ναι μεν σου δινει ενα νουμερο αποστολης αλλα δεν ανανεωνεται μετα που φευγει το δεμα απο κινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληρωσες επιπλεον στο τομτοπ για tracking number? αν οχι η απλη αποστολη ναι μεν σου δινει ενα νουμερο αποστολης αλλα δεν ανανεωνεται μετα που φευγει το δεμα απο κινα...

 

Όχι δεν πλήρωσα επιπλέον, μου έστειλε όμως mail με tracking number και εκπτωτικό κουπόνι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν πλήρωσα επιπλέον, μου έστειλε όμως mail με tracking number και εκπτωτικό κουπόνι!

Kαι σε εμένα. Παραγγελία 12/01, έφυγε από Hong Kong 24/01 και το περιμένω, βέβαια με τα χιόνια εδώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκπτωτικο κουπονι το χρησιμοποιεις μονο στο επισημο site του tomtop

ή μπορεις και μεσω ebay εκει που σου λεει αν εχεις κωδικο?

 

Από το site τους. Άσε που έληξε 1/31/2012, αν μου είχαν στείλει νωρίτερα το 1ο θα το σκεφτόμουν και για δεύτερο! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το site τους. Άσε που έληξε 1/31/2012, αν μου είχαν στείλει νωρίτερα το 1ο θα το σκεφτόμουν και για δεύτερο! :mad:

Πως γινετε αυτο?

Εγω παρηγγειλα 01/02/2012 και μου εστειλαν κωδικο και μου ειπαν οτι ληγει 1/31/2012.

Ειναι δυνατον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινετε αυτο?

Εγω παρηγγειλα 01/02/2012 και μου εστειλαν κωδικο και μου ειπαν οτι ληγει 1/31/2012.

Ειναι δυνατον?

Εμένα μου έστειλε αυτό TT10JAN31 και άλλαξα τον μήνα και την τελευταία μέρα του μήνα και δούλεψε!

Δηλαδή TT10FEB29.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...