Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείτε να επιβεβαιώσετε: USB 3.0 (2.5", τροφοδοτούμενους μέσω USB) δεν διαβάζει; Δεν τους τροφοδοτεί δηλαδή;

 

Τον δικο μου τον ADATA usb 3.0 2.5'' 1 TB

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005JEXJQ4/ref=oh_o06_s00_i00_details

 

μια χαρα τον διαβαζει και παιζει τις ταινιες του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλά να ενημερώσω ότι τελικά έπαιξε σωστά και το δικό μου!

 

Τί έκανα?Ένα restore default settings αν και δεν είχα πειράξει καμία άλλη ρύθμιση.Φαίνεται ότι "ξύπνησε" έτσι και πλέον παίζει σωστά :blink: Απορώ πως δεν το εκανα τόσες μέρες :huh:

Όσο troubleshooting και να κάνεις,μερικές φορές είναι το πιο απλό.

 

Ευχαριστώ όλους όσους προσπάθησαν να βοηθήσουν και ιδιαίτερα τον achilles_g_ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να ενημερώσω ότι τελικά έπαιξε σωστά και το δικό μου!

 

Τί έκανα?Ένα restore default settings αν και δεν είχα πειράξει καμία άλλη ρύθμιση.Φαίνεται ότι "ξύπνησε" έτσι και πλέον παίζει σωστά :blink: Απορώ πως δεν το εκανα τόσες μέρες :huh:

Όσο troubleshooting και να κάνεις,μερικές φορές είναι το πιο απλό.

 

Ευχαριστώ όλους όσους προσπάθησαν να βοηθήσουν και ιδιαίτερα τον achilles_g_ ;)

Ωραιος.

Τι εντυπωσεις εχεις?

Εγω αν εξαιρεσεις το τηλεκοντρολ που μου ερχεται να το σπασω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.

Παιζει τα παντα.Δεν εχω βαλει ταινια και να μην την εχει παιξει.

Ψαχνω για κανενα one for all τωρα να ηρεμησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτά που ζητάει είναι πολύ καλό σίγουρα,αν θες να το συνδέσεις μόνο με TV όπως πολύς κόσμος.Το remote είναι όντως σπαστικό αλλά πιστεύω συνηθίζεται λίγο,δεν μπορείς να ζητάς και πολλά σε αυτή την τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.co.uk/itm/230592030079?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

για τους ενδιαφερομενους εδω μολις το εβγαλε σε πιο πολυ εκπτωση 32,29$ και με το ευρωπαικο βυσμα οποτε δε θα ψαχνετε για ανταπτορακι

σημερα το ατιμο επαιξε 4 ταινιες σερι το ελιωσα...απροβληματιστο και δροσερο κατι βασικο για τη διαρκεια ζωης του πιστευω. πιο πολυ ζεσταθηκε ο σκληρος αυτον φοβηθηκα πιο πολυ

 

υ.γ τον κερατουκλη 488 εχει πουλησει θα εχει χεστει στο χρημα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να παω για το Logitech Harmony 700 να γλιτωσω απο τα πολλα τηλεκοντρολ

και απο το συγκεκριμενο.

Θα περιμενω να βγει καμια προσφορα δεν το βιαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το τηλεκοντρολ του οντως παραεινα φθηνο αλλα μετα απο μερικους μηνες χρησης που το εχω λιωσει εχει στρωσει στα κουμπια πατιουνται πιο καλα και πλεον εχει πιο καλη ανταποκριση. τι να πουν και οσοι ειχαν το pico που επρεπε να το σημαδεψεις με αλφαδι για να πιασει...και το πληρωναν και 50+ ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το τηλεκοντρολ του οντως παραεινα φθηνο αλλα μετα απο μερικους μηνες χρησης που το εχω λιωσει εχει στρωσει στα κουμπια πατιουνται πιο καλα και πλεον εχει πιο καλη ανταποκριση. τι να πουν και οσοι ειχαν το pico που επρεπε να το σημαδεψεις με αλφαδι για να πιασει...και το πληρωναν και 50+ ευρω

Να το σημαδεψεις με αλφαδι :lol: :lol:

Κι'αυτο απο τα lidl που βγαζει κατα καιρους λενε μερικοι οτι κανει.

Θα περιμενω αν δεν το εχω λιωσει μεχρι τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το σημαδεψεις με αλφαδι :lol: :lol:

Κι'αυτο απο τα lidl που βγαζει κατα καιρους λενε μερικοι οτι κανει.

Θα περιμενω αν δεν το εχω λιωσει μεχρι τοτε.

 

 

 

αυτο του lidl το δοκιμασα συγκεκριμενα χθες(το ειχα καπου πεταμενο).κανει την δουλεια του, δηλαδη αν το ρυθμησεις δουλευει κανονικα αλλα μην νομιζετε οτι η ανταποκρηση αλλαζει ιδιαιτερα.απλα εχω και ενα δευτερο σε περιπτωση που χαλασει το μικρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην νομιζετε οτι η ανταποκρηση αλλαζει ιδιαιτερα.

Δηλαδη το ιδιο πραγμα θα ειναι ειτε εχω εχω το μικρο ειτε αυτο απο τα lidl?

Αν ειναι ετσι δεν υπαρχει νοημα μετα να το παρει κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη το ιδιο πραγμα θα ειναι ειτε εχω εχω το μικρο ειτε αυτο απο τα lidl?

Αν ειναι ετσι δεν υπαρχει νοημα μετα να το παρει κανεις.

 

εγω παντως δεν ειδα καποια μεγαλη διαφορα τωρα εαν καποιος αλλος εχει δει οτι ειναι καλυτερο σε ανταποκριση απο το μικρο ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, κάτι οικονομικό με LAN έχετε δοκιμάσει;

 

Κάτι π.χ. σαν αυτό:

http://www.ebay.de/itm/320840988584

ή αυτό:

http://www.ebay.de/itm/320765510004

 

Φίλε μου δεν έχω δοκιμάσει κάποιο από αυτά,αλλά αν αποφάσιζα να το ρισκάρω θα έπαιρνα σίγουρα το πρώτο.Φοράει Realtek 1185 chip το οποίο είναι πολυφορεμένο και υπάρχει κοινότητα που το υποστηρίζει,και η E-great είναι γνωστή εταιρεία του χώρου.Το μόνο θέμα που είναι ρίσκο είναι αν δείχνει σωστά τους ελληνικούς υπότιτλους,κατα τ'άλλα δεν νομίζω ότι θα έχει κανένα πρόβλημα,εμπειρικά πάντα μην σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Από android σε media player θα έμενα μακριά για την ώρα,έχει πολλά προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν έχω δοκιμάσει κάποιο από αυτά,αλλά αν αποφάσιζα να το ρισκάρω θα έπαιρνα σίγουρα το πρώτο.Φοράει Realtek 1185 chip το οποίο είναι πολυφορεμένο και υπάρχει κοινότητα που το υποστηρίζει,και η E-great είναι γνωστή εταιρεία του χώρου.Το μόνο θέμα που είναι ρίσκο είναι αν δείχνει σωστά τους ελληνικούς υπότιτλους,κατα τ'άλλα δεν νομίζω ότι θα έχει κανένα πρόβλημα,εμπειρικά πάντα μην σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Από android σε media player θα έμενα μακριά για την ώρα,έχει πολλά προβλήματα.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Λέω να το ρισκάρω με το egreat. Αλλά γιατί λες ότι τα android έχουν πρόβλημα;

 

Edit:

Υπάρχει και αυτό με LAN. Iomega ScreenPlay TV στα 40 ευρώ (Public/Multiklama/κλπ)

http://www.public.gr/prod/computers-and-software/input-output-devices/storage-devices/external-hdd/iomega-screenplay-tv-link-director-edition-media-player/prod2620069pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...