Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασες άλλο δίσκο ή φλασάκι ή κάρτα, πχ. από το κινητό σου? Wd 1Tb με εξωτερική τροφοδοσία τον διαβάζει μια χαρά. Επίσης 2-3 φλασάκια και κάρτες όλα οκ. Μόνο της Iomega 750gb sata3 2.5 δεν μου διαβάζει και εμένα. Κατα τα άλλα εδώ και 8 μήνες ότι του έχω βάλει να παίξει το παίξε απροβλημάτιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκίμασες άλλο δίσκο ή φλασάκι ή κάρτα, πχ. από το κινητό σου? Wd 1Tb με εξωτερική τροφοδοσία τον διαβάζει μια χαρά. Επίσης 2-3 φλασάκια και κάρτες όλα οκ. Μόνο της Iomega 750gb sata3 2.5 δεν μου διαβάζει και εμένα. Κατα τα άλλα εδώ και 8 μήνες ότι του έχω βάλει να παίξει το παίξε απροβλημάτιστα.

 

φλασακι παιζει κανονικα εχω δοκιμασει 2 αλλα σκληρο εχω βαλει μονο ενα

εσυ εχεις δοκιμασει αλλο χωρις τροφοδοσια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απάντησες επακριβώς. Τροφοδοτείται κανονικά, όπως όταν τον βαζεις στο PC; Ή ανάβει το λαμπάκι και ακούγονται μη-κανονικοί ήχοι;

 

Όπως και να έχει, στείλε του μήνυμα, ενημέρωσε τον για το πρόβλημα, αν δεν το έχεις κάνει ήδη. Μπορεί να σου δώσει partial refund και να το κρατήσεις, ή να πρέπει να το στείλεις πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απάντησες επακριβώς. Τροφοδοτείται κανονικά, όπως όταν τον βαζεις στο PC; Ή ανάβει το λαμπάκι και ακούγονται μη-κανονικοί ήχοι;

 

Όπως και να έχει, στείλε του μήνυμα, ενημέρωσε τον για το πρόβλημα, αν δεν το έχεις κάνει ήδη. Μπορεί να σου δώσει partial refund και να το κρατήσεις, ή να πρέπει να το στείλεις πίσω.

 

εσυ το εχεις και σου δουλευει κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικο μου χαλασε ο μετασχηματιστης.Με κατι τετοιο θα κανω δουλεια?

http://www.axd.gr/product_info.php?products_id=9285

Χρειάζεσαι τροφοδοσία 2000mah και έξοδο 5,2 Volt. Καλύτερα να πας σε κάποιο κατάστημα με ηλεκτρονικά. Αυτό που κοιτάς είναι 800, είναι μικρό οπότε θα στο κάψει με το που παρει ρεύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικο μου χαλασε ο μετασχηματιστης.Με κατι τετοιο θα κανω δουλεια?

http://www.axd.gr/pr...roducts_id=9285

 

εσενα δουλευει οκ ?

με τα παντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καποιος κατοχος που να ξερει πως εμφανιζεται το Α'(αλφα κεφαλαιο με τονο),κατι σχετικο ειχα διαβασει καπου αλλα δε θυμαμαι τι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...