Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καποιος κατοχος που να ξερει πως εμφανιζεται το Α'(αλφα κεφαλαιο με τονο),κατι σχετικο ειχα διαβασει καπου αλλα δε θυμαμαι τι?

ανοίγεις το αρχείο με το notepad, αλλάζεις την κωδικοποίηση από ANSI σε utf k κάνεις αποθήκευση.1 sec υπόθεση είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλικαρια i need help.

Πηρα το mini1080p(το γνωστο μπλε),και όταν μου ήρθε μου έσπασε τα νεύρα το τηλεκοντρόλ που έχει μέσα και το έσπασα γιατι δεν έπιανε καλά.έχω ένα universal control που προγραμματίζεται,αλλά δεν μπορώ να το προγραμματίσω ώστε να δουλεύει με το μπλε πραματάκι.Κάποιος που να το έχει καταφέρει?

Το τηλεκοντρολ έχει λειτουργία εκμαθησης εντολών , αλλά το μαμά τηλεκοντρολ(του μπλε) το έχω κάνει κομμάτια και δεν πιάνει πλεον.

 

Καποια παιδια αναφεραν ότι προγραμματισανε τηλεχειριστήριο του LIDL.Έαν μπορουν να μου δώσουνε τα φώτα τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρια i need help.

Πηρα το mini1080p(το γνωστο μπλε),και όταν μου ήρθε μου έσπασε τα νεύρα το τηλεκοντρόλ που έχει μέσα και το έσπασα γιατι δεν έπιανε καλά.έχω ένα universal control που προγραμματίζεται,αλλά δεν μπορώ να το προγραμματίσω ώστε να δουλεύει με το μπλε πραματάκι.Κάποιος που να το έχει καταφέρει?

Το τηλεκοντρολ έχει λειτουργία εκμαθησης εντολών , αλλά το μαμά τηλεκοντρολ(του μπλε) το έχω κάνει κομμάτια και δεν πιάνει πλεον.

 

Καποια παιδια αναφεραν ότι προγραμματισανε τηλεχειριστήριο του LIDL.Έαν μπορουν να μου δώσουνε τα φώτα τους..

για να το προγραμματίσεις δυστυχώς χρειάζεσαι το αρχικο τηλεχειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οποιος μπορεί να με βοη8ήσει θα του είμαι ευγνωμων.

Εάν κάποιος διαθέτει το τηλεκοντρολ της TELE usb-300,να κανει έναν κόπο να περάσει τις εντολές του τηλεκοντρόλ του media player στην online βάση δεδομένων της TELE , ώστε να μπορέσω να προγραμματίσω το δικό μου.

Ευχαριστώ πολύ.

Επεξ/σία από babinosman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση, το τηλεχειριστηριάκι αυτό --> http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//SID-5DC64785-E338036F/lidl_gr/hs.xsl/index_19064.htm?rdeLocaleAttr=el&address=index_19064.htm μπορεί να δουλέψει ύστερα από προγραμματισμό με το συγκεκριμένο media player, εφόσον έχεις το αρχικό χειριστήριο του, σωστά; Μπορεί μήπως κάποιος που το έχει κάνει να γράψει τη διαδικασία; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση, το τηλεχειριστηριάκι αυτό --> http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//SID-5DC64785-E338036F/lidl_gr/hs.xsl/index_19064.htm?rdeLocaleAttr=el&address=index_19064.htm μπορεί να δουλέψει ύστερα από προγραμματισμό με το συγκεκριμένο media player, εφόσον έχεις το αρχικό χειριστήριο του, σωστά; Μπορεί μήπως κάποιος που το έχει κάνει να γράψει τη διαδικασία; :)

Δουλεύει μια χαρά. Έχει οδηγίες για το πως κάνεις learn τα κουμπιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση, το τηλεχειριστηριάκι αυτό --> http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//SID-5DC64785-E338036F/lidl_gr/hs.xsl/index_19064.htm?rdeLocaleAttr=el&address=index_19064.htm μπορεί να δουλέψει ύστερα από προγραμματισμό με το συγκεκριμένο media player, εφόσον έχεις το αρχικό χειριστήριο του, σωστά; Μπορεί μήπως κάποιος που το έχει κάνει να γράψει τη διαδικασία; :)

Κι εγω αυτο περιμενα τοσο καιρο να το βγαλουν τα lidl να το παρω.

 

Οντως πρεπει μας πει καποιος που το εχει την διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος μπορεί να με βοη8ήσει θα του είμαι ευγνωμων.

Εάν κάποιος διαθέτει το τηλεκοντρολ της TELE usb-300,να κανει έναν κόπο να περάσει τις εντολές του τηλεκοντρόλ του media player στην online βάση δεδομένων της TELE , ώστε να μπορέσω να προγραμματίσω το δικό μου.

Ευχαριστώ πολύ.

κανενας χριστιανος που μπορει να βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα σημερα το τηλεχειριστηριο απο τα lidl.

Επειδη δεν γνωριζω πως γινεται η διαδικασια αν μου δωσει καποιος τον κωδικο που χρησιμοποιει ο ιδιος για το media player θα δουλεψει και σε μενα?

Αν οχι μπορει καποιος να βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eαν δεν κανω λαθος herthan , το lidl τηλεχειριστηριο , εχει λειτουργια εκμαθησης εντολων,ετσι το κανανε και τα υπολοιπα παιδια,και λεει μεσα στο manual τι να κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...