Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το τομτοπ δεν στελνει ελλαδα;

μεσω ebay οχι. εδω και λιγο καιρο την εκοψε την ελλαδα.

μεσω της σελιδας του ομως το στελνει. στο καταστημα βεβαια ειναι πιο ακριβο απο ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε λιγο βλεπω να το κοβει γενικως....αλλωστε ολοι κοβουν την ελλαδα...(αντε να ψωνισεις στο εξωτερικο με πιστωτικη...στη δινουν πισω οπως ειναι !)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι εννοεις για την πιστωτικη;

η διαφορα που λετε ειναι τα 3 δολλαρια;

ελεγα νατο παρω με prepaid δεν θα μπορω λετε;

Επεξ/σία από aekfc212
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Απαντήθηκε προηγουμένως ότι κάνει DTS downmix ... Το παρήγγειλα και εγώ από το tomtop , ξεκίνησε 27/12 και είναι στο δρόμο...

 

πιο πίσω αναφέρεται ότι μάλλον κάνει, γι' αυτό ρωτάω αν κάποιος το δοκίμασε με σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοειται για πιστωτικη? κ εμενα μου εκανε κατι τρελα σημερα το αμαζον.. εδωσα νεα και περιμενω...

 

να πω την απορια μου? επειδη συζητατε για media player.

 

η τιβι μου δυστυχως δεν εχει usb

το dvd παλι εχει αλλα παιζει μονο πολυ απλα dvx

 

υπαρχει καποιο φτηνο media player που μπορω να συνδεω και να παιζει οσο το δυνατον περισσοτερα φορματ? και την ταινια να την συνδεω με στικακι 'η εξωτερικο σκληρο? γιατι οι συνηθισμενοι media players κανουν 150+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω και εγω το μπλε και απλά τα σπάει. Δεν ξέρω για ποιο λόγο να δώσεις παραπανω λεφτα για ποιο ακριβο media player. παίζει τα πάντα , η εικονα ειδικα με hdmi ειναι σουπερ. και το κυριοτερο το παιρνεις παντου , σε καμια εκδρομη για να δεις ταινια στο ξενοδοχειο κτλ. Εγω το έχω συνδέσει στην οθόνη του αυτοκινητου που ειχε video ιν και το εχω κρυμμενο στο ντουλαπακι του συνοδηγου,.

Μόνος λογος για να πας σε κατι ποιο ακριβο ειναι αν δεν θα το κουνας ποτε και το θελεις μονιμα για το σαλονι με design ktl η θελεις κατι που να παιζει ασυρματα με ιντερνετ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω και εγω το μπλε και απλά τα σπάει. Δεν ξέρω για ποιο λόγο να δώσεις παραπανω λεφτα για ποιο ακριβο media player. παίζει τα πάντα , η εικονα ειδικα με hdmi ειναι σουπερ. και το κυριοτερο το παιρνεις παντου , σε καμια εκδρομη για να δεις ταινια στο ξενοδοχειο κτλ. Εγω το έχω συνδέσει στην οθόνη του αυτοκινητου που ειχε video ιν και το εχω κρυμμενο στο ντουλαπακι του συνοδηγου,.

Μόνος λογος για να πας σε κατι ποιο ακριβο ειναι αν δεν θα το κουνας ποτε και το θελεις μονιμα για το σαλονι με design ktl η θελεις κατι που να παιζει ασυρματα με ιντερνετ κτλ.

 

επειδή το ρώτησα παραπάνω και δε μου απάντησε κανείς με σιγουριά, κάνει τελικά downmix σε mkv αρχεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/itm/Mini-SD-USB-HDMI-1080P-HD-Media-Player-MKV-RMVB-RM-Blue-/220860191991?pt=PCC_Drives_Storage_Internal&hash=item336c4b14f7

 

Μόλις μπήκα να το χαζέψω...Το ebay κατάστημα του Tomtop στέλνει κανονικά Ελλάδα (αναφερθηκε ότι παλιότερα δεν έστελνε) και μάλιστα με τον ευρωπαϊκό βύσμα τροφοδοσίας όπως φαίνεται στις εικόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/itm/Mini-SD-USB-HDMI-1080P-HD-Media-Player-MKV-RMVB-RM-Blue-/220860191991?pt=PCC_Drives_Storage_Internal&hash=item336c4b14f7

 

Μόλις μπήκα να το χαζέψω...Το ebay κατάστημα του Tomtop στέλνει κανονικά Ελλάδα (αναφερθηκε ότι παλιότερα δεν έστελνε) και μάλιστα με τον ευρωπαϊκό βύσμα τροφοδοσίας όπως φαίνεται στις εικόνες.

 

 

Ωραιος, μόλις τσιμπησα ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...